2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Her ay yumurta kalitesi değişiyor sakın kafanda hep öyle olacak diye kurup kendini üzme bu defa böyle olmuş ama hiç belli olmaz belki 5.güne gelecekler(inşallah) Bir daha ki denemene çok kaliteli yumurtaların olabilir güzel beslenmeyle takviyelerle. Ayrıca merkez neden gerekli açıklamayı yapmamış acaba hata kendilerinde mi anlamadım çok ta terslememek lazım malesef onların eline kaldık mecburuz

Bugün yumurtalarım toplandı. 6 folikülden sadece 4 yumurta çıkmış. En azından 5 bekliyordum, o açıdan biraz üzüldüm ama sanırım benim durumumda 4 bile mucize sayılır. Şimdi döllenecekler mi kaliteleri nasıl onu duymayı bekliyoruz. Eğer embriyo olmazsa veya kalitesiz olursa artık tekrar deneyeceğiz.

Kizlar ataşehir memorial da yaptiran kimler? ben de orada başlıyorum.

Hayırlı olsun inşlh Ataşehir memorialda bende cuma tedaviye başlıyorum doktorum Cem bey , nasıl geçiyor tedavi süreciniz? Ben randevu almakta çok zorlandım spermiyogram testi için 3-4 defa aradım Buda kafam karıştırdı, bir problem yaşadınız mı tedavi sırasında? Daha önce 2 tüp bebek denemem var ilki hamileliğimin 6.ayında erken Doğumla sonuçlandı , 2.ci negatif

Benim de doktorum Cem bey. Bizde tam tersi çok ilgilenildi ama bir tanıdık vasıtasıyla randevu aldık, belki ondan olabilir. Çok yoğun bir doktor ve merkez. Her randevuda biraz bekledik ama genel olarak memnun kaldık. Bugün yumurta toplandı, durumları iyi olursa transfer olacak.

Benim doktorum da Cem bey hakkında cok şey duydum ve okudum ilk görüşmeye geçen hafta gittim ve muayene oldum. Allah izin verirse 12 gün sonra adet dönemim de tekrar gideceğim ve ilaçlara başlayacağım. Ben randevu almakta sıkıntı cekmedim belki sana öyle denk gelmiştir herkez cok güler yüzlü ve ilgili. Bazı yorumlar da mesafeli davrandigini ve açıklayıcı konuşmadığını yazmislar. Bence kişinin beklentisiyle alakalı bir durum. Biz tahlil sonuclarimizla gittik ve bizim durumumuzu değerlendirip bastan sona tedaviyi anlattı, her sorduğumuz soruya da cevap verdi. Bizim icin onemli olan da bu zaten, gayet memnun kaldik açıkçası. Insallah guzel bir tedavi süreci geçiririz ve hayirli sonuçlar aliriz canim.

Hayırlı olsun canim ınsallah süreç guzel geçer ve transfer gerçekleşir

Heyecandan uyuyamayan biri var sanirim

Günaydın kızlarrrr Bugün kontrolüm vardı yine gelişmeye devam ediyormuş yumurtalar doktor herşey çok iyi şuan dedi cumartesi tekrar kontrolüm var dua edin hep böyle güzel devam eder inşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ağlayacaksakda mutluluktan olsun hepimize nasip etsin evlat sahibi olmayı inşallah

Günaydınnn canım süper bir haber bu hadi inşallah dolu dolu kaliteli yumurtaların toplansın cumartesiden sonra toplama günün belli olur artık diyim de iyice heyecanlan güzel heyecanlar bunlar
İnşallah duaların dualarımız kabul olsun canım benim

Canım inşallah döllenirler haber var mı gittiğin yerden aradılar mı son durum için ?

Ayy canım benim çoooook teşekkür ederim iyiki varsınız Rabbim böyle güzel heyecanlarımızın sonunu çok güzel eylesin hepimizin inşallah valla iyice artıyor heyecanım Amin canım inşallah hepimizin dualarını kabul etsin

Maşallah canım çok sevndim inşallah hep böyle devam eder ve sonunda mutlu haberi alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…