Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inan canım kendime istedigim kadar sevinecegim kadar hepinize sevinirim rabbim evlerimize versin altın toplarimizi:)yav suriyeliler çatır çatır doğuruyor biz niye böyleyiz:))))

Korku duygusu hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş hiç duydunuz mu? Baskı altında yaşayanlar mesela eşiyle istemeden evlenenler daha çabuk hamile kalır, ya da tecavüze uğrayanlar hemen hamile kalıyor, savaş esnasında insanlar korkudan üremeleri gerektiğini düşünüyor çoğalmak için gibi..
Bilimsel bağlantısı var beyindeki hipofiz salgısıyla alakalı.

5. Ay bu canım, 14 aylık evliyim evlenmeden önce dr a gittiğimde herşey normal demişti tekrar gitmedim açıkçası isteğim de kalmadı artık galiba
Canım bence oluruna bırak yasadigim için söylüyorum.
Ben 3 senedir evliyim 4 e girdik o zamandan beri de çok istiyoruz. Hiç korunmadık 1 sene sonunda olmayınca doktora gittik ikimizde de hiç sorun yok ama olmuyor adetim o kadar duzenliyken hep gecikmeye başladı.
Sonra ilaç tedavisi uygulandı 3 ay falan yine olmadi farklı doktorlara gittik yumurta takibi yapıldı herşey normal sonunda artık doktor işlerini bıraktım.
Sorunumuz yok çok şükür olabilir diye kendi halimde takılıyorum 1 sene olucak hamile kalamadım ama âdetlerim tekrar düzene girdi gecikme olmuyor. Demem o ki kendini en baştan benim gibi yıpratma

Canım bence sen kan testi yaptır benim senden hala umudum var nedense. Baskı altında oluyorsa nette yazanlarda mecbur gibi olmayın bebek için değil istediğiniz için ilişki yaşayın yazıyor Allah Allah

Kızlar, vakit öldürmek için forumdaki konulara göz gezdirdim. 'Üçüncü çocuk, şaka gibi' diyor hatunun biri.. korunurken hamile kalmış. İki oğlum var üçüncü çocuk istemiyorum diye zırıl zırıl ağlıyormuş..
Yani bizim esas sorunumuz kafaya çok takmış olmak.. keşke konuyu unutup biraz hayatın tadını çıkarabilsek... O zaman kendiliğinden rayına girer işler.
Fakaaat! Sigara içen güzeller! Doğurganlığı ciddi düşüren bir faktör.. lütfen bebişler için kararlılık gösterin ve bırakın. Bakın göreceksiniz nasıl yenilenecek bünye.. Hazır burda harika bir grup kafa dengi fıstık toplanmış.. birlikte karar verin ve bırakın şu illeti. Sağlıklı beslenip, yürüyüş yapın.. diyeceksiniz ki o zaman sen niye burdasın? Ben kritik yaş sebebiyle zorluk çekiyorum, yine de bir umut çabalıyoruz :)

Du sakin ol cnm :) sanirim cok dusunup kafaya takiyoruz o yuzdende etkiliyir reglimizi cnm yaa

Canım bence sen kan testi yaptır benim senden hala umudum var nedense. Baskı altında oluyorsa nette yazanlarda mecbur gibi olmayın bebek için değil istediğiniz için ilişki yaşayın yazıyor Allah Allah

Baskı altında derken hamile kalma baskısı değil kuzum genel anlamda mesela küçük yaşta istemediği biriyle evlendirilenler hayatı baskı altında olanlar..
Yoksa söylenen doğru bebek düşüncesiyle ilişki yaşayınca olmuyor şartlanıyoruz çünkü

benim yüzümden valla suçluyom kendimi çok fişekledim ortalığı sonuç ıkımızede husran.

Yok canım sen demesen de test yapacaktım sonuçta. İnsan bir önce öğrenmek istiyor eğer pozitifse ona göre hemen sigarayı bırakacaktım falan :) şimdi saldım gitti yine..

sigara bende öğleden şimdiye yarım paket bitti. ama çok içme şimdi sinirle yaptık da toplanalım daha önümüzde çok maç var çok etkiliyomuş. aman şu tarihli şeyyapma olmasa evliliğimden soğuyacam yemin olsun

Aman kuzum ya kırsallarda oyle yilda bir hamile çoğu bence üzerine düşüp takip edince illa gecikiyor sanki bizde kac yıldır böyle yok yumurtlama günü yok şeffaf akıntı saydık durduk bu ay bıraktık aslında takibi olursa cok şaşıririm:)))kedim bile hamile doguracak yakında onla ugrascam diye kendimi unuttum bu ay inşallah olmuştur.

Anladım canım onu da biz akışına bırakmıyoruz su korunma belki olmasa da biz zaten Rabbimin yazdığı kadar doguracahiz onlarda korunma yok biz hormonlarimizi sasirtiyiruz ayy bilmiyom valla vakti saati var evet ama insan üzülüyor olmayinca

YA BEN NIYETLIYIM DE HAMILE OLDUGUMU ÖGRENIN BIRAKMAM ISTIYORUM BAHANE LAZIM BIRAKMAK ICIN YOKSA NASIL BIRAKICAM HELE DE EVDE HERKES İÇERKEN TABI DOGURGANLIGI OLUMSUZ YÖNDE ETKILIYOR

İnşallah tutmuştur canım. Kedin mi var ne güzeeel hem de dişi :) Bende de 2 tane oğlan var tam bir kedi aşığıyım kendimi bildim bileli ay çok sevindim bat lar dışında bi ortak noktamız daha varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…