Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bayanlar bana yardımcı olun azcık ovulasyon testi alacam internetten hangisini aliyim bi de kaset falan yaziyo o nedir
Kasete hiç gerek yok onlar maliyetli olduğu için fiyatları daha yüksek oluyor .. Çubuklu olanlar iş görüyor . Gitti gidiyordan innovita diye bir markanınkini temin ettim ben . Forumda da birçok kişi kullanmış gayet güzel ve makul fiyatlı .. Gebelik testi de gönderyor yanında iş görür

Aynen test yaptım hergün ağzın bal yesin inşallah isteyen herkese Allah nasip etsin ^^

Ozaman dahada koyuydu hem 24 hem 25 koyu çıktı
Vaay o zaman ikinciye yumurtlama oluyor canım buyuk ihtimal değerlendir.. çünkü biri lh biri HCG hormonuna bakıyor gebeligin bu testte çıkacağını zannetmiyorum.. bazi arkadaşlar çıkar diyor ama farklı hormonlar sonuçta..

Bu aşılama ne zaman yapılıyo belli bi tarihi var mi bu ay hamile kalmazsam aşılama yaptırmayı düşünüyorum
Belirli gunlerde yapılıyor. Adetin 2. Gunu klomen kullanmaya başladım 5 gün sabah akşam . 2 gün ara verdim ve kontrole gittim 9mm yumurtaların dedi doktor. 3gun sonra tekrar gittim 15 mm dedi . Ertesi akşam 22.30 da çatlatma ignemi vurup 36 saat sonra aşılamam yapıldı . Benim ki adettin ilk gününden sonra 14. Gününe denk geldi aşılamam

Bu testte hep çift çizgi çıkıyor yumurtlamadan öncede böyle çıktı yumurtlamada dahada koyuydu ben genede her ihtimale karşı hergün yapıyorum testi belki 2. Yumurtlama olur şüphesiyle ama şuan görünmüyor her test böyle çıkıyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…