Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende yazdım ama kimse görmedi :KK43: tarihlerimi girdim bi siteye ona göre bugün yerleşmeymiş. tabi öncesinde alt karın ağrısı vardı onu yazdım basınc hissediyorum yerleşme çıktı oda tarih olarak bende tutuyo acep olemidir
Bu durumda sen daha yerleşme tamamlanmadan kan verdin, haliyle HCG henüz kanına geçmediği için çıkmadı.. acele işe şeytan karıştı

Bu durumda sen daha yerleşme tamamlanmadan kan verdin, haliyle HCG henüz kanına geçmediği için çıkmadı.. acele işe şeytan karıştı
yerleşme adetten kaç gün önce onu bilmiyodum işte hoş hala bilmiyorum ama öle çıktı

bende yazdım ama kimse görmedi :KK43: tarihlerimi girdim bi siteye ona göre bugün yerleşmeymiş. tabi öncesinde alt karın ağrısı vardı onu yazdım basınc hissediyorum yerleşme çıktı oda tarih olarak bende tutuyo acep olemidir
Yerleşmeden sonra artmaya ilk kanda başlıyor canım..daha sonra idrara geçiyor.. sen kan tahlili yaptırmistin değil mi yanlış hatırlamıyorsam eğer yerleşmeden önce yaptirdiysan çıkmaz zaten

Döllenme işleminden sonra, embriyo kendisini uterus duvarına yerleştirecektir. Bu hareket uterus duvarı içindeki bazı kan damarlarını parçalayarak kanamanın oluşmasına neden olabilir. Peki hamilelikte yerleşme kanaması ne zaman olur? Tüm hareket ve kanama, yumurtlamayı takiben yaklaşık 10 gün ile iki hafta arasında gerçekleşecektir. Yani birleşme işleminden sonraki 10-15 gün sonra yerleşme kanaması görülür Bazı kadınlar, adet dönemlerinin birkaç gün gecikebilir. Bu süre zarfı da ayrı olarak hesaba katılmalıdır.

O kayıp insanı çok umutsuzluğa düşürüyor ama ins birdaha olmaz

Kız 1 ay gerçekten kısa bir süre ama
Insan deli gibi 3yil korunup 32 yaşına gelince böyle oluyor işte canım.sanki bir anda dank etti kafama,evet erken ama bir sorun varsa bide onun için vakit kaybetmekte istemiyorum canim

yine kaptırmak istemiyorum ama bunu buldum buda benim erken yaptıgğım anlamına geliyo. 3 4 günde böle avunalım bakalım

inşallah öyledir kızlar kendimi çok yıpratıyorum
Canım bak ikimizde düşük yapmış insanlarız ne zor olduğunu biliyoruz.. ben düşükten sonra hep dua etmeye başladım.. geç olsun güç olmasın diyorum yeter ki bir daha düşük olmasın ben beklerim Rabbim diyorum.. sende öyle de canım ve yıpratma kendini..

X