Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama günüde değil hadi hayırlısı
Bu ne testi gebelik testi demi var sanirim ama senle bizim yakındı birbirine nasi bu kadar erken cıktı bende mi yapsam ama seninkinde var muhtemelen gebelik doktora gitmek için adetin bi hafta geçmesini bekle

Bu testte hep çift çizgi çıkıyor yumurtlamadan öncede böyle çıktı yumurtlamada dahada koyuydu ben genede her ihtimale karşı hergün yapıyorum testi belki 2. Yumurtlama olur şüphesiyle ama şuan görünmüyor her test böyle çıkıyor çünkü
Hmm anladım canım çok fazlada guvenmemek lazim bu testlere ben hiç test yapmadım hep akintimdan anlarım o gün çok yoğunlaşır bazende yumurtlama kanamam olur.. sende belirtilere odaklan bence

Bu ne testi gebelik testi demi var sanirim ama senle bizim yakındı birbirine nasi bu kadar erken cıktı bende mi yapsam ama seninkinde var muhtemelen gebelik doktora gitmek için adetin bi hafta geçmesini bekle
Yok canım bu ovulasyon testi tekrar yumurtlama olur mu diye hergün yapıyorum

Yumurtlama günüde değil hadi hayırlısı
Valla senden dolayı gaza gelip bende yapıcam test Ama biliyorum çok çok erken daha 11gün var :KK43:
Benimde 12 gün var

Kizlar evet bata son 3 derken bi test yine yaptim dayanamadim ilk 5 dakikada cok silik bir cizgiydi 2 saate bu hali aldi ne diyorsunuz

Hadi hayirli olsun gunu haber alarak kapatacazzz :))))))♡

Arkadaşlarım benim adetim normalde bitti ama az önce pembe su gibi kanama oldu adet sonrası böyle bişey yaşayan var mı

Bilemedim canim adetin ne zaman bitmisti?

Kızlar bat 3 gün var ama benden leke geldi adet başlangıcı galiba

Lekelenme diye dusunuyoruz hemen galiba suan :)))))

Hadi hayirli olsun gunu haber alarak kapatacazzz :))))))♡

Bilemedim canim adetin ne zaman bitmisti?

Lekelenme diye dusunuyoruz hemen galiba suan :)))))
Lekelenme değildir çünkü bende olmaz öyle şeyler adetim benim 3 gün yoğunlaşır yani benim bu ay ki umudum son buldu :110::duduk:

Canim belirtilerim neler, benimde bata 12 gun var, bende bu ay ovulasyon testi yaptim ve hergunu degerlendirdik
Valla bi grip oldum 3 gün kendime gelemedim salak salak ağladım durdum genelde adette duygulanırım ama ben hiçbirini belirtiden saymadım aman aman bi belirtim yok öküz gibi yiyorum doğal olarak gazdan 5 aylık hamile gibi geziyorum canım çok tatlı istiyor genelde bukadar tatlı yediğimi hatıtlamam

• Beğen
Reactions: D-E
X