Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kizlarrr
Terziye kadar gidecegim de gecerken erken tespit eden test alsam mi 5 kasima kadar dayanamiyorum

Kuzum yaptım ama test bozuk çıktı şimdi yenisini aldım gidiyom çok yakında belli olcak inşallah

hala şansım varmı ki
canim sartlar uygunsa denemekten zarar gelmez ama duzenli adet oluyorsan 17-23 ekim arasinda gosteriyordu yumurtlamayi takvim. Ben adet olursam ovulasyon testi alicam bu sekilde kafa karisiyor

Yarım saattir yorumları okuyorum çok heyecanliydi benim de 4 gün kaldı ve bana değişik gelen tek belirti goguslerim sut doluyor hissi ama ben en az üç gün beklemeyi düşünüyorum belki bekletmeden erkende gelebilir gelmeyesice

Az kalmış bekle bakalım baya erken gitmişsin ozaman gitmeden hesaplasaydın keşke boşuna canını sıktın
saydım da demek taraf tutmuşum demokratik olaydım iyiydi.ama yokmuş gibi davranacam

yani çarpsanda eline birşey geçmez boşuna canın sıkılacak adamlarda açıp içine bakmadılar ki ne bilsinler bozuk olduğunu başka yere git başka marka test al hiç canını sıkma boşu boşuna

Ne güzel dedin öyle valla gittim başka aldım. Biri bebetime diye bi marka diğeri albi duydun mu hiç canım? İki farklı marka aldım garanti olsun diye

adete 4 5 gün var kan verdim bugün 0.1 hala bi ümit bulmaya çalışıyorum
sen bu açidan soylemissin canim ben de yumurtlamayla alakali yazdin sandim. Adetin biraz gecince anlasilir canim belki olmayiz bu ay. Bebek varsa da 1 haftalik minik ne kadar hcg yukseltir bilemiyorum

Hadi delfin ben burda dokuz doğurdum valla .sabahtan beri mesaj okuyorum hiç bi iş yapmadım kendime tost yaparken onuda yaktım.

Ay herkes beni mi bekliyor kızlar ben de çok heyecanlıyım yaaa aksilikler yakamı bırakırsa inşallah ben de öğrenicem. Negatifse bile sonucu bileyim en azından artık yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…