2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

oyle yapiyorum valla ağlamamak üzülmemek icin kendimi ise verdim ev temizledim ettim napiym ikinciye nasiptir belki kafamı rahatlatmaya calisiyorum valla tedaviye ara verip tekrr baslasamda burda olup arkadaslarimin yaninda olucam

Oo şükür canım çok sevindim rahimle alakalı bir problem görmedi ya da düşünmedi demekki. İlk deneme diye sanırım vücut sonrakinde kabul eder inşallah ben inanıyorum senin olacağına.

oyle yapiyorum valla ağlamamak üzülmemek icin kendimi ise verdim ev temizledim ettim napiym ikinciye nasiptir belki kafamı rahatlatmaya calisiyorum valla tedaviye ara verip tekrr baslasamda burda olup arkadaslarimin yaninda olucam

En güzelini yapıyorsun canım benimm bundan sonra herşey istediğin gibi gönlünce olur inşallah

Yanlız değilsin canım bizler varız konuşamasakta görüşemesekte aynı duyguları paylaştığımız ortada yazıyla da olsa birbirimize desteğiz hiç içine kapanma ortada büyük bir derdin yok şükür maşallah yumurtlaman iyi senin bebişler donmuş bekliyorlar seni

Dondurulmuşların da varmış arkadaşım ikinci daha kolay olur inşallah pozitif olur hiç üzülme. Allah hakkımızda en güzelini versin hepimiz için

Hayır olmaz kuzum hiç merak etme arkadaşım da hiç izin alamamıştı masa başı işi hatta otobüsle gidip geliyordu ama tuttu için rahat olsun. Ama yetişemediğin yere uzanma ağır kaldırma birden eğilip kalkma yeter

Hesap yaptım canım büyük ihtimalle denk gelmez. Ama transfern yapılmış olur o şekilde gidersin seyehate. Şöyle hesapla transferden sonra adet olmana 12-14 gün gibi bir süre kalması lazım

kinalikadin arkadaşım sen benden daha tecrübelisin bilirsin. Adetin 21. Gününde tüp bebekte ne aşamaya gelmiş olurum acaba. Bugün adet oldum. 7-8 Mart’ta iş için şehir dışı programı yapmışlar benim adıma. Acaba transfere denk gelir mi. Transfer sonrası uçak yolculuğu filan riskli olur mu acaba . Offf hem çalış hem kimseye belli etmemeye çalış, hem de tedaviyi aksatmamaya çalış bazen bunalıyorum.

Hesap yaptım canım büyük ihtimalle denk gelmez. Ama transfern yapılmış olur o şekilde gidersin seyehate. Şöyle hesapla transferden sonra adet olmana 12-14 gün gibi bir süre kalması lazım

Ayy evet doğru söylüyorsun sen okuyunca tekrar okudum yazdığını bende ayın 21 inde çıkacak sandım seyahate yanlıs okumusum iğne aşamasında olursun yazmıştım C Cekirdek32 Canım kusura bakma ben yanlış okumuşum

Tamam canım çok sağol rahatladım valla Allah razı olsun

Estafurullah canım. Aslında yazmıştım cevap yukarda Büyük ihtimal transferin olmuş olur seyahate öyle çıkarsın canım uçak yolculuğu riskli değildir diye tahmin ediyorum. Çok haklısın gizli olunca daha zor söylesen bu sefer sana daha zor yani işin tedavi kısmı zaten ağır birde etrafa göre yaşa

Oo şükür canım çok sevindim rahimle alakalı bir problem görmedi ya da düşünmedi demekki. İlk deneme diye sanırım vücut sonrakinde kabul eder inşallah ben inanıyorum senin olacağına.
aynn bendoktoruma dedim rahimde sorun varmiydi unuttum semayi incelme yada kalınlaşma gibi hayor yok oyle biseu insallah arkadasm sizin pozitifliginiz benim dusuncemide degistirdiniz sagolun

En güzelini yapıyorsun canım benimm bundan sonra herşey istediğin gibi gönlünce olur inşallah
amin hepimizin kuzum
Dondurulmuşların da varmış arkadaşım ikinci daha kolay olur inşallah pozitif olur hiç üzülme. Allah hakkımızda en güzelini versin hepimiz için
cok sagol inşallah olumlu olur arkadasm sennde insalla hayrlisi olur

aynn bendoktoruma dedim rahimde sorun varmiydi unuttum semayi incelme yada kalınlaşma gibi hayor yok oyle biseu insallah arkadasm sizin pozitifliginiz benim dusuncemide degistirdiniz sagolun
Evet gönlün rahat olsun en azından şöyle söyliyim benim tedaviye başlayacağım bile belli değil başlasamda yumurta çıkacağı çıksada kaliteli olup olmayacağı vs hiç belli değil. Birsürü sıkıntı çıkabilir garanti yok. Ama senin yumurtlaman gayet iyi kaliteleri iyi ve hepsini geç dondurulmuşların var yani tabi hiç birşeyin garantisi yok ama ihtimaller doğrultusunda şansın çok çok yüksek maşallah. Keşke bende seninle aynı durumda olsam ahh ahh üzüntünü atlat sonra ye iç keyfine bak bence tabii

allah razı olsun moralin için allahm senn içinin gzeligini görüp sanada nasip etsin. k.bakma eskiyi unutuyom yazilanlari sorun neydi sizde kac demeydi

Dlk2606 Egehanezra kinalikadin arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler. Bu topicteki herkese bu sene uğurla, hayırlarla gelir inşallah.
canm naptık sanki keşke hepimizin elinde olsada bebislerimiz olsa insaallah tekrrdan buraya negatif degiilde pozitif diye yazarm yazarız yani. insallah sende hayırlısıyla başlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…