2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oyy maşallah nazlı kıza biz de daha dün başladık ek gıdaya bakalım hayırlısı. Yoğurt ile başlattı. İlk olarak devam sütü verdi bir kaç gün kullanacaz bu ay kilo alamadı diye
canm mrb nasılsın? 7,5 ay çok geç değil mi ek gıdaya başlamak için. ilk 6 aydan sonra anne sütünün içerdiği vitaminler tek başına yeterli gelmiyor ve ek gıdaya geçilmesi artık bir gereklilik haline geliyor. Hatta artık dünyada "ilk 6 ay sadece anne sütü" kanısı bile ilk 5,5 aya evrilmiş durumda. Bu ay kilo almamanızın sebebi de bu bence. Kilo almış olsanız daha ne kadar devam edecektiniz ki. Sadece kilo almak değil bunun göstergesi, sağlıklı beslenmek için katı gıdalardaki vitaminleri alması şart. Doktorların arasında neden bu kadar fikir ayrılığı var anlayamıyorum. Hangisine güveneceğimizi şaşırıyoruz.

Maşallah canım Denize
İşi kapmış gözün aydın bu tadımlar baya uzun sürüyor anladığım kadarıyla demi canım
Liste işini çok güzel akıl verdin sağolasın
Rica etsem bir ara bana listeni atarmısın
Yoğurttan sonra verilecek sebzelerin sırasına bakmak istiyorum

Rabbim sağ salim sağlıkla kucağına aldırsın minik kızını
Teyzesi yesin sonra onun minnak ellerini ❤
Bol bol dinlen canım bu aylardan sonra bel ağrın artar,banada erken doğum olcak korkusu geliyordu tam 40+0da geldi Vuslatım
Geç geldim arayı kapatayım diyor belli ki

Bana da gelmişti canım erken doğum korkusu, her yeni olan bir şeyde endişelenip dr a gidiyordum, hafta hafta azalıyor, heleki 30. haftadan sonra kendime hep doğsa yaşar artık deyip rahatlamaya çalışıyordum. 37 den sonra da kilodan çok zorlanmaya başladım, hadi gelsin artık diye plates topunun üzerinde zıplıyordum gelmedi gelmedi 39+3 te suni sancıyla getirdik hanımefendiyi. İnşallah sağlıkla kucağına alacaksın canım hiç korkma

Amiiin canım ALLAH razı olsun , ooo Vuslat adının hakkını vermiş hatırlıyorum o bekleme anını ama 40+0 olduğunu bilmiyordum aynen hızı ondan demek ki ALLAH huzurlu mutlu sağlıklı nice günler nasip etsin fıstığa

Aynen hayırlısıyla şu 30 u bi görseydik diyorum bende 30 a gelsem çok rahatlayacağım İnan ayy maŞAllah yaa evet sende öyleydin sizinde aynı duyguları yaşamış olmanız az rahatlattı beni inşAllah benim kızımda ablaları gibi zamanını doldurur da gelir sağlıkla ALLAH hayırlısıyla güzel günlerini göstersin hepsinin sağlıkla büyüsün minik kuzular

2kg geçince genelde anneyle adapte ediyorlar odaya alıp sonra çıkarıyorlar; ikisi de tez zamanda kilolarını tamamlayıp sağlıkla evlerine geçer inşAllah
Amin kuzum benim insallah
Insallah canim benim
Kızlar yarın transferim var dualariniz bkliyorum
Canim insallah guzel sonuclar alacaksin hep pozitif düşün
Rabbim tez zamanda kavuştursun canım, 2 kiloyu geçerse bekletmezler. Emin ol sen evde daha iyi bakarsın zaten
Amin canim benim insallah

Sağol kuzum 2de transfer 12de orda olcaz ama heyecandan ölücem bu asilamayla birlikte 4 olcak ama hepsi anasteziliydi bu normal olcak ondan herhalde
Canım nasılsın nasıl geçti transferin
Rabbim sağ salim kucağına aldırsın inşallah sana güzel haberler getirsin

Amin canım çok sağol Allah razı olsun
Dün gibi ya ne çabuk geçiyor zaman hiç anlamıyorum. Birisi zamanı durdursa çok güzel olucak bol bol anı biriktirmek istiyorum güzel kızımla
Sizinde bu günleri görmenize az kaldı annesi heyecanla mutlulukla doya doya yaşayın günlerinizi,inan bazen hamileliğimi bile özlüyorum

Amiiin inşAllah canım daha nice güzel günleriniz olacak inşAllah zaman durmasa da not edilesi nice anılarınız olacak

Maşallah şifa olsun denize :) zormus ek gıda işi canım bakalım alistiricaz inşallah

Egehanezra canım nasıl geçti transfer? Anesteziye hiç gerek yokmuş değil mi?
Kuzum çok gzel geçti valla hiç gerek yokmuş anasteziye yarım saat yatıp çıktım evime geldim kullandığım ilaçlara devam ek olarak gbek iğnesi verdiler ama kalça iğnesi beni mahvetti..

Ay evet transfer vardı değil mi hadi hayırlısı
inşaLLah Kuzum 24de gzel snuclar alırım.

Canim insallah guzel sonuclar alacaksin hep pozitif düşün
sagol kuZum insaallah pozitif olur dualariniz bekliyorum..

Canım nasılsın nasıl geçti transferin
Rabbim sağ salim kucağına aldırsın inşallah sana güzel haberler getirsin
Kuzum çok gzel geçti inşaLLah HayırLı olur gzel sonuçlar alırım dualarinizi bekliyorum

Ay inşallah bu defa olur kuzum ben kalçadan olmadım hiç zaten bir kere transfer oldum benim merkez iğne kullanmıyor

Kalça iğnesini yaptırmadan elinde iyice ovalayarak ısıt sir ağda bandı ısıtıyormuş gibi. Hemşireye öyle ver çok fark ediyor inanamazsın. Bana eczacım demişti hemşireler bilmeyebilir bu yağlı iğnedir iyice ısıtıp elinde öyle ver diye çok etkisini gördüm bu arada kinalikadin in ilik suyu tavsiyesinin çok etkisi olduğunu düşünüyorum ben ilk 4 gün tüket mutlaka kabak çekirdeği yeşil yapraklı sebzeler. Kabız olmamak için ne iyi geliyorsa onları da tüket. Hayırlısıyla sımsıkı tutunsunlar inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…