Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim göğüslerimde hassasiyet var kasıklarımda ağrı var şişkinliğim var. Bide kaşıklarımda ara sıra seğirme hissediyorum bilmiyorum belki de psikolojik yada adet öncesi belirti bunlar inşallah birlikte güzel haberler alırız ben erken gebelik testi aldım bi haftadır bekletiyorum cuma günü yapıcam bakalım sende al bi tane aynı gün yaparız :KK19: :KK71:
Eylül ayında tüm belirtiler vardı rahim agzı yarası cıktı:KK70: dahada belirti istemiyorum galiba ben:KK43: tamam alaym hangi marka aldın sen aynısı olsun:KK66:

aaa demek gshdeniz miş ben kısaca deniz diyim :) gördüm birinide kimdi bulamadım. sen ayrı bombasın delfin. utanmasam bugünde gidecem sen nasıl oturuyon

Beele oturuyom kııızz :işsiz: hahaha :KK45:

:KK200:
Bende çok heyecanlandımm Kuzum ay 3 e daha cokkk:110:

Az kalmış canım benim güzel haberlerinizi bekliyoruz bize yaz zaman geçer ben dün hastaneye gittiğimde öyle yaptım :KK48:

Hayır olsun inşallah canım kötüye yorma sen

Ben de direkt iyi olanı okudum diğerlerini okumadım bile hihi :KK24:

Rüya tabirine baktım sadece 1 sitede olumlu yazmışlar rüyada ölü erkek bebek görmek rüya sahibinin hamild olduğuna işarettir diye., diğer hepsi olumsuz kızlar :KK43:
Böyle tabirleri arayıp kendini yıpratma gülüm. Hayra yoracaksın rüyaları ki hayır olsun. Hep derler ya rüyalar tersine çıkar diye, sen de canlı bir bebek işareti olarak al bunu. Belki de tatlış bir kız.. güzel düşün güzel şeyler olsun, negatif enerji çekmeye lim üstümüze :KK15:

ay nası oluyo bende mı yapsam :)
Canım ben öyle bakınırken bunları gördüm meraktan yaptım dün akşam limonu denedim tortuları dibe çökerse hamilesinizdir diyordu benimki çöktü. Biraz öncede çamaşır suyuyla denedim köpürür ve rengi koyulaşırsa hamilesinizdir diyodu benimkide öyle oldu . Çok şaşkınım zaten görmüşsünüzdür adetim bu sefer çok allak bullak geçti anlamadım adet olduğumu ama test almayada korkuyorum :KK43:

camasur suyu ıle test yapılıyomus ya :)
Yok Kuzum inanma birtek acede olabiliyor ben yapmıştım atayım mı ayyy ayıp olur mu ki nasıl oluyor biliyor musun herkeste köpürüyor ama hamiş olanda baloncuk yukarı yukarı çıkıyor patlıyor

Canım ben öyle bakınırken bunları gördüm meraktan yaptım dün akşam limonu denedim tortuları dibe çökerse hamilesinizdir diyordu benimki çöktü. Biraz öncede çamaşır suyuyla denedim köpürür ve rengi koyulaşırsa hamilesinizdir diyodu benimkide öyle oldu . Çok şaşkınım zaten görmüşsünüzdür adetim bu sefer çok allak bullak geçti anlamadım adet olduğumu ama test almayada korkuyorum :KK43:

Camasır suyu mu? Dometos olur mu:KK70: ya süt karbonat duymustumda bu da ilk. Nasılmış ki?

Birtek acede çamaşır suyunda doğru çıkıyor kızlarr

camasır suyu ve test :)

Domestos ace Allah'ım nelere kaldık Kalkım gidin test alin ya :halay:

Beele oturuyom kııızz :işsiz: hahaha :KK45:

Az kalmış canım benim güzel haberlerinizi bekliyoruz bize yaz zaman geçer ben dün hastaneye gittiğimde öyle yaptım :KK48:

Ben de direkt iyi olanı okudum diğerlerini okumadım bile hihi :KK24:
İnş bakınca hemen yazacağım kuzum

Kimisine çok saçma geliyor evet bende ilk saçma sanmıştım ama 2 ay önce bir arkadaşımın zoruyla yapmıştık bugün olan hiçbirşey olmamıştı çoğu yerde yazmışlar öğrenenlerin olduğunu

X