Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kasım 6 regli günüm. Bugün sağlık ocağına gittim bebek düşündüğümüzü söyledim. Folbiol yazdı gün de bir tane dedi hamile değil isem adet 'ten sonra mi başlamam gerek

Ben de düşük yaptım bu yaz başı.. umutlanıyor insan, hayaller kuruyor falan.. her işin hayırlısı.. sağlıklı değildi belki de.. öyle avutuyorum kendimi

Selam kızlar hastaneden geliyorum kürtaj dan sonraki kan sonuçlarım çıkmış kan pihtilasmasi varmış yani ben faktör 5 mutasyon tasiyicisiymisim bebeğimin kalbi o yüzden durmuş geçen ay. Bu ayada gelince bugün adet günüm hala olmadım kan testi vermedim ama idrar yaptım simdi evde negatif olsa zaten çıkardı eminim nasıp işte çok üzgünüm

Sınırdasın derken canım 34 yaş gayet elverişli bir yaş.niye sınırda olasinya bende 32 yasindayim daha en az 8 10 seneniz var.34 yas geç bir yas değil o kadaarda

34 kötü bir yaş değil bence. Ben 34te evlendim, korunmayı bıraktıktan sonra 2. ayda gebe kaldım ve oğlumu doğurdum. Yani stres + sigara senin düşmanın.. kaç kurtar kendini canım
Şimdi kaç yaşındasın peki canım.ne kadar zaman korundun

HAYIRLISI OLSUN CANIM DIKKAT ET HAMILE KALINCA HEMEN ILACE BASLAMAN GEREKIYO PIHTILASMADA

Tahmin edeceğiniz üzere şu an bi isyan modundayım kızlar.. Olmazsa olmasın yeter diyorum sıkıldım yoruldum gerçekten demek ki olmayacak ne yapayım.. Kan vermekte istemiyorum artık test falan da yapmak istemiyorum
canim benim hepimizin psikolojisi suan ayni, adet olmak istememek... Doktora gidilmişse ovulasyon gunlerinde denemeye devam edecegiz. Gidilmemisse de gidecegiz gereken bir sey varsa yapilacak. Biz insan olarak elimizden geleni yapalim Rabbim de saglikla mutlulukla versin. Amin. Cok zor bir bekleyişmiş. Ben cok atip tutardim baskalarina stres yapma akisina birak diye. Hic oyle olmuyormus. En azindan anlasilmak da guzeldir. Bugun hayal kirikligini yarin sevincimizi paylasiriz kuzum.

39 yaşındayım canım. Yeni evliyken 6 ay korunduk, sonra deneyelim dedik ikinci ayda hamile kaldım. Oğlum 3 yaşında. Yaz başından beri ikinci için deniyoruz
Ohhh umut oldun banada yaa.bende 32 yaşındayım ocakta 33 olcam kasım 2.ayim olacak inşllah bizede nasip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…