Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi kaç yaşındasın peki canım.ne kadar zaman korundun
Bir de nisan ayında korunurken hamile kalmıştım çok şaşırdım. Düşükle sonuçlandı ne yazık ki.. düşükten bu yana deniyoruz ama henüz sonuç yok. Yani uzun lafın kısası akışına bırakmalıyız :))

Kızlar hiç adet olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen varmı yani üstüne görme diyorlar sanırım ?
arkadasimin basina gelmis ama normal adet gibi mi tam bilmiyorum
Kızlar, vakit öldürmek için forumdaki konulara göz gezdirdim. 'Üçüncü çocuk, şaka gibi' diyor hatunun biri.. korunurken hamile kalmış. İki oğlum var üçüncü çocuk istemiyorum diye zırıl zırıl ağlıyormuş..
Yani bizim esas sorunumuz kafaya çok takmış olmak.. keşke konuyu unutup biraz hayatın tadını çıkarabilsek... O zaman kendiliğinden rayına girer işler.
Fakaaat! Sigara içen güzeller! Doğurganlığı ciddi düşüren bir faktör.. lütfen bebişler için kararlılık gösterin ve bırakın. Bakın göreceksiniz nasıl yenilenecek bünye.. Hazır burda harika bir grup kafa dengi fıstık toplanmış.. birlikte karar verin ve bırakın şu illeti. Sağlıklı beslenip, yürüyüş yapın.. diyeceksiniz ki o zaman sen niye burdasın? Ben kritik yaş sebebiyle zorluk çekiyorum, yine de bir umut çabalıyoruz :)
cok dogru diyorsun canim. Aslinda birakilmasi gereken cok sey var. Seker, sigara, fazla hamur isi, hazir icecekler...
et sen yinede ama çok çaktırma:)) ne iyi bi grup olduk yavv şaka maka ben çok sevdim burayı hiç görmediğim onlarca kader arkadaşı maşallah
evet gercekten hepiniz cok tatlisiniz kizlar. İyi ki gordum bu konuyu

Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim ya! Acilden şimdi çıktım, doktor geldi parol verdi baş ağrısı için şu an gebeliğe bakılmasını gerektircek bir durum yokmuş ağrın geçmezse damar yolu açarız diyo salak mal ayyy delircem kızlar yaaaa
Canım sen yöntemi yanlış yapmışsın belim ağrıyor ayağımı basamıyorum diceksin röntgen çekecek mecbur o yüzden gebelik var mı diyecek bilmiyorum dediğinde beta isteyecek bizzat 8 10 defa test edildi onaylandı :)

Neden olmasın :) biraz moda girsek ne olur ki? Sarı bir bebek tulumu alalım mesela, koyalım dolaba. Yatmadan önce elimize alıp iki hayal kuralım :)) fena mı olur

Ya ben bu dediğini yaptım hatta biz bebek arabası bile aldık biliyor musun? :oha:
Üstelik daha korunmayı bile bırakmamıştık o zaman...

Çok istediğim bir model vardı e bebekte bakıyordum eşim çok başka baktın be arabaya gel hadi alalım çocuğumuz olmazsa satarız dedi. Ben de tamam dedim.
Mağazadan arabayla çıkınca anladık yaptığımız çılgınlığı...

Odada duruyor şimdi gelip gidip kutusuna bakıyoruz.... :anneadayı:

Her gün mutlaka bebek mağazalarını takip ediyorum internetten. Yaptığımız çok yanlış bir şey biliyorum ama bir patikle bir de kazak aldık mesela :KK1:

Ne hazırmışız meğer :KK48: Haşa Rabbimin işine karışmak gibi olmamıştır umarım. Alırken olmazsa arabayı satar kıyafetleri de dostlarımıza hediye ederiz dedik kesin bizim çocuğumuz olacak demedik hiç yani Rabbim imtihan etmesin asla

Hepinize merhaba :KK15:
Aşılama yaptırıp hiçbir belirti, akıntı olmadan hamile kalan var mı ? Rabbim hepimize nasip etsin bende yeni katıldım bugün 9.günüm günler geçmek bilmiyor :mad:
Canım bende aşılamamın 3. Günündeyim hiç ağrı yok öncekilerde batma oluyordu bu sefer hiç bişi yok

Canım bende aşılamamın 3. Günündeyim hiç ağrı yok öncekilerde batma oluyordu bu sefer hiç bişi yok
3 aydır kistim vardı aşırı derecede akıntım olurdu bu ay geçti bu sefer pko sınırında olduğumu söyledi doktor diaformin kullanıyorum ve cronone jel bunlardan mı belirti yok nedir anlamıyorum hiç bişey hissetmiyorum :cry: günler geçmiyor canım hepimizin yardımcısı olsun Rabbim

X