Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
laaaaaa Sabır bakalım

sendekide şans valla inşallah sonunda güzel haber alırsın

A ALYAESEN Canım ... Sabır Belki vücudun hazır değil Rabbim vaktini bekliyor . Bilemeyiz Hayırlı vakitte olsun inşallah .. Seni onkadar iyi anlıyorum ki .. İçindeki kırıklığı keşkeyi .. Vakti geldiğinde en hayırlısıyla olacak inşallah

bende pozitif çıkma şansı yok demi artık

Düsukte olsa bi sans var canim.
Yoksa da bol bol takviyeye devam bu ay daha sıkı calismalar olsun insallah...

dogumdan 5 ay sonra regl oldum her ay oluyorum 28. 29. 30. 31. günler arasında. 2 hafta sonra kadın doktorundan randevum var. bakalım ne olacak

Belki de yumurtlama gunlerin degisiyordur.Kontrolde iyi olurr canim

Ya sen neden 2 tane almiyorsun ki zaten :))))
Insan saglama yapmak icin bile alir
Al 3 tane dön eve yap yap dur

ee şuan ne yapmayı düşünüyorsun yakınındadamı eczane yok

Evet ya merkeze uzağım bi 10 dklık yol ama otobüsle gidiliyo. Şimdi otobüs bekliyorum testi aldığım eczacıya gidip kafasına atasım var. Bugünkü bütün gerginliğimi ondan çıkarayım.. Değiştircem yani yenisini alıp gelicem tekrar

Ya sen neden 2 tane almiyorsun ki zaten :))))
Insan saglama yapmak icin bile alir
Al 3 tane dön eve yap yap dur

Dimi ama salak kafam o kadar da kararsız kaldım yine almadım olacağı varmış işte ilk defa karşılaşıyorum bak o kadar test aldım bu da bi işaret heralde ne bileyim

2-3 tane al sağlamada yaparsın benim bile şuanda elimde 4 tane test var 2 tanede blueclear dijital testinden aldım nasıl şansa bırakıyorsunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…