Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tesekkurler. Darisi hepinize insallah. Guzel haberler alin. Ben kan degil idrar testiyle ograndim. Dort gun once hafif pembe akintim olunca aksamini bekledim test yaptim. Normalde o sekilde akintim olmaz cunki suphelendim o yuzden. Sabah akintim prmbe olunca aksam tes yaptim. İki ayri test. Yanilma olmasin diye ikiside pozitifti. Erken yjmurtlama olmus ben de o yuzden erken cikti. Yoksa cikmaz normal gunumde yumurtlama olsa. İdrarda cikmaz ama kanda cikardi. Tabi adet olucakmisim gibi agrilarim sisligim vardi daha bes gun oncesinden basladi. 1 kasim batim. Hayitlisi artik. Darisi hepinize :KK200:

Tesekkurler. Darisi hepinize insallah. Guzel haberler alin. Ben kan degil idrar testiyle ograndim. Dort gun once hafif pembe akintim olunca aksamini bekledim test yaptim. Normalde o sekilde akintim olmaz cunki suphelendim o yuzden. Sabah akintim prmbe olunca aksam tes yaptim. İki ayri test. Yanilma olmasin diye ikiside pozitifti. Erken yjmurtlama olmus ben de o yuzden erken cikti. Yoksa cikmaz normal gunumde yumurtlama olsa. İdrarda cikmaz ama kanda cikardi. Tabi adet olucakmisim gibi agrilarim sisligim vardi daha bes gun oncesinden basladi. 1 kasim batim. Hayitlisi artik. Darisi hepinize :KK200:
Hayırlı olsun canım darısı başımıza inşallah

Benim bata 13 gun var daha cok var, ama bugun idrara gitigimde karnimin altinda bir agri oluyor neden acaba psikolojik sanirim hahahaha

Hayırlı olsun canım

Sizi boş bırakmaya gelmiyor arkadaş birsürü şey kacirmisim . Benim alt karında acayip şeyler oluyor acaba erken mi hasta olacam ama ben böyle hasta olmam. Bide goguslerim az kaldı patlicak bide agriyo. Ç son belirtim hasta olmadan bi kaç gün önce goguslerimin ağrısı tamamen geçer beklicem bakalım son viraj

Sizi boş bırakmaya gelmiyor arkadaş birsürü şey kacirmisim . Benim alt karında acayip şeyler oluyor acaba erken mi hasta olacam ama ben böyle hasta olmam. Bide goguslerim az kaldı patlicak bide agriyo. Ç son belirtim hasta olmadan bi kaç gün önce goguslerimin ağrısı tamamen geçer beklicem bakalım son viraj
İnşallah bebiş vardır hayırlısıyla

kızlar sanki adet olacakmış gibi ağrı var kasığımda hafif hafif giriyor korkuyorum adet olmaktan :cry:
Hem regl hemde hamilelik belirtisi ama cnm ins hamissindir..
Selam kızlar yine ben geldim sabırsız satiye :halay: nasılsınız bugün gebe olduğunu öğrenen varmı? Ben hala o erken gebelik testini yapmadım bat 6kasım
Azicik daha beklebence cnm surda ne kalmiski beb daha calismalara bile baslamadim ahahah :)
Gogus agrisi psikolojik deilse kesin gebesin valla cnm hadi insallaah...

Hhahaha artık kendimizle dalga geçmeye başladık :KK45: nefes alıyorum yoksa hamile miyim :)
Ahahahah kesin hamilesin kan tahliline falan gerek yok 9 ay sonra dogurabilirsin en onemli belirtiyi yasiosun cnm

X