2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kan sulandiricilarin dozu ayarlanmadiginda bilinçsiz kullanımda (ilacın yanında limon vs meyveler tuketmet)ara kanamalara yol acar,,

Canım günde bi tane içtim benimki tansiyon kaynaklı daha çok yükseklerde transferden beri
Limon bi kere içtim oda yarım limon bile değil normal meyve yiyorum oda olcak vitaminsiz nasıl tutacak bu bebişler

Canım günde bi tane içtim benimki tansiyon kaynaklı daha çok yükseklerde transferden beri
Limon bi kere içtim oda yarım limon bile değil normal meyve yiyorum oda olcak vitaminsiz nasıl tutacak bu bebişler
kan sulandiriciyla özellikle limon tüketmek.tehlikeli cnm.dikkqt et seni uyarmış olmaları gerekiyor,,bende yakınım.kulaniyir ondan biliyorum bana hiç kan sulandırıcı falan vermediler elevit vitaminle progestan kullanıyorum sadece,,ananas ve portakal suyuyla havuç tüket,,beslenme.acisindan da çok.kasma kendini rahat ol,,canın ne istiyorsa ye iç

he k.bakma cnm unutuyoruz suaan ne kullaniyosun transferden sonra jel kullandnmi

Yok canım ne kusuru bende unutuyorum geri dönüp okuyorum bile bazen ben günde iki tane progestan iğne kullanıyorum jel vermedi bana
Estrofem kullanıyorum folik asit ve decavit vitamin kullanıyorum coraspini de kescem bugün

Haklısın canım tansiyonum yüksek diye bi kere yarım limonun yarısı içtim ama başım rahatladı biliyomusun ondan da bişey olmaz herhalde
Sonra hiç içmedim korktum bana da folik asit ve decavit vitamin progestan iğne ve estrofem kullanıyorum canımm
Günlük ananas yiyorum taze sıkılmış meyva suları ve komposto çünkü kabız olmamak bizim için çok önemli

erik kompostosu çok iyi geliyor kabız olmamak için,,bazen de kahvaltıda yoğurt içine kuru kayısı dilimliyorum kuru üzüm.kuru erik içine süper atom oluyor:)birde kızlar hurma yi tavsiye ediyorum hepinize

tansiyonn sureklimi yuksekti yoksa transferden snrami oldu

folik.asit vermedi bana aslında çok önemli 3 ay öncesinden kullanmak gerekiyor kendim alsam mi acaba,,elevit vitamin alıyorum uykusuzluk yapıyor bence,transfer olduğumdan beri uykusuzluk problemim var uyuyamiyorum,,

folik.asit vermedi bana aslında çok önemli 3 ay öncesinden kullanmak gerekiyor kendim alsam mi acaba,,elevit vitamin alıyorum uykusuzluk yapıyor bence,transfer olduğumdan beri uykusuzluk problemim var uyuyamiyorum,,

Ben 3 ay öncesinden başladım doktorum da kesmedi devam ediyorum doktoruna yine de bi sor hiç kafanda soru işareti kalmasın
Vitaminini kesme uykusuzluk bende de var canım gün içinde uyursun şu durumlarımızda erkenci olmak zaten gayet normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…