2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba arkadaşlar kafam çok karışık bana fikir verir misiniz? sperm sayısının az olması sebebiyle tüp bebek tedavisi olduk.1. deneme bahçeci cem çelik negatif sonuç.sebep olarak dna hasarı yüksek çıktı.tedavi oldu eşim düştü.2.deneme aynı klinik ve doktor. 13 yumurtadan döllenen 3 tane embriyolar 5.güne gidemedkleri iiin tedavi iptal.rapor kullandığımız için bu bahçeci umut kliniğini tercih etmiştik.sizce 3.denemeyi de raporlu olarak burda devam mı etmeliyim.yoksa yeni bir merkezde raporsuz.memorial var aklımda..

Canım benimki de çatlamasın diye vurulan iğneden cetrodite. Daha opuya çok var yeni başladık sayılır tedaviye 5. Günüm bugün başlayalı

Herkese selam az once genetik test sonucu icin aradilar. Bizim blast embriyonu kromozomunda sorun varmis. Transferiptal edildi. Cok moralim bozuk. 2.denemeye baslasak gene ayni seyler mi olacak

Herkese selam az once genetik test sonucu icin aradilar. Bizim blast embriyonu kromozomunda sorun varmis. Transferiptal edildi. Cok moralim bozuk. 2.denemeye baslasak gene ayni seyler mi olacak
Yine aynı olacak diye bi durum yok diye biliyorum ama yine bi danışın dr a. Arkadaşımda düşük yapmıştı ve genetikte sorun çıkmıştı sağlıksızmış daha sonra tekrar tüp bebek denemeye korkmştu aynı durum olur diye ama şimdi gayet sağlıklı bir kızı oldu.

Günaydınn kızlarrr nasılsınız neler yapıyorsunuzz test günü yaklaşanlar zaman da geçmiyordur artık

Günaydınn kızlarrr nasılsınız neler yapıyorsunuzz test günü yaklaşanlar zaman da geçmiyordur artık
Günaydın canım ben normal yaşantıma döndüm valla spora da başladım. 2. Denemeyi de erteledim Mayıs’a izin alamıyorum işten Çünkü belki mayısta bile yaptırmam bilemiyorum akışına bıraktım biraz kafayı yemek üzereydim çünkü .Bu arada adetin bitince gel neden olmamış bakalım demişlerdi tatildeydik gidemedim ben doktora onun bi süresi var mı ki biliyor musunuz?

En iyisini yapmışsın bence canım kafanı toplayıp pozitif düşünerek gitmek çok çok daha iyi bunun stresinide üstünden atmış olursun hayırlısı olur inşallah herşey gönlünce olsun. Bu kez kendini hazır hissettiğinde başlayacağın tedavin son olur Allahın izniyle inşallah. Onun hakkında çok bilgim yok ama oluyor diye duymuştum canım yani şimdide adet görünce gidebilirsin yine 2. ya da 3. günü diye biliyorum

Günaydın canım ben yarın sabah 2. Kanı vericem inşallah katlar değerim çok heyecanlıyım sen nasılsın embriyolardan haber var mı ?

Ayy inşallah canım benim seninle dualarımız inşallah kat kat artar Evet canım sabah aradılar 15 tane toplanmıştı 13 tanesi döllenmiş 10 tanesi kaldı gelişimleri şuan için iyi takip ediyoruz dediler inşalah herşey yolunda gider

yarın canım sabırsızlıkla bekliyorum inşallah pozitif olur,,özel hastaneleri aradım bugün hep sonuç kaç saatte çıkıyor diye sordum 2 2,5 saatte çıkıyormuş sonuçlar sabah erkenden gideceğim çok değişik bi hal içindeyim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama Allah biliyor

Dualarım seninle canım benim ayy inşallah sende çok güzel haberler alırsın pozitifi görürsün çok heyecanlandım valla senin kadar heyecanlıyım bende herhalde hadi yarın buraya hamileyim yazarsın Allahın izniyle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…