2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

herkese mrb yeni katıldım kızlar acemiyim burada
martta cem fıçıcıoğlu na tedavi ye başlicam inş. 5 000 tl. 3, deneme fiyatı tabi
sizler hangi hastane ve fiyattasınız araştıralım öğrenelim lütfen
Ankara Başkent Ünv bende canım devlette son hakkım olacak ama 4.denemem olacak ilki ücretli yapılmıştı çünkü. Fiyatta 3500 sanırım ilaçlar hariç ilaçlarıda devlet karşılayacak bir kısmını biz vericez işte. Hayırlı olur inş tedavin

Ankara Başkent Ünv bende canım devlette son hakkım olacak ama 4.denemem olacak ilki ücretli yapılmıştı çünkü. Fiyatta 3500 sanırım ilaçlar hariç ilaçlarıda devlet karşılayacak bir kısmını biz vericez işte. Hayırlı olur inş tedavin
Canım senin doktoru benim bir akrabam tavsiye etmişti, yengesi oradaki denemesinde pozitifi görmüş o da çok uğraşmış sanırım . Ona 5000 demişler ama ekstra başka işlem yapmıştır belki bilemiyorum.

Estağfirullah canım ne kusru inşallah böyle bir şey yaşamazsın bir daha Rabbim güldürsun seninde yüzünü en kısa zamanda inşallah :dua:

Ne kusuru ya istediğin gib yaz yeterki içine atma üzme kendini olumlu olacak herşey inanıyorum kuzum benimm
hepiniz sagolun arkadaslar bi süre belki yazmam k.bakmayn bsey olursa ozelden yazarsnz grsrz canlarm

Canım senin doktoru benim bir akrabam tavsiye etmişti, yengesi oradaki denemesinde pozitifi görmüş o da çok uğraşmış sanırım . Ona 5000 demişler ama ekstra başka işlem yapmıştır belki bilemiyorum.
Canım onun ki ücretlidir devlet karşılamamıştır ondan 5000 dir bence çünkü sekreter söylerken duymuştum belkide ilaçlar dahi fiyattır 5000. İnşallah bende olumlu sonuç alırım çok yoruldum inanki inş hepimize nasip olur

hepiniz sagolun arkadaslar bi süre belki yazmam k.bakmayn bsey olursa ozelden yazarsnz grsrz canlarm
Sende istediğin zaman özelden yazabilrsin canım. Aslında senin durumun gayet iyi dondurulmuşların var kafan rahat olsun bu olmadı diye korkma dondurulmuşlarla da şans yüksek diyorlar olmazsa 2 tane transfer ettirirsin ikizlerin olur:dua:Allaha emanet ol canm bnmm:KK200:

Canım onun ki ücretlidir devlet karşılamamıştır ondan 5000 dir bence çünkü sekreter söylerken duymuştum belkide ilaçlar dahi fiyattır 5000. İnşallah bende olumlu sonuç alırım çok yoruldum inanki inş hepimize nasip olur
Olabilir canım ben kendisiyle görüşmedim ayrıntısını bilmiyorum . Olacak inşAllah bu denemenizde bu doktor başından savacak , para meraklısı biri değil anladığım kadarıyla. Vesile olur da tez zamanda sende muradına erersin inşAllah

Olabilir canım ben kendisiyle görüşmedim ayrıntısını bilmiyorum . Olacak inşAllah bu denemenizde bu doktor başından savacak , para meraklısı biri değil anladığım kadarıyla. Vesile olur da tez zamanda sende muradına erersin inşAllah
Evet dr resmen iş kolik detaylara iniyor testler araştırmalar vs hani geçiştirmiyor sağolsun güvenim tam ama tabii Allah nasip ederse herşey vesile

internetim yok canım şimdibaglandim gördüm çok üzüldüm inşallah dondurulmuslarin varmış üzülme,,rabbim.yuzune gülecek.insallah dua et sabret çok iyi anlıyoruz seni,,tekrar transfer olana denk dinlen,,negatif ortamlardan insanlardan uzak dur,,kendine çok iyi bak,,

Aynı ayda başlayabilirler canım herşey yolunda görünürse tabii. Ama adetin 2. Günü git en azından 1 gün kârın olur ilaçaları falan ayarlarsın hem
öyle yapıcam nasipse canım inşallah sana da çok geçmiş olsun neler yaşamışsın allah çektiklerinin karşılığını en kısa zamanda almayı nasip eder inşallah :)

Bir sıkıntınız yoksa ki yazmışsın bişey yok diye yani tedavi edilecek bir durum varsa önce ona bakılır diye sordum.hemen başlarlar büyük ihtimal söylersinizde bu ay olmak istiyorum diye.hormon testi kan testi falan isterler inşallah hormonlarda bir sıkıntı yokturdur.eğer kabul ettilerse yumırta takibini başka yerde yapmanıza orda bile yaptırırsın tahilillerini yumurtan iğnelerle belli bir boyuta ve sayıya gelince gidersiniz toplama ve bi süre sonra transfer yapılır ücretinide ona göre konuşun yarı işlem yok gibi :) bende başladım bu ay tüp bebeğe ankaradayım genartta yaptırıyorum şuan iğne ile yumurta takibinde doktor bizdede bişey yok bakalım ne olucak.yumurta kalitesi önemli iyi beslen yumurtan kaliteliyse hertürlü gebe kalırsın merak etme inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur.
aynen canım bi sıkıntı yok şükür. en son gittiğim doç doktordu o da hsg filmime ve hormon tahlillerime baktı her şey normal görünüyo dedi o yüzden tüp bebek büyük ihtimalle olumlu sonuç verir sizde dedi ama tabi allah bilir orasnı. bugün merkezle görüştüm tekrar tahliller aynı gün belli oluyomuş ve her şey normalse hemen o ay başlıyolrmış tedaviye ne güzel sen de başlamışsın ben daha adet olucam daaa gidip tahlil vericem dee çook zaman var adetime bile 2 hafta var daha

aynen canım bi sıkıntı yok şükür. en son gittiğim doç doktordu o da hsg filmime ve hormon tahlillerime baktı her şey normal görünüyo dedi o yüzden tüp bebek büyük ihtimalle olumlu sonuç verir sizde dedi ama tabi allah bilir orasnı. bugün merkezle görüştüm tekrar tahliller aynı gün belli oluyomuş ve her şey normalse hemen o ay başlıyolrmış tedaviye ne güzel sen de başlamışsın ben daha adet olucam daaa gidip tahlil vericem dee çook zaman var adetime bile 2 hafta var daha
Olsun o esnada hazırlanırsın cnm folik asit omega3 kullan bol bol incir ve ceviz ye akdeniz usülü beslen eşinde tabiki bu arada ben daha yeniyim burda mesajlar gelince bildirim sesi gelmiyor galiba aklıma geldikçe giriyorum o yüzden hemen yazamadım

Nerelerdesiniz arkadaşlar bugün transferimin 8günü ama bende hala hiç ber değişiklik yok lütfen bir şeyler yazın

Belirtilere fazla takılmayın kişiden kişiye göre değişiyor o akışına bırakın kendinize stres yapmayın boş yere inşallah gönlünüzce olur herşey hayırlısı olsun :dua:

X