2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yok canım ya ben istanbuldayım ama yine de geupta olurum evet hayırlı haberlerini bekliyoruz bitti mi acaba toplaması

Tebrikler canım bak gördünmü boşuna kendin üzdün işte hamilesinnnn 2 gün sonra tekrar ölçtür 2 ye katlanması lazım ama 9.gün için değer gayet iyi

Evet ya sen bana dün o kadar güzel moral verdin ki allah razı olsun senden dua ediyorum senin için rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah
Evet şimdiden çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum

3 Yıl evlilik şartı olmadan rapor alabiliyor muyuz yani emin misiniz. Özellerde yapıyorlar ama rapor verilmiyor diye biliyorum. Bize de bilgi verirseniz sevinirim
Aynen dediğim gibi erkekte azospermi, kadında yumurta rezerv azlığı ve tüplerin tıkalı olması gibi durumlar varsa 3 yıllık evlilik şartı aranmıyor. Tüp bebek servisi olan devlet hastanesi yada üniversite hastanelerinden raporu çıkartıp bu raporla birlikte SGK anlaşması olan özel hastanelerde yada özel tüp bebek merkezlerinde neredeyse yarı fiyatına tüp bebek yaptırabiliyorsunuz. ayrıca ilaçlarda da yine yarı yarıya ödeme yapıyorsunuz.

Cevabın için teşekkürler.

Evet ya sen bana dün o kadar güzel moral verdin ki allah razı olsun senden dua ediyorum senin için rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah
Evet şimdiden çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum
Amin canım inşallah bizlere de bana da nasip olur Çarşamba günüde güzel sonuçlar alacaksın bak görürsün boşuna kendini strese sokma sakın mutluluğun tadını çıkar dualarımda olacaksın

bana kagit verdiller liste orda yapmakta sakinca yok dedi ama cogu tanıdığım kişiler 5yada 1hafta dediler cnki sıcak su rahmi yumuşatır tutunmayı engeller dediler bnm bugn 5.günüm
Bana veridkleri kağıtta da transferden birgün sonra ılık su ile duş alabilirsiniz yazıyordu ama ben yinede 5.güne kadar beklemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…