Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende pozitif çıkma şansı yok demi artık

cnm belkı hasta olma tarıhıne yakın hamıle kalmıs olabılırsın o da gec cıkabılır daha hasta olmadın belkı olabılır ama ümitlenme hayal kırıklıgı kötu oluyo
biliyorum hepsini biliyorum canım sadece ilaç kan verme değer bakma tarihli ilişki milletin yokmu daha demesi bide üstüne kızmın benim neden kardeşim yok demesi bunları yaşamak istemiyorum

biliyorum hepsini biliyorum canım sadece ilaç kan verme değer bakma tarihli ilişki milletin yokmu daha demesi bide üstüne kızmın benim neden kardeşim yok demesi bunları yaşamak istemiyorum
Canım millete bakma sen 2.olur 3.yok mu der sonra ne kadar çocuk var ne gerek vardı der bisey bulurlar.
Çok şükür 1 kızın varmış bak 2.de olur inşallah sabır et ve herkesin lafını kafana takmamaya çalış.

Kızlar şimdi benim Bat 2 gün geçti ya testi ilk idrarla yapmasam da sıkışıkken gün içinde yapsam çıkar mı sizcee?

Totem yaptın gebelik testini 1 tane aldım şu an. Eğer çıkmazsa yarın sabaha başka test yok. Kendimle inatlaşıp almadım Varsa çıkar dedim.. Çıkar dimi?

cnm en son lavaboya ne zaman cıktın 2-3 saat se yap sıkıntı olmaz ayrıca gununden bı gun önce yapınca cıkyo senın son adet tarihin ne zman

amma dayandın canımmmm hadi çabuk yap çişini seni bekliyoz ayıp yaw

Kuzum ilk idrar her zaman daha iyi ama idrara sıkışıkken de olur hcg değerine bağlı bu inşallah çıkar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…