Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gündür neden hep olumsuz haber alıyoruz ya ??
Bu arada patron gitmişken azıcık kestiriyim karnımın ağrısı geçsin. siz kaynata koyun ben yetişirim size

BU AYDA BIZDEN BİŞİ OLMICAK SANIRIM 12 SINDE ADET OLURSAM SİGRAYI BIRAKICAM DOKTORA GİDİP CATLATMA İĞNESİ OLCAM BİDE FOLIKASITE BAŞLICAM KARA VERDIM

Bende çok yıpratıyorum galiba :KK43:

Canım bak ikimizde düşük yapmış insanlarız ne zor olduğunu biliyoruz.. ben düşükten sonra hep dua etmeye başladım.. geç olsun güç olmasın diyorum yeter ki bir daha düşük olmasın ben beklerim Rabbim diyorum.. sende öyle de canım ve yıpratma kendini..
Eve kapanıp kimseyle görüşmek istemiyorum battaniyeyi kafama çekmek istiyorum :cry: benim yaşadıklarım çok zor 9 ay vajinusmus illetiyle uğraştım bir hamile kaldım düşürdüm :KK61::KK61:

benım 3 gebelıgım oldu ıkısı kurtaj sonuncuda tam oldu hersey yolunda dedım dogumdan bı kacgun önce kaybettım 9 ay hamılelık surecı 7 ay da vucut kendısını toplasın dıye bekledım bu ayla 2 aydır denıyorum hakkımızda hayırlısı
Canim Allah bir daha yasatmasin. Sebebini ogrendin mi?

Çok garip oldum bi bakıyorum aha kesin olcam diyorum ağrılar öyle gibi geliyo sonra geçiyo ama sabit olan belimin sol tarafı ve kasığımın sol tarafındaki ağrı
hem test yapmıyon hem yorum yapıyon cezalısın sana yorum yok sen bizi çatlattın sende çatla :KK70:

Kızlar sabah hormon testi yaptırdım herşey normalmiş.en az 6 ay deneyin,ilk aydan hemen neden ümitsizliğe kapıldın hicbir sorun yok dedi.ama googleyi yasakladı sakın ordan bisey bakıp kafanı karıştırma,orda saçma sapan şeyleri okuyorsunuz psikolojiniz bozuluyor dedi.stresten uzak dur zaten birkaç aya iki kişi olarak gelirsin dedi

Kadınlar kulübünü bilse onu da yasaklardı canım :halay: Hiçbi sorun yokmuş bak maaşallah.:KK200:

MALESEF ÖGRENEMEDIM KAN PIHTILAŞMASINDAN SÜPHELENDILER TEST YAPTRDIK ODA TEMIZ CIKTI OTOPSİYE GÖNDERELIM MI DEDİLER GÖNDERMEDIK O YUZDEN TAM SEBEBINI ÖGRENEMEDIK :KK43:
Bende kan pihtilasmasi varmis. 2 kere kurtaj oldum. Ikisinde de hamileligin daha basindaydim. Sende ki durum cok farkli. Allah tez zamanda saglikli sıhhatli bebis nasip etsin canim.

X