Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bana inat kuzum bugün herşey valla ya şimdi gidiyom testin yenisini almaya

Kızlar yaa az önceki evde bıraktığım idrarla yapsam testi olur dimi?
o kadar emek veriyon gidip geldin evdeki çişemi kaldın yenisini yapsana kızz kızacam valla. yaşını bilmiyorum benden küçük gibi geldin kızıyom rahat rahat

Çişli kiti çarp suratlarına kız Allah seni

2018e hepimiz hamile gireriz insallah canimm
Bende varım bende bende bekliyorumee
ayy ne zormus bu beklemek ya, daha 1 ay denedik insan her saniye merak ediyor acaba acaba diye
Günaydın güzelim ben de bir saattir okuyorum akşam biraz erken yattık, birikmiş epey 3 kasımı bekliyorum ben de...
ayy cok az kaldi yaa olmayiz insallah =D
canim ne zaman test yapacaksinnnnn
Evet canim bende laboquick kullandim bu ay memnunum
arkadasimdan ogrendim ben de canim. Adet olursam direkt alacagim internetten. Onumuzdeki ay karambole olmasin bari

Reactions: D-E
o kadar emek veriyon gidip geldin evdeki çişemi kaldın yenisini yapsana kızz kızacam valla. yaşını bilmiyorum benden küçük gibi geldin kızıyom rahat rahat

Haha 30 yaşındayım canım evet küçükmüşüm senden :) yenisini yapmaktan değil hani sabahki idrar daha iyi olur diye onla mı yapsam dedim gerçi bi bardak çay dışında su bile içmedim testi etkilemesin diye. Yollarda bayılıp kalcam hahah

Evet doğru dedin başka marka alaym başka eczaneden. Bunu götürüp çarpayım diyodum ama haklısın
yani çarpsanda eline birşey geçmez boşuna canın sıkılacak adamlarda açıp içine bakmadılar ki ne bilsinler bozuk olduğunu başka yere git başka marka test al hiç canını sıkma boşu boşuna

yaa kızlar bi program indirdim. son 3 ayı girdim 5 i görünüyo bat nasıl oldu anlamadım 29 muş döngüm amma bilgiliymişim. bu duruma göre 5 kasıma 6 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…