Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gercekten guzel oldu burasi :)
Benim cok zamanim var ama sizlerle keyif aliyorum :)
Kan verdim hatta bugun korkudan agrim ve cekilme var diye rahatsiz edici
Ben sıfırı gormeyi bekliyorum ümitle
Hayirlisi canim insallah guzel haber alirsin

kötü sonuç almadı inşallah valla kaldıramicam

Ay bende dışardayım senin gelişmeleri takip ediyorum diye bir yere çarpacam galiba,yetiş artık evine ne olur

Bende yarın gideceğim canım hormon testi isteyecegim,gelişmelerden haberdar et bizi
Canim benden de hormon testleri istedi tekrar. Ayrica esimde tekrar sperm testi yaptiracak. Yumurta takibi yapalim dedi. Ama klomen vermedi. Bu ay gelisme durumuna bakalim dedi. Pazartesi tekrar gidecegim. Hayirlisi bakalim.

Yaa kizlar kusura bakmayin soracam ama merak ediyorum bu akintilar falan anlayanlar var ya bugun benim akintim geldi kotu kokuyordu hatta adet olmus gibi kotu kan kokusu gibi acep geliyormu benim regl yaa

Yaa kizlar kusura bakmayin soracam ama merak ediyorum bu akintilar falan anlayanlar var ya bugun benim akintim geldi kotu kokuyordu hatta adet olmus gibi kotu kan kokusu gibi acep geliyormu benim regl yaa
regl öncesi akıntıya hiç dikkat etmedim ama gebelikte akıntı belirti diye biliorum. benimde bugun göğüslerim patlicak gibi şişti yürürken bile ağrıyo bende bu duruma güvenip kan vermeye gittim anlamadım hiç bişy

Canim benden de hormon testleri istedi tekrar. Ayrica esimde tekrar sperm testi yaptiracak. Yumurta takibi yapalim dedi. Ama klomen vermedi. Bu ay gelisme durumuna bakalim dedi. Pazartesi tekrar gidecegim. Hayirlisi bakalim.
Peki yumurta takibi için tekrar ne zaman gideceksin canım ovulasyon tarihlerindemi.ve hormon sonuçların ciktimi varmı bi sorun

kötü bile olsa yazar diye düşünüyorum sabah tel elimde kağıda baktım hemen size yazayım diye

Bat ne zaman canim
Doktorumun verdigi tarih 3 kasim canim.
Yaa benim gebelikle ilgili hic umudum yok yaa kasiklarimda yogun bi agri ve bugun nedense kotu kokulu bi akintim oldu bendr hatta geliyomu acaba dedim. Dun gece sanci girip durdu kasiklarima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…