2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hayırlısı olsun insan artık maddiyide geçiyor manevi olarak çok daha fazla yıpranıyor inşallah bu sefer çok güzel sonuçlar alısın Allahım yardımcımız olsun :KK68:
Amin canım hayırlısı ile inşallah kavuşmak bize de nasip olur

S sma903 Canım sen ne yaptın nasıl gidiyor ağrın sızın oluyor mu ayy vakitte geçmiyordur :halay::KK28:
saolasin canım iyiyim gece sancim oluyor sağ karın tarafımda,,sabah güzel rüyalar gördüm hayır olsun inşallah,,sonuç pozitif gördüm,,gün sayiyorum artık 6 gün kaldı sonuca,,göğüslerin inanılmaz şişti gece uykuda sağ sol dönerken hissettiriyor acısı uyandırıyor o derece yani,,birde nezleyim sürekli hapşırıyorum kliniği aradım endişe etme bisi olmaz dediler,, kinalikadin kinalikadin gelişim periyodu vardı onu takip ediyorum sürekli,,zaman geçiyor öyle yada böyle yarısi bitti çok.sukur,,senin durumlar nasıl takip ler dewam ediyordur kaç gün oldu iğnelere başlayalı,,toplama zamanı geldi sanırım,,

saolasin canım iyiyim gece sancim oluyor sağ karın tarafımda,,sabah güzel rüyalar gördüm hayır olsun inşallah,,sonuç pozitif gördüm,,gün sayiyorum artık 6 gün kaldı sonuca,,göğüslerin inanılmaz şişti gece uykuda sağ sol dönerken hissettiriyor acısı uyandırıyor o derece yani,,birde nezleyim sürekli hapşırıyorum kliniği aradım endişe etme bisi olmaz dediler,, kinalikadin kinalikadin gelişim periyodu vardı onu takip ediyorum sürekli,,zaman geçiyor öyle yada böyle yarısi bitti çok.sukur,,senin durumlar nasıl takip ler dewam ediyordur kaç gün oldu iğnelere başlayalı,,toplama zamanı geldi sanırım,,

Aminn canım benim inşallah. Ayy hadi güzel haberler verirsin bize Allahın izniyle inşallah yaşadıklarının hepsi hamilelik belirtisidir ve o güzel duyguyu tadarsın inşallahh :dua: Meyve ye nezle içinde bol bol canım c vitamini al portakal falan ye hayırlısı olsun hakkında inşallah :KK68: 8. günün iğnelerini yapacam bugün canım kontrolüm vardı bugün yine kaç tane şuan yumurta bilmiyorum ama gelişimleri çok iyi dedi doktor inşallah böyle devam eder cumarteside yine kontrolüm var o gün belli olur galiba toplama günü çok heyecanlıyım valla Allahım kolaylık versin hepimize :KK54::KK15:

Benim de doktorum Cem bey. Bizde tam tersi çok ilgilenildi ama bir tanıdık vasıtasıyla randevu aldık, belki ondan olabilir. Çok yoğun bir doktor ve merkez. Her randevuda biraz bekledik ama genel olarak memnun kaldık. Bugün yumurta toplandı, durumları iyi olursa transfer olacak.
hayırlı olsun inşlh , ben merkez seçimi konusundada kararsız kalmıştım ama memorial evime yakın ve ilk randevuda bende memnun kaldığım için tercihimiz oldu , ama yoğunluk biraz kafamı karıştırdı. benim yarın muayeden sonra sorun olmazsa iğnelere başlayacağız bol bol yumurta yapmak istyoruz inşlh :) transfer nisanda olacak hayırlısıyla ... Birde ilaçları hastanenin eczanesinden mi aldınız başka bir yerden mi? Ben geçen tedavilerimde gonal f + menegon kullanmıştım yumurta geliştirmek için . cem bey sadece gonal f verdi , benimkiler biraz zor büyüyor kaç kutu kullanırız artık bilemiyorum

Benim doktorum da Cem bey hakkında cok şey duydum ve okudum ilk görüşmeye geçen hafta gittim ve muayene oldum. Allah izin verirse 12 gün sonra adet dönemim de tekrar gideceğim ve ilaçlara başlayacağım. Ben randevu almakta sıkıntı cekmedim belki sana öyle denk gelmiştir herkez cok güler yüzlü ve ilgili. Bazı yorumlar da mesafeli davrandigini ve açıklayıcı konuşmadığını yazmislar. Bence kişinin beklentisiyle alakalı bir durum. Biz tahlil sonuclarimizla gittik ve bizim durumumuzu değerlendirip bastan sona tedaviyi anlattı, her sorduğumuz soruya da cevap verdi. Bizim icin onemli olan da bu zaten, gayet memnun kaldik açıkçası. Insallah guzel bir tedavi süreci geçiririz ve hayirli sonuçlar aliriz canim.:dua:
inşlhh hepimize hayırlı evlatlar nasip eder allah :) doktordan yana bir tereddüdüm yok , bana gerekli olacak kadar bilgi versin yeter , sohbet Muhabbet beklemiyorum asla, bu konuda doktora güveniyorum ... Umarım herşey yolunda gider....

Aminn canım benim inşallah. Ayy hadi güzel haberler verirsin bize Allahın izniyle inşallah yaşadıklarının hepsi hamilelik belirtisidir ve o güzel duyguyu tadarsın inşallahh :dua: Meyve ye nezle içinde bol bol canım c vitamini al portakal falan ye hayırlısı olsun hakkında inşallah :KK68: 8. günün iğnelerini yapacam bugün canım kontrolüm vardı bugün yine kaç tane şuan yumurta bilmiyorum ama gelişimleri çok iyi dedi doktor inşallah böyle devam eder cumarteside yine kontrolüm var o gün belli olur galiba toplama günü çok heyecanlıyım valla Allahım kolaylık versin hepimize :KK54::KK15:
az kalmıştır 8 gün baya olmuş canım ben yumurta geliştirici iğneyi 8 gün yaptirmisim son üç gün çatlamamasi için iğne yapılmış 36 saat öncesinde çatlatma iğnesi bi tane yapılmış not almışım hepsini gün gün yazmışım az önce baktım,,hayırlısıyla bir sonuç alabilsem unutacağım bu bütün mesakatleri,,bi iğnem yetmemişti şehir dışından sipariş vermiştim inanılmaz bi gündü saatinde yetiştirdiler neyseki,,birde bu günler geçse,,

az kalmıştır 8 gün baya olmuş canım ben yumurta geliştirici iğneyi 8 gün yaptirmisim son üç gün çatlamamasi için iğne yapılmış 36 saat öncesinde çatlatma iğnesi bi tane yapılmış not almışım hepsini gün gün yazmışım az önce baktım,,hayırlısıyla bir sonuç alabilsem unutacağım bu bütün mesakatleri,,bi iğnem yetmemişti şehir dışından sipariş vermiştim inanılmaz bi gündü saatinde yetiştirdiler neyseki,,birde bu günler geçse,,

Bende öyleyim canım herşeyi not ediyorum takvime aminn inşallah güzel sonuçlar alacağız hepimiz Allahın izniyle sabret az kaldı geç olsun güç olmasın herşey gönlünce olur inşallah :KK36: Bende 5 gün geliştirici yapmışım ek olarak da bugün 3. yapışım olacak çatlamaması için olan iğneyi acaba çatlatma iğnesini ne zaman yaparım çok merak ediyorum cumartesi belli olur diye düşünüyorum inşallah :KK36::KK24:

Bende öyleyim canım herşeyi not ediyorum takvime aminn inşallah güzel sonuçlar alacağız hepimiz Allahın izniyle sabret az kaldı geç olsun güç olmasın herşey gönlünce olur inşallah :KK36: Bende 5 gün geliştirici yapmışım ek olarak da bugün 3. yapışım olacak çatlamaması için olan iğneyi acaba çatlatma iğnesini ne zaman yaparım çok merak ediyorum cumartesi belli olur diye düşünüyorum inşallah :KK36::KK24:
cumartesi günü belli.olur cnm transferden 36 saat önce diye hesaplıyorlar,, en son kontrolümde tramsfer oncesi kan almışlardı onun sonucuna gorede karar veriyorlar sanırım,,bazı klinikler 24 saat öncesi yapıyormuş,,ben bir gün öncesi hiç bir ilaç almamıştım ertesi günde erken bi saatte işlem olsun istedim çok şükür sorunsuz geçmişti,,inşallah gönül rahatlığıyla geçer biter hepsi seninde sıcak evinde transfer sonrası sonuç bekliyor olursun

X