Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi eczaneden test alıp eve gidicem gerçekten şaka gibi bir ülkeyiz...

canim valla siz yine iyisiniz ben suan 5 haftalik hamileyim yurtdisinda ilk defa doktora 8 haftadan sonra gidebiliyorum. Hamileligimide kendi yaptigim testlerle ogrenebiliyorum. Kan testi yapmiyorlar zaten. Yani allah korusun dusuk ihtimali varsa hic haberimiz dahi olmuyor.

Bilmiyorumda belki doktorun ters zamanina gelmistir. Hergun kan testi icin bayanlar eger geliyorsa adetini beklemeden sinirlenmis olabilir.

Ayrica simdiki eczanedeki testlerde cok iyi. Bence yap sen testini. Ayrica sabahki ilk idrar daha iyi belirgin cikar. Insallah hamilesindir canim. Test yapinca bize haber ver

Insallaah cnm valla burda ogrendim o testide hic bilmiyordum yaa.. ins 12 gune bize cok guzel haberler verirsin o kadar ugrastin cabaladin ins sonucunu alirsin cnm

İşte aslında böylesi daha mı iyi bilmiyorum. Kimyasal gebelik vb durumlar için garanti olsun diye 8 haftayı bekliyolar demek ki canım. Bilemiyorum hangisi daha doğru. Ama burda sistem rezalet cidden.. Acilde insanları azarlıyolar vs parayı bastırınca prensessin paran yoksa sokak köpeğinden farkın yok maalesef..
Plantest diye bir marka verdi eczacı onu aldım bakalım sabahı bekleyemicem bugün yapıcam inşallah çıkar haber vericem canım.

bi onu yap cıkmazsa al yıne gunden de farkedebılır

Şimdi bu yap çıkmazsa alirsin

KIZLAR BEN ANLAMIYORUM GALIBA SIMDI SAT ADET OLDUGUMUZUN ILK GUNUMU YOKSA ADETIMIZIN BITTIGI GUNMU MESELA BEN 2 EKIMDE ADET OLDUM ILK GUNUM BU YA BAT DA 2 KASIM DEGIL MI

KIZLAR BEN ANLAMIYORUM GALIBA SIMDI SAT ADET OLDUGUMUZUN ILK GUNUMU YOKSA ADETIMIZIN BITTIGI GUNMU MESELA BEN 2 EKIMDE ADET OLDUM ILK GUNUM BU YA BAT DA 2 KASIM DEGIL MI
adet olduğun gün dahil say tek tek 28 günde oluyasan 28. gün gelecek adet tarihin

bunu bi yapta duruma göre sabahta alırsın belki bunda pozitif çıkacak sabaha gerek kalmayacak inşallah ^^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…