Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tekrar günaydın kızlar işe geldim banka sigorta derken ancak dönebildim 2 ayı geçti bi hesabı kapatamadılar sıkıldım bankalarla uğraşmaktan valla Allah kimseyi düşürmesin azıcık karnım ağrıyor

İzmir’de yaşayan Sevinç Çelik şubatta hamile olduğunu öğrendi. Bir ay sonra farklı yumurtasında yeniden döllenme olduğu ve ikinci hamileliğin başladığı belirlendi. Bu durum dünyada sadece 11 kez görüldü. 6 Ekim’de Poyraz ve Ayaz bebekler sezaryenle sağlıklı olarak dünyaya geldi

çok şanslı insanlar var ya maşallah

aynen hesap pasif yazınca dikkatimi çekti telefondan çoklu alıntı yapmakta baya zormuş ee nasıl gidiyor bakalım ben az sonra işe gidicem hiç gitmek istemiyorum

Aslında sağlık ocağı mantıklı ama idrarda çıksın öyle git bence. Boş yere kolunu delmesinler

Ben 4 yada 5 inde hasta olucam ne zaman evde test yapabilirim hastaneye gitmeye yüzüm yok
Benimde 4 u canım az daha bekle sen

Erken gebelik testlerinde çıkmazmıki
Çıkar çıkar

Bilmiyomki dün kanda çıkmadı boşuna cirmaliyorum biliyorum ama kırmızılar gelemediği sürece vazgecemiyorum umitlenmekten

Çift çizgi görmek hakkımız! Söke söke alırız
Bu iyiydi .d

Evet bu ay hergün ovu testi yapıyorum sıkı tuttum işim ucunu bugünde 2 tane erken gebelik testi gelecek haftaya yapıcam inşallah:)

Banka kapatması hesabı kapatmazzzzz :)))

Bunu doktorlarda izlemistik

Hoş geldin canım...

Gayet normal herkesin yumurtlaması düzenli olmuyor. Benim de adetlerim haliyle yumurtlama düzenim dengesiz. Bizim de ilk denememizdi öylesine denedik geçen ay. Kasımdan itibaren ben de ovülasyon testi ile denemeye başlayacağım.

hımm anladım canım bende sigortacıyım da ondan sordum
Sorma ya valla böyle bir oyalama yok haftalarca süründürdüler sonunda ödemeyi kabul etmişler 2-3 güne tamamlanacakmış eve ihbarname geliyor işin kötüsü ödeyecekleride 3 bin ya var ya yok zaten 9 bin kart borçlarını ödemişim 3 bin krediyide ödeyiversinler artık yeter benimde etim ne budum ne çok zorlaştırdılar ama şükür sonuçlanıyor

Banka işleri çok zorlaştırıyor gerçekten gitmesin bizden nasıl olsa yolunacak tavuk var diye bakıyorlar

Hoşbulduk Canım inşallah öylesine denediğiniz bile tutar. Folik asite 3 ay önce başlamak lazımmış ama ben 1 haftadır kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…