2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

benimde çok batmalar olmuştu özellikle geceleri iğnelerden ilaçlardan dediler,,az kaldı test günün e dilekcim dimi yil gibi geçiyor son günler

Kizlar bisey sormak istiyorum siz verilen ilaci kac gun kullandiniz ve yumurtalarin boyutlari ne kadar oluyo opudan once
canım ilaçları kullanım tedavi günü kisiden kişiye değişiyor dr ilaçlari iğneleri kullanirken seni sürekli belki 2 günde bir kontrole alır ultrasondan yumurta gelişimini ve boyutlarıni takip eder dosyaya not yazıyor lar sürekli zaten,,gelişime göre dewam edip.etmeyecegini soyluyirlar,,

Benim de ilk denemem ve dediğin gibi inşallah sağlıkla son olur. Önce senin pozitif haberini alıcaz o zaman Allahın izniyle sonra da benim hayırlısıyla ayy inşallah

Ayyy bal damlıyor ağzından çok çok aminnnn Rabbim hepimizin yüzünü güldürür sırayla inşallah canım benimm

benimde çok batmalar olmuştu özellikle geceleri iğnelerden ilaçlardan dediler,,az kaldı test günün e dilekcim dimi yil gibi geçiyor son günler

Ayy hemde ne yıll valla bir yandan heyecan bir yandan korku çok zormuş valla beklemek Rabbim yardımcımız olsun inşallah hayırlı haberler veririz hepimizde henüz hiç belirtim yok zaten ama belirti olsada takılmıyorum çok pozitif düşünmeye çalışıyorum hep inşallah benimledir bebişlerim

Kizlar bisey sormak istiyorum siz verilen ilaci kac gun kullandiniz ve yumurtalarin boyutlari ne kadar oluyo opudan once

Vücudunun verdiği tepkiye göre değişiyor canım benim 11 gün sürdü en son konrtolde de en büyükleri 20 20 19 18 şeklinde ilerliyordu hayırlısı olur senin için de inşallah

inşallah canım seninle olduklarını hissediyorum bende,,seninn kadar heyecanla bekliyorum test gününü,,umarım mutluluktan uçarsın o gün,,

inşallah canım seninle olduklarını hissediyorum bende,,seninn kadar heyecanla bekliyorum test gününü,,umarım mutluluktan uçarsın o gün,,

Ayy aminn inşallah canım hepiniz iyiki varsınız canlarım benimm sizlerle burda konuştukça daha da mutlu oluyorum istesemde negatif düşünemiyorum sayenizde Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kısa zamanda inşallah

S sma903 Dlk2606 cok saolun canlarim bisey daha kac tane olmasi gerekiyo peki

Ne demek canım elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz hepimiz sayısı hiç önemli değil canım önemli olan kaliteleri bana 2. kontrolümde 23 tane demişlerdi 15 tane toplandı oda çok belli olmuyor içleri boş çıkabiliyor inşallah seninkiler çok çok kaliteli olurlar

S sma903 Dlk2606 cok saolun canlarim bisey daha kac tane olmasi gerekiyo peki
Doktorum yumurta toplama için 6-7 tane olması yererli demişti. Benim 2 yumurtam önden gitmiş çabuk olgunlaşmıştı. Toplamda 6 yumurtam olmuştu. Yumurta toplama günü de doktorum o 2 tane olgun olanı hedefliyorum dedi. İşlem bitince 3 tane topladık dedi. 2 tanesi döllendi 1 tanesini iyi kalitede olduğu için transfer ettiler şükür.

Senden de razı olsun. Nasipte yoksa elden bişey gelmez belki senin nasibinde ikincidedir sakın umudunu yitirme boşu boşuna kendini üzme inan üzülmene gerek yok çünkü önünde hala şansın çok
cnm doktorumla konuştum senn elimde degil tutmaması kendinden bilme dedi ilaçları kes dedi dondurulmuslarin var onlar çözüldüğünde daha etkili oluyo dedi bu adetin 10gun gecikebilir dedi 2.adetinde gelirsin görüşürüz dedi

Hadi hayırlısı olur inşallah canım benim bu sefer son olur inşallah Allahımin izniyle 2. Adetine kadar da negatif herşeyden uzak dur bol bol dinlen güzel düşün herşeyi ve çok sağlıklı beslen inşallah olacak bu sefer inanıyorum ben olacağına Rabbim yardımcımız olsun

Kızlar bugün transferimin 4. Günü fakat ben daha fazla izin alamadığım için bugün ise başladım masabaşı bilgisayarla isim sürekli de oturmamaya çalışıyorum yürüyorum kalkıp arada ama bel agrım olmaya başladı sizce bir sıkıntı olur mu aklım takıldı şimdi

Tecrübeli arkadaşlar ben bugün 14 şubatta adet oldum. Yarın tüp bebeğe başlayacağız inşallah. İşim için 7 Mart’ta bir seyahatim var yani adetin 21. Günü. O tarihte ne aşamaya gelmiş olurum transfer sürecine denk gelir mi bana bir akıl verseniz.

Gelmez canım bence korkma muhtemelen iğne yapma aşamasın da olursun yanına alirsin yaparsın saatinde ignelerini doktor da o güne kontrol falan derse açıklarsın durumunu 1 gün sonrasına çağırabilir endişelenme bence hayırlısı olsun hakkında inşallah

Son düzenleme:
Cnm sana adetin birinci gununden itibaren sayarsak kacinci gun ransfer yapildi

Cnm sana adetin birinci gununden itibaren sayarsak kacinci gun ransfer yapildi

Canım adetimin 1. günü 24 Ocak Çarşamba Günüydü ben tedaviye 25 Ocak Perşembe başladım (iğnelere yani) 5 Şubat Pazartesi günü yumurta toplamam oldu, 10 Şubat Cumartesi de transferim oldu 20 Şubat Salı günüde test tarihim Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…