Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben öyle bakınırken bunları gördüm meraktan yaptım dün akşam limonu denedim tortuları dibe çökerse hamilesinizdir diyordu benimki çöktü. Biraz öncede çamaşır suyuyla denedim köpürür ve rengi koyulaşırsa hamilesinizdir diyodu benimkide öyle oldu . Çok şaşkınım zaten görmüşsünüzdür adetim bu sefer çok allak bullak geçti anlamadım adet olduğumu ama test almayada korkuyorum :KK43:
ne zaman bat sat ne zaman

Ay benim hatam aslında canım söylemedim ki nerden bileceksiniz :) Gerçi ben de ilk defa bu ay bu durumu farkettiğim için aklıma bile gelmedi..
Hatta az önce takvime baktım ben 17 de değil 18. Günde koyuyu görmüşüm aaa :oha:
Sen baya geç yumurtlamissin canım yani büyük ihtimal geç döllenme:halay:

Böyle tabirleri arayıp kendini yıpratma gülüm. Hayra yoracaksın rüyaları ki hayır olsun. Hep derler ya rüyalar tersine çıkar diye, sen de canlı bir bebek işareti olarak al bunu. Belki de tatlış bir kız.. güzel düşün güzel şeyler olsun, negatif enerji çekmeye lim üstümüze :KK15:

Ya inşallah canım ben de olumsuz tabirleri okumadan geçtim zaten hemen :KK49:

Kızlarr merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717 ve A ALYAESEN ya bugün adet olursam? Boşu boşuna gitmiş olucam daha çok üzülcem zaten dün üzüldüm :bicak:
Herşey bugüne bağlı adetim geldi geldi, gelmedi yarın gidicem merak etmeyin :-)

Kızlaaaaarrr ben yine geldim özlediniz mi? :KK70:

Sabah uyanmıştım sonra tekrar uymuşum ay bi rüya gördüm görmez olaydım yaaA çamaşır makinasının içinde tostombul bir erkek bebek.. ölmüş :skandal:
Ay nasıl korkmuşum çarpıntıyla uyandım az önce.
Kafayı yedim cidden :KK17:

PamukDeniz PamukDeniz Canım senin de hayırlı olsun kan sonucun da güzel çıkar inşallah :KK200:
bilinç altı canım her rüyaya anlam yükleme öyle bebe bebe diye dolanıyon illaki rüyana girer anlamı olduğunu düşünmüyorum sıkma canını

ne zaman bat sat ne zaman
Normalde benim yarın adet olmam gerekiyordu cuma günü iki damla pembe kan geldi c.tesi biraz yoğunlaştı pazar kesildi dün sabahta iki damla pembe kan geldi yine ve hiç adet gibi değildi normalde ölürdüm sancıdan ve su gibi akardı yoğun olurdu

Normalde benim yarın adet olmam gerekiyordu cuma günü iki damla pembe kan geldi c.tesi biraz yoğunlaştı pazar kesildi dün sabahta iki damla pembe kan geldi yine ve hiç adet gibi değildi normalde ölürdüm sancıdan ve su gibi akardı yoğun olurdu
cok ılgınc test yaptın mı pekı

Kimisine çok saçma geliyor evet bende ilk saçma sanmıştım ama 2 ay önce bir arkadaşımın zoruyla yapmıştık bugün olan hiçbirşey olmamıştı çoğu yerde yazmışlar öğrenenlerin olduğunu

Evet dün ben de bunlara baktım netten doğru çıkanlar var tabii ki %100 sonuç vermez testler bile vermiyor.
Ben dün gece karbonatla idrar testi yaptım çok ufak baloncuklar yükseldi ama bilmiyorm artık :))

Günaydın kızlar bende daha başka gelen giden yok dün ki lekelenmeden başka ama hissediyorum adet hali var karnında huzursuz uyudum birde anlar insan dimi eğer adet olmasaydım karnım alt tarafı dolu böyle sert gibi hamileyim diyecektim erkenden gidip Testte yaptiracaktim ama geri kaçtı hevesim :110:

öle

Kızlarr merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717 ve A ALYAESEN ya bugün adet olursam? Boşu boşuna gitmiş olucam daha çok üzülcem zaten dün üzüldüm :bicak:

olsun bakalım bekliyoruz senle beraber

Eklentiler

• 32C7E8F3-733B-4BD8-95E8-B7EAC7F945B9.jpeg
    32C7E8F3-733B-4BD8-95E8-B7EAC7F945B9.jpeg
    20,8 KB · Görüntüleme: 170
X