Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Negatif çıkmasını da geçtim hiç şaşmayan adet günlerim şaşıyor ona sinir oluyorum ya. Yok yere umutlanıyo insan ister istemez
hastaneye girerken kötü hastalığı olan bi çocuk gördüm içim eridi tövbe allahım dedim yoksada isyan etmicem sen böyle sınav verme dedim. herşeyin hayırlısı canım benım

Negatif çıkmasını da geçtim hiç şaşmayan adet günlerim şaşıyor ona sinir oluyorum ya. Yok yere umutlanıyo insan ister istemez
hastaneye girerken kötü hastalığı olan bi çocuk gördüm içim eridi tövbe allahım dedim yoksada isyan etmicem sen böyle sınav verme dedim. herşeyin hayırlısı canım benım

Kızlar hepinizin mesajını tek tek cevaplayamayacağım için merak edenlere topluca yazayım dedim test negatif çıktı moralim bozuldu haliyle. Biraz kendimi toparlayıp öyle yazayım dedim
Canım geç dollenme de olabilir her şey olabilir. Genellikle adetin bir hafta geçmesini bekleyin derler. Sen biraz daha bekle bence. InşaAllah geç dollenmedir de olumlu düşün her zaman. Olmazsa da vardır Rabbimizin bi bildiği.

sana bişy daha diyim de gül azcık yazını okurken bebetime yazmışşın ya ben onu babet ime yaptım anladım hahahaaa yazık kıza dedim ayakkabı gitti siniri hepten bozulmuştur hahaha

Canim benden de hormon testleri istedi tekrar. Ayrica esimde tekrar sperm testi yaptiracak. Yumurta takibi yapalim dedi. Ama klomen vermedi. Bu ay gelisme durumuna bakalim dedi. Pazartesi tekrar gidecegim. Hayirlisi bakalim.
bendende hormon testi istedi adetin 3.günü gel dedi bende yumurtlama takibi istedim o bidaha gelince dedi imom verdi bide inşallah gelecek bebişlerimiz ben inanıyorum sayfamız hamiş haberleriyle dolacak taşacak

Ayyy ben yapamam sülük felan iyyyg

Tahmin edeceğiniz üzere şu an bi isyan modundayım kızlar.. Olmazsa olmasın yeter diyorum sıkıldım yoruldum gerçekten demek ki olmayacak ne yapayım.. Kan vermekte istemiyorum artık test falan da yapmak istemiyorum

Biraz sakin ol ya bu sefer olmaz başka zaman olur inşallah

Hic sasmiyorsa hele kesin kan ver cnm. Ben arastirirken cok denk geldi kac test yapmis kadin cikmamis doktora gidiyor artik nie regl olmuyorum die hamile oysa. Hic belli olmaz kan tahlili kesin sonuc

Bi kaç gün daha beklicem gelmezse giderim artık canım 29 günü geçmemişti hiç adetim bugüne kadar. Korunmayı bıraktığımdan beri saçma sapan her ay günü oynuyor 1-2 gün. Yapmıcam çocuk mocuk cidden sıkıldım ya

Kızlar hiç adet olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen varmı yani üstüne görme diyorlar sanırım ?

Evde hiçbir iş yapmadım yemek yapmam lazım elim kolum kalkmıyor uyuma istiyom danalar gibi hiçbi iş yapmadan kızlar valla darlandım ben

Kızlar hepinizin mesajını tek tek cevaplayamayacağım için merak edenlere topluca yazayım dedim test negatif çıktı moralim bozuldu haliyle. Biraz kendimi toparlayıp öyle yazayım dedim
BOZULMASIN MORALIN SANIRIM HEPİMİZ ÖYLE OLUCAZ YIKILMAK YOK DIMDIK AYAKTA OLANA KADAR DEVAM

Canım benim ne desek biliyorum boş herkes kendine göre durumuna göre stres sknti yapiyor yapmicam dedinya kesin olur bundan sonra eheheh:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…