Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim ya ne gezer. O zaman ona kizyordum sacma sapan seyler yapiyorsun diye,ama şimdi bizde aynı durumdayız...demekki bebiş isteği nelere kadir ama sakın yapmayın kızlar biz balkonda yaptığımız halde igrencccc koktu

Ay yapılmaz be bebek bekleşen de bir işe yaramıyor sonuçta onu yapınca gobisler dolmadigina göre gerek yok :)

Tekrar ne zaman versem

Pazartesiyi bekle canım

Kızlar sabah hormon testi yaptırdım herşey normalmiş.en az 6 ay deneyin,ilk aydan hemen neden ümitsizliğe kapıldın hicbir sorun yok dedi.ama googleyi yasakladı sakın ordan bisey bakıp kafanı karıştırma,orda saçma sapan şeyleri okuyorsunuz psikolojiniz bozuluyor dedi.stresten uzak dur zaten birkaç aya iki kişi olarak gelirsin dedi

Kızlar sabah hormon testi yaptırdım herşey normalmiş.en az 6 ay deneyin,ilk aydan hemen neden ümitsizliğe kapıldın hicbir sorun yok dedi.ama googleyi yasakladı sakın ordan bisey bakıp kafanı karıştırma,orda saçma sapan şeyleri okuyorsunuz psikolojiniz bozuluyor dedi.stresten uzak dur zaten birkaç aya iki kişi olarak gelirsin dedi

Google sıkıntı değil kk yasaklayin hocam diyeydin :bicak::halay:

Ins
Kızlar sabah hormon testi yaptırdım herşey normalmiş.en az 6 ay deneyin,ilk aydan hemen neden ümitsizliğe kapıldın hicbir sorun yok dedi.ama googleyi yasakladı sakın ordan bisey bakıp kafanı karıştırma,orda saçma sapan şeyleri okuyorsunuz psikolojiniz bozuluyor dedi.stresten uzak dur zaten birkaç aya iki kişi olarak gelirsin dedi[/QUOTEinsAllah öyledir ama olamazsa eşin de birgörünsün Canım

X