2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Selam kızlarr
Bende dün 2. tedavime başladım dondurulmuşlarım ile inşallah bu sefer yüzüm güler.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsunn
Herzaman dualarımdasınız

Merhaba canım Allah razı olsun hayırlı olur inşallah bu son olur Rabbim yardımcın olsun gönlünce olsun herşey inşallah

Selam kızlarr
Bende dün 2. tedavime başladım dondurulmuşlarım ile inşallah bu sefer yüzüm güler.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsunn
Herzaman dualarımdasınız
Allah razı olsun canım sizlerde benm dualarımdasınız. Meryem suresine başladım bende 41 gün okuyacam Rabbim kabul etsin inşallah. Tedavin olumlu sonuçlanır pozitif haberini verirsin bizlere de inşallah

Kızlar merhaba, pazartesi günü transferim oldu. İlk gün bir sıkıntı yaşamadım ama dün bütün gün sol kasığımda hafif batma oldu. Bugün sabaha karşı da regl sancısı gibi sancım oldu ve bel ağrısıyla uyandım. Şuan iyiyim çok şükür ama korkuttu beni. Sizce normal mi bu? Özellikle regl sancısı gibi olan?

Normal bence canım benimde 4. günüm bende olmadı ama doktorum olabilir korkma diye uyarmıştı yani verilen kağıttta o şekilde yazıyor normal ağrı olması sende korkma stres yapma canım kendinede bebişinede hayırlısı olur inşallah

Ay inşallah canım hayırlısıyla sağlıkla tutunsunlar. Sonucumuzu aynı tarihte öğrenicez o zaman :) benim test günü 23'ü. İlk denemen mi canım?

İlaçlardan olabilir ağrı birde işlem sırasında takılan alet daha sonra batma diye ifade ettiğimiz ağrılara sebep oluyor.Dondurulmuşlarlamı yapıldı tedavi değilse opu işlemi vs sebep olabilir. Lütfen belirti arama canım olumsuzda düşünme tedavisi olumlu sonuçlanan transferin ertesi günü batma oldu ağrı oldu diye anlatıyor gebelik belirtisi gibi aslında böyle birşey yok daha hamilelik kana bile karışmadan transferin ilk günlernde yaşadıklarını tedavisi pozitif olanlar belirti diye abartıyor çok yanlış. Kasıklarda batmalar tamamen ilaçlardan kaynaklı e tabi yumurtaların oluşup büyümeside ağrı sebebi.Ayrıca rahim kalınlaşıyor bel ağrısı falan normal yani. Sen pozitif düşün bol bol dua et inşallah Rabbim tedavininin olumlu sonuçlanmasını nasip etsin canm benm

Teşekkür ederim canım amin hepimizin inşallah. Hamilelik belirtisi olarak algılamıyorum tabiki daha çok erken. Ben olumsuz bi durum mu acaba diye endişe ettim. Dondurulmuş değildi 3.gün embriyosu taze transfer. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Beklemek sıkıcıymış. Bir de rapor aldım evdeyim cumaya kadar. Şimdiden sıkıldım.

Ay inşallah canım hayırlısıyla sağlıkla tutunsunlar. Sonucumuzu aynı tarihte öğrenicez o zaman :) benim test günü 23'ü. İlk denemen mi canım?

3 gün var canım aramızda 20 si benimde test günüm. Aminn inşallah canım Evet ilk denemem inşallah son olur Rabbim herşeyin hayırlısını versin hakkımızda

Anladım canım o halde işlemlerden ilaçlardandır ağrılar. İnşallah olumlu sonuçlansında sıkıl yeterki

3 gün var canım aramızda 20 si benimde test günüm. Aminn inşallah canım Evet ilk denemem inşallah son olur Rabbim herşeyin hayırlısını versin hakkımızda
Benim de ilk denemem ve dediğin gibi inşallah sağlıkla son olur. Önce senin pozitif haberini alıcaz o zaman Allahın izniyle sonra da benim hayırlısıyla ayy inşallah

insallah bidakine nasip eder dinleniyorum smdi allah razi olsm senden

artk yapck bsey yok nasip degilmis demekki artk önümüzdekine bakcaaz

Allah razı olsun canım sizlerde benm dualarımdasınız. Meryem suresine başladım bende 41 gün okuyacam Rabbim kabul etsin inşallah. Tedavin olumlu sonuçlanır pozitif haberini verirsin bizlere de inşallah
Bende okuyorum canımm şuan adetli olduğum için benim yerime kuzenim devam ediyor
29.okundu bugün. Allah kabul eder inşallah dualarımızı canım benim

insallah bidakine nasip eder dinleniyorum smdi allah razi olsm senden
Senden de razı olsun. Nasipte yoksa elden bişey gelmez belki senin nasibinde ikincidedir sakın umudunu yitirme boşu boşuna kendini üzme inan üzülmene gerek yok çünkü önünde hala şansın çok

Bende okuyorum canımm şuan adetli olduğum için benim yerime kuzenim devam ediyor
29.okundu bugün. Allah kabul eder inşallah dualarımızı canım benim
Maşallah canmmm Allah kabul etsin seninkinide benimkinide herkesinkinide inşallah bizlerede nasip olur o duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…