Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaynanam der ki ben çocuk içimde oynayana kadar hiç Anlamazdım demek hem üstüne görüyormuş birde bulantı kusma olmuyormuş ohhh cillop gibi hamilelik. Biz daha ilişki olur olmaz aman Allahım gözümü kırpıyor um hamilemiyim acaba :bicak: gecen ay adetten sonra ilişki oldu ertesi gün benim migren krizi kusmalara doyamadım eşim diyor yoksa hamile misin? He dedim gitti yolunu buldular modemi bile bulandırıyor:KK12:hayret bisiy

Birde kizlar iki gündür dikkatimi cekiyor ayna karsinda baktığımda göbeğimden aşağı doğru ince biz çizgi oluşmuş neden olduğunu bileniniz varmi.
Gebelik belirtisi ama erken gibi sanki cnm.. erkek bebeklerde o bolgede tuylenme oluyir bide...
BEN 7 AY KORUNDUM 2 AY OLDU KORUNMAYI BIRAKALI YANI BU 2. AY
korunmayi birakinca rahim kendini toparlamasi falan biraz zaman aliyirmus ins bu ay guzel haberler alirsin..

Tesekkurler. Darisi hepinize insallah. Guzel haberler alin. Ben kan degil idrar testiyle ograndim. Dort gun once hafif pembe akintim olunca aksamini bekledim test yaptim. Normalde o sekilde akintim olmaz cunki suphelendim o yuzden. Sabah akintim prmbe olunca aksam tes yaptim. İki ayri test. Yanilma olmasin diye ikiside pozitifti. Erken yjmurtlama olmus ben de o yuzden erken cikti. Yoksa cikmaz normal gunumde yumurtlama olsa. İdrarda cikmaz ama kanda cikardi. Tabi adet olucakmisim gibi agrilarim sisligim vardi daha bes gun oncesinden basladi. 1 kasim batim. Hayitlisi artik. Darisi hepinize :KK200:
Hayirli olsun cnm allah sagligiyla kucağıniza almayi nasip etsin insallah..
Benim bata 13 gun var daha cok var, ama bugun idrara gitigimde karnimin altinda bir agri oluyor neden acaba psikolojik sanirim hahahaha
Valla cnm insallah psikolojik deildir. Ben olmadigini bildigim halde sanki gebe gibi hissediyorum....

• Beğen
Reactions: D-E
Kaynanam der ki ben çocuk içimde oynayana kadar hiç Anlamazdım demek hem üstüne görüyormuş birde bulantı kusma olmuyormuş ohhh cillop gibi hamilelik. Biz daha ilişki olur olmaz aman Allahım gözümü kırpıyor um hamilemiyim acaba :bicak: gecen ay adetten sonra ilişki oldu ertesi gün benim migren krizi kusmalara doyamadım eşim diyor yoksa hamile misin? He dedim gitti yolunu buldular modemi bile bulandırıyor:KK12:hayret bisiy
Benim kayinvalidemde esime hamileyken 2 ay ustune gormus dusunsene biz daha 1 aylik bebekten neler neler beklerken kadinin ruhu duymamis 7 aylik dogum sancisi baslamis doktor 7 aylik cocuk cok kucuk yasamaz falan diomus cok korkmus ama 4 bucuk kilo dogmus esim :)kardesinde de aynisi olmus... biz cok pimpirikliyiz ya

Benim kayinvalidemde esime hamileyken 2 ay ustune gormus dusunsene biz daha 1 aylik bebekten neler neler beklerken kadinin ruhu duymamis 7 aylik dogum sancisi baslamis doktor 7 aylik cocuk cok kucuk yasamaz falan diomus cok korkmus ama 4 bucuk kilo dogmus esim :)kardesinde de aynisi olmus... biz cok pimpirikliyiz ya
Ya aslında bilmiyorum geç öğrenmek daha iyi çünkü şimdi öğrenince en fazla 4 haftalık sonra zaman geçmiyor ama Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Hem regl hemde hamilelik belirtisi ama cnm ins hamissindir..

Azicik daha beklebence cnm surda ne kalmiski beb daha calismalara bile baslamadim ahahah :)

Gogus agrisi psikolojik deilse kesin gebesin valla cnm hadi insallaah...

Ahahahah kesin hamilesin kan tahliline falan gerek yok 9 ay sonra dogurabilirsin en onemli belirtiyi yasiosun cnm
ütü yaptım daha yeni belim ağrımaya başladı akıntımda sarıya döndü

Tesekkurler. Darisi hepinize insallah. Guzel haberler alin. Ben kan degil idrar testiyle ograndim. Dort gun once hafif pembe akintim olunca aksamini bekledim test yaptim. Normalde o sekilde akintim olmaz cunki suphelendim o yuzden. Sabah akintim prmbe olunca aksam tes yaptim. İki ayri test. Yanilma olmasin diye ikiside pozitifti. Erken yjmurtlama olmus ben de o yuzden erken cikti. Yoksa cikmaz normal gunumde yumurtlama olsa. İdrarda cikmaz ama kanda cikardi. Tabi adet olucakmisim gibi agrilarim sisligim vardi daha bes gun oncesinden basladi. 1 kasim batim. Hayitlisi artik. Darisi hepinize :KK200:

Çok sevindim canım inşallah 6 haftayı sağ salim atlatırsın :emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200::KK200:

ütü yaptım daha yeni belim ağrımaya başladı akıntımda sarıya döndü

Sarı akıntı bnde de var ne demek oluyor ki :eek::eek:

X