2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar yarın sabah çatlatmama iğnesi vurucam cetrodite. Az önce baktım iğneye ucu diğer iğnelerime göre çok uzun geldi kullanım şeklini okuyayım dedim 45 derecelik açıyla vurun kalem gibi tutun falan yazmışlar. Diğer iğneleri ben açısız dik şekilde vuruyorum kaam karıştı yapan varsa yardımcı olabilir mi? Bir de bu çatlatmama iğnesini ne zamana kadar vurucam? Lütfen çok uzun sürmesin

anlıyorum canım üzme kendini bende aynı durumdayım.yalniz değilsin,,

Kızlar bugün 8. Günüm idrar testinde negatif çıktı çok üzgünüm yarın kan vermeye gidicem çok ümitli değilim hiç belirti de yok zaten yine de dua edermisiniz lütfen
Bu süreçte sabır çok önemli erken test yapıp bazen olmadık yere moral bozmanın anlamı yok tüp bebek işi gerçekten sağlam psikoloji istiyor Allah yardımcımız olsun

O zamn bir asilama daha deneyin tutma ihtimali var onunda asilamada her bir denemede sans daha da artiyor. Ben 3 yili doldurdugunuzu ve bu kurali bildiginizi dusunmustun maalesef rapor icin sart
canım klomenle 5 yumurtu iğneyle 6 yumurta oluştu ama olmadı doktorumu değiştirdm hoca şaşrdı 6 yumurtayla bile aşılamada olmadıysa tüp bebek ama bi aşılama daha deneyelim dedi özel hastanede yapılsa bi dk beklemem çalışıyorum il dışına tüp bebek için de gidemem raporsuz yapsalar keşke ücretin tamamını bizden alıp da. kısmet artık ya bütün sevincim gitti

korkma cnm bnmde ilk tup bebek transferim oldu persmbe gubu bugun 5gun bnmde 17tane yunurta toplandi 1gun 17den 13 kalip 9embiriyo olmustu ertesi gun o 9tane 10 olmuş ondan sonraki gun daha iyidi 5.gün embiriyosu benim 4tanesi cok iyidi 1tanesi ktuydu 1transferim oldu 3tanesini dondurduk sende korkma iyiye gitcek hepimiz pozitifi görcez

Kızlar bugün 8. Günüm idrar testinde negatif çıktı çok üzgünüm yarın kan vermeye gidicem çok ümitli değilim hiç belirti de yok zaten yine de dua edermisiniz lütfen
erken davranmissinn bnce idrar tesiti yapmasaydn neyse yapmışsın artk kan testi yap bak gorcen ppozitifi

cnm sanaa doktorun yada hemşiren sylemedimi saato ilacin üstüne yazmsllardi saatiini sakin kaçırma saati çok önemli cnku osaatten 36saat sonra opuya çağırıyorlar bnde cetrotide kullandm ama o yumurta catlamasn diye verdiler benm catlatma ignem başkaydi sennkinde sari uclu gri uclu ugne uçlari varmı

hemşireler transfer gününüde saydılar bende öyle dewam ettim canım çok zor beklemek sıkıldım artık yarı.umutlu yarı umutsuzum Allah biliyor artık

hemşireler transfer gününüde saydılar bende öyle dewam ettim canım çok zor beklemek sıkıldım artık yarı.umutlu yarı umutsuzum Allah biliyor artık
ben birinde oldum 13de test dedier bana.valla öyle tabi beklemek cok zor ama sakim kafani olmiycak olmiycak diye kurma iki tarafli olsum beyin onu hissediyormuş stres olmamaya caliis

ben birinde oldum 13de test dedier bana.valla öyle tabi beklemek cok zor ama sakim kafani olmiycak olmiycak diye kurma iki tarafli olsum beyin onu hissediyormuş stres olmamaya caliis
stressiz sinirsiz zamanım geçmiyor canım elimden geldiği.kadar sakın olmaya çalışıyorum,,birde evde kalıyorsun ya sürekli ondan da bunaliyor insan

erkekte azospermi, kadında yumurta rezerv azlığı ve tüplerin tıkalı olması gibi durumlarda 3 yıl evlilik şartı aranmıyor. en 3 aşılama yaptırma şartı da aranmıyor. Ben 1 yıllık evliyim ama eşimin sperm sayısı çok düşük. Normal yolla gebe kalmam mümkün olmadığından bu yönde rapor alıp tüp bebek devlet desteğinden yararlanacağım.

Ben de önümüzdeki aylarda tüp bebek tedavisine başlayacağım kızlar inşallah. Hsg çektirmek için adet günümü bekliyorum. Umarım hsgde bir sorun çıkmaz da herşey yolunda ilerler. Tüp bebeği Başkent Hastanesi Göğşen Önalan hocada yaptıracağım. Bu yolda herkese bol şans dilerim :)

stressiz sinirsiz zamanım geçmiyor canım elimden geldiği.kadar sakın olmaya çalışıyorum,,birde evde kalıyorsun ya sürekli ondan da bunaliyor insan
bilirim cnm valla esim beni kaldirmiyo yat otur diyo kendi yapiyo hep cerez kuru üzüm tatli meyve aliyo zrla yediyor beslen diyo is yaptirmiyo az kalkiiym zatn hemem yoruluyorum insam bunaliyo artk insallah hayrlisi olur dolar göbeklerimiz )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…