2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben 3 ay öncesinden başladım doktorum da kesmedi devam ediyorum doktoruna yine de bi sor hiç kafanda soru işareti kalmasın
Vitaminini kesme uykusuzluk bende de var canım gün içinde uyursun şu durumlarımızda erkenci olmak zaten gayet normal :KK54:
tedaviden önce hiç ilaç falan kullanmazken gün içind e uyurdum hatta çok fazla uyurdum şimdi ne gündüz ne gece uyku.yok gecede az uyuyorum

Kızlar 6. gün 5AB embriyo nasıl sizce
embriyo kaliteleri hakkında pek bilgim yok benim

aynen canim benide aradılar allah nasip ederse yarn olcm bugn arayip saat haberi vercekler

tabi hasta muamelesi yapma ama sreklide dolsmk olmaz doktorlar oyle diyor ama benm ablam9sene snra ccuk sahibi oldu bir hafta ayaklarnn altina4tane yastk koyarak yatti

Bilemiyorum
Doktorlar öyle diyor
Kimi yatıyor
Kimi çalışarak
Nasipse oluyor sanırım

Ayy kızlar siz valla nasıl zaman geçiriyorsunuz bende heyecanlanıyorum sürekli sizinle :KK54: Benim yarın kontrolüm var yine zaman geçmiyor hiç kontrollere giderken bile gün sayıyorum resmen :halay: Rabbim bu heyecanımızı inşallah güzel eyler ve hepimize nasip eder evlatlarımızı :dua:

Ayy kızlar siz valla nasıl zaman geçiriyorsunuz bende heyecanlanıyorum sürekli sizinle :KK54: Benim yarın kontrolüm var yine zaman geçmiyor hiç kontrollere giderken bile gün sayıyorum resmen :halay: Rabbim bu heyecanımızı inşallah güzel eyler ve hepimize nasip eder evlatlarımızı :dua:
bnde oyleydim hele asilamada kedimi cok kasiyodum tutmayıncada tup bebege basladk hic kasmadm cnku doktorum cok iyidi gun saya saya yarn transfer olcak hadi hayrlisi sennde gelir gecer heycanlanma

bnde oyleydim hele asilamada kedimi cok kasiyodum tutmayıncada tup bebege basladk hic kasmadm cnku doktorum cok iyidi gun saya saya yarn transfer olcak hadi hayrlisi sennde gelir gecer heycanlanma

Ayy inşallah gelsin bir an önce transfer :anne: Allahım hepimize yardımcı olsun hakkımızda hayırlısını versin inşallah :dua:

Sen bide transferini olda hayırlısyla bak bakalım o zaman zaman geçiyomu

Aminnnnn canım aminnn inşallahhhhh:dua:
Kitap okuyorum film izliyorum geziyorum evin içinde anneme yardım ediyorum yok geçmiyo beklerken zor oluyo

Tahmin edebiliyorum valla en iyisini yapıyorsun ne güzel kendini yormadan ben çalışıyorum inşallah çabuk geçer banada :dua:

X