Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimin anı anını tutmadığı için yumurtlama günü ilişki olur mu biilmiyorum açıkçası :)

Yani tabi boyle olasiliklarda var :) Sen firsatin olursa 1ine surpriz fln hazirla yakalarsin :)))))

Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim ya! Acilden şimdi çıktım, doktor geldi parol verdi baş ağrısı için şu an gebeliğe bakılmasını gerektircek bir durum yokmuş ağrın geçmezse damar yolu açarız diyo salak mal ayyy delircem kızlar yaaaa
İşgüzar!!

özele git canım mallar malesef mallar. milletimiz mal. geçen ay özelde kan verdim başka bi hastaneydi kanı laboratuara vermeyi unutmuşlar etrafta oyalandım kı sonucu alıp işe döneyim kıyamet kopardım ama boş olan bize oluyo

Evet maalesef canım çok sinirim bozuldu yaa

Delfin_ Delfin_ Bende yapmazlar diye dusunmemistim.Bakmak istiyorum deseydin keske gunumde gecti diyerek.Acile gidecek kadar bas agrisini zaten Parol kesmez o biraz bilerek yapmis gb

aaaaa sen niye bekliyonnnn hadi koş koş yada olmadı koşma dikkat et hemen yaz hemen

:KK48: Ay hiç güleceğim yoktu bu sinirle beni güldürdün canım Allah iyiliğini versin. Ben bu ay sabır taşına döndüm erken umutlanmamak için dayandım. Bugün dananın kuyruğu kopacak :rapci:

Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim ya! Acilden şimdi çıktım, doktor geldi parol verdi baş ağrısı için şu an gebeliğe bakılmasını gerektircek bir durum yokmuş ağrın geçmezse damar yolu açarız diyo salak mal ayyy delircem kızlar yaaaa
test al ozmn

:KK48: Ay hiç güleceğim yoktu bu sinirle beni güldürdün canım Allah iyiliğini versin. Ben bu ay sabır taşına döndüm erken umutlanmamak için dayandım. Bugün dananın kuyruğu kopacak :rapci:
hadi kopar artık bizde görelim benim kuyruk elimde kaldı

X