Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar aksam eve gıdınce bunu denıycem kadının bırı anlatms bakın hemde kadınlar klubunden

kızlar size en kolay hamile oldugunu ögrenme yolu anlatayım...............ben hamile oldugumu idrar testi vede kan tahlilinden ögrenmedim................adet günüm gelmişti ve ben adet olmamıştım ama kasık agrılarım gögüslerimde dolgunluk agrıma hissi vardı bu yüzden test falan yapmadım ama arkadasımın tavsiyesi üstüne bu testi uyguladım........ilk önce bi kaba işiyoruz ve sonra onu ocakta kaynatıyoruz kaynayınca beyaz beyaz köpürürse aynı beyaz akıntılarımız oluyorya öle işte vede kötü kokarsa hamilesiniz demektir eger normal kaynarsa su gibi o zaman yoktur demektir......evet kızlar ben böle ögrendim hamile oldugumu idrarımı kaynatmıştım beyaz beyaz köpürdü sonra idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm daha sonrada kan tahlili yaptırdım pozitif sonucunu aldımmm.........darısın tüm bebek isteyenlereeeee.

HANGİ TENCEREME İŞESEM ACABA TÖBE YAA KIZ ÇÖPE ATACAZ TENCEREYİ Bİ O EKSİKTİ YAPSAKMI KIII

Kızlar ben dün gece rüyamda iki tane pembe yavru domuz gördüm. Bu işte bi gariplik yok mu? Millet bebek görür bende yavru domuz

en iyisi mintaxmış ama

Yok yok biz anwayden de alıp yapalım .d.d

aynen ya sanırım kasıma burda patlama olacak
İns canım .d

üff ağlıycam ben beklemek istemıyorum artık 12sıne cok var daha ağlıycam yaaaaa

Herşeyin vakti güzeldir canım :)

HANGİ TENCEREME İŞESEM ACABA TÖBE YAA KIZ ÇÖPE ATACAZ TENCEREYİ Bİ O EKSİKTİ YAPSAKMI KIII

Tencereme isemem ben

Ama yine bat günü öğrenmiş yani, öncesinde öğrenemiyor muyuz acep

Bunu ben de duymuştum ama çok iğrenç değil mi yaa...

ya tabaklar varya alemınyum cınko falan kullanılmayan tancereye gerek yok onlar ii olur valla ben bunu yazan kısıyı de tanıyorum öncekı gebelıgımden
Canim biz bunu geçen yıl kuzenim için yaptık.oyle beyaz beyaz kopurduku çok şaşırdık.bembeyaz süt kesiği gibi oldu resmen amaaaaaaaa oda tam bir fiyasko kız ertesi gün regl oldu.bide ustune üstük cezveyide atmak zorunda kaldik...yani köpürürse hamileyim falan sanma sonra regl olunca perişan oluyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…