Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evde hiçbir iş yapmadım yemek yapmam lazım elim kolum kalkmıyor uyuma istiyom danalar gibi hiçbi iş yapmadan kızlar valla darlandım ben
bende aynıyım ne hissedeyim bilmiyorum süre var ümitleneyimmi sonuç dipte çıktı üzüleyimmi bidahaki ay yine baştan başlayayımmı amannn hayırlısı sal gitsin valla kesin bu ay hamile kalırız salsak

o normal adet değilmiş daha az kanama ve süresi daha kısaymış
Benim 3 gün önce kanamam geldi bugün kesildi miktarı çok azdı zaten normalde adet olduğum zaman aşırı derece kasık ağrısı çekerdim ama bu sefer çekmedim ve erken adet oldum zaten normal adet tarihim 1 kasımdı . Şimdi aklım karıştı napacağımı şaşırdım

ya kızlar benım merak ettiğim bişey var ayda adet donemını çıktıktan sonra kaç kez ilişkiye girmemız gerekıyor ben bazen bakıyorum 5 en fazla acaba az mı bebek için doktor bana adet olduktan sonra 11-21 gun arası sık sık ilişki dedi ben anlamadım bu işten bişey

Valla ben artık ovulasyon takibi falan yapmıcam eşim doktora gitmemi çok istiyor ben şu an hiçbişey istemiyorum galiba

Senle aynıydı batlarımız sen ne yaptın canım? Yazdıysan da kendi telaşımdan görmedim sanırım
Yok canım gelen giden bekliyorum cumaya yaparim test gelmezse gelirse de napak kendi haline birakmak lazım belkide birseyin üzerine düştükçe olmuyo ışte cok istenen şey hayat böyle degilmi zaten:)

Tahmin edeceğiniz üzere şu an bi isyan modundayım kızlar.. Olmazsa olmasın yeter diyorum sıkıldım yoruldum gerçekten demek ki olmayacak ne yapayım.. Kan vermekte istemiyorum artık test falan da yapmak istemiyorum
İÇELİM SİGARALARI ANASINI SATİMM NEDE OLSA BENDE HASTA OLCAM

canım hıc moralını bozma adet gectıkten bır hafta sonra bıle ıdrar testınde cıkmayabılıyormus cok guvenmeyın onlara dıyorlar bekle 3 gun daha gecerse kan ver bak benle aynı senın bat ben beklıyorum napim moralim bozulcagına böyle bekleyeyım Allah büyük

Yok canım gelen giden bekliyorum cumaya yaparim test gelmezse gelirse de napak kendi haline birakmak lazım belkide birseyin üzerine düştükçe olmuyo ışte cok istenen şey hayat böyle degilmi zaten:)

Haklısın canım, ben de en fazla bu kadar sabredebildim işte yine hüsran.. Sen benden de sabırlı çıktın maaşallah. Umarım vardır bebişin bende olmadı senin olsun bari sevinelim :)

Tahmin edeceğiniz üzere şu an bi isyan modundayım kızlar.. Olmazsa olmasın yeter diyorum sıkıldım yoruldum gerçekten demek ki olmayacak ne yapayım.. Kan vermekte istemiyorum artık test falan da yapmak istemiyorum
Kuzum hemen pes etme böyle ne kadardır uğraşıyorsun bebek icin

Valla ben artık ovulasyon takibi falan yapmıcam eşim doktora gitmemi çok istiyor ben şu an hiçbişey istemiyorum galiba
evet her program kafasına göre tarih veriyor canım en iyisi galıba doktora gitmek bence git cnm muayaene ediyor ve ona göre bi yol izliyor ben gittim rahatladım şimdi akışına bıraktım Allahım ne zaman nasip ederse

Ben batı 3 Kasım olanlardan çok umutluyum kendimde 3 Kasım ondan mı bilmiyirum. Eltim korunmayı bırakmıştı günü geçmiş bı kaç gün dedim test yaptin yoooo ne gerek var ki hamileyim günüm geçti dedi ve test falan yaptirmamisti. Dr gitmişti. Bizde günde geçse emin olamıyoruz ki zaten ben kendi kendimi kandırıp yok ya değilimdir diyorum bakalım bu ay ne dicem

İÇELİM SİGARALARI ANASINI SATİMM NEDE OLSA BENDE HASTA OLCAM

Evet zaten eve geldim testi yaptım sonucu görünce kendime bi kahve yaptım oturdum sigara içiyom habire içmek de yetmiyo yicem artık sigaraları.. Eşime de söylememiştim test aldığımı falan çıkarsa akşam süpriz yapacaktım yalan oldu tabii az önce aradı sesin durgun geliyo bişeymi oldu diyo yok bişe dedim onun da canı sıkılmasın diye

VALLA CANIM BENIMKI HIC BOŞ DURMUYO HERGUN HERGUN BIKTIM VALLA :)

En iyisini yapıyosun canım. Ben de güya 1 hafta sabredicektim yine dayanamadım işte..

Haklısın canım, ben de en fazla bu kadar sabredebildim işte yine hüsran.. Sen benden de sabırlı çıktın maaşallah. Umarım vardır bebişin bende olmadı senin olsun bari sevinelim :)
Inan canım kendime istedigim kadar sevinecegim kadar hepinize sevinirim rabbim evlerimize versin altın toplarimizi:)yav suriyeliler çatır çatır doğuruyor biz niye böyleyiz:))))

Bencede en iyisi gunun gecmesini beklemek, ama ne yapalim insan cok isteyince acaba hamilemiyim diye gunu bekleyemiyor

YA UFF KIRMIZILAI GÖRMEDIKCE UZULMEK YOK GORSEKTE YOK HERSEY ALLAHTAN OLUPTA DUSUK OLUP BASKA BISI OLCAGINA GEC OLSUN BOS VER ÖLE DMEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…