Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2-3 tane al sağlamada yaparsın benim bile şuanda elimde 4 tane test var 2 tanede blueclear dijital testinden aldım nasıl şansa bırakıyorsunki

KIZLAR ERKEN TESTLER VARMIS NORMAL TESTLERE GORE BIRZ PAHALIYMIS AMA ONDAN ALSAYDINIZ BARİ DAHA GUVENILIRMIS BENIM ARKADASIM ADETE 10 GUN KALA O TESTTEN YAPIP ÖĞRENDİ

Şimdi alıcam fazladan canım akıllandım :))
ben gecenin bi yarısı nöbetçi eczane bulup test almış bir insanım düşün artık illa garanti olacak eczanede pahalı olunca netten almaya başladım stok yapıyorum hamile kalırsam bi ihtiyacı olan arkadaşıma veririm

KIZLAR ERKEN TESTLER VARMIS NORMAL TESTLERE GORE BIRZ PAHALIYMIS AMA ONDAN ALSAYDINIZ BARİ DAHA GUVENILIRMIS BENIM ARKADASIM ADETE 10 GUN KALA O TESTTEN YAPIP ÖĞRENDİ

Kuzum benim erken test almama gerek yok zaten 2 gün gecikti ama test bozuk çıktı işte salak gibi 1 tane aldım şimdi gidip tekrar alıcam

benim 4 ü ovulasyon testleriyle geldi normal test 2 tanede blueclear ın erken gebelik testini aldım yarın elimde olur o haftasına kadar gösteriyormuş en iyisi o diye okudum ama bakalım

Ben adet bitiminde netten ovulasyon testiyle birlikte 2 gebelik testi de almıştım ama sapık gibi daha günüm gelmeden bitirdiğim için şimdi böyle kıvranıyorum.

Devlet hastanesi işte

Canim o beta degeriylede alakali.Herkesin bir olmuyor.Evet testler guzel bende kullandim ama cok erken ogrebmekte iyi degil malesef.Kimyasal olma ihtimali hepimizde yuksek.sonrada insan kaybim var diye bakiyor olaya
Bi acidanda onlem tabii neden tutmuyor diye de dusunulebilir tedavi asamasinda

Hayır o değil yollarda gide gele adet olcam en son ondan korkuyom

Yollarsa siritiyorum bende senin yuzunden:)))))))))

Ahsjfl ben de öyleyim valla otobüste sırıtıyorum

Benim takvimde böyle çok var daha kasık ve bel agrim aşırı derece anlamıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20171030-131821.png
    249,4 KB · Görüntüleme: 165
Reactions: D-E
Ben adet bitiminde netten ovulasyon testiyle birlikte 2 gebelik testi de almıştım ama sapık gibi daha günüm gelmeden bitirdiğim için şimdi böyle kıvranıyorum.
banada 5 tane gelmişti bende dayanamayıp birini kullandım tamamen meraktan

S sozkan56 Vintageseven Ne guzel denk gelmis yildonumleriniz :)
Sizdende umutlandim bu ay icin
2 kuzenimde hic korunmamisti tam senelerinde kaldilar hamile
Hadi insallah♡
ayy evet yaa ne güzel olur gerçekten yıl dönümü sürprizi olur eşlerimize inşallah isteyen herkes hamile kalır rabbim bizede nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…