2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar transferinizz anastezili mi nrmalmi yaptırdınız?
Canım hayırlı olsun inşallah bu kez olacak :) sadece bir kez transfer oldum onda da anestezi almadım çok kısa sürüyor zaten ben dayandıysam herkes dayanır rahat ol acı olmuyor da sadece oraya bir şey takıldığı hissi oluyor sen anestezili mi oldun hep

Canım transfer de sıkışık olmak önemli anestezili olacağın zaman birşey içemiyorsun o sıkışıklık durumu olmuyor. Hiç ağrısız bi işlem anesteziye gerek yok. Bizim merkezde bildiğim kadarı ile kimseye anestezili yaptırılmıyor zaten.

sagol kuzum inşaLLah olur :) bende darlık vardı diye hep anastezili oldum ilk rahim filminde öyle oldum ama bu doktorm rahim filmi istemişti anastezisiz olduumkorkulcak bsey yokmuş meğerse bu transferimi anastezisiz oluncam herhalde sadece spekulumu hissederim zatn embiroyu koydukları alet plastik diye biiliyorum ondan sıkıntı olmaz :)

Evet cnim dediğin gibi ama inşaLLah anasteziisiz olcam bu sfer pki idrar gelmesin diye sonta falan takmiyorlarmi ?

Yok canım onu hiç hissetmiyorsun incecik zaten o sonra da takılmıyor zaten aşırı sıkışma ben 1 litre içip girmiştim sonra WC ye gitmeden durmuştum bir süre :)

Dedigin gbi kilo alimina faydasi varmis canim ama benim sutum cok az her ogunlerine yetmiyor
Benim ki de yetmiyordu, çok doğal henüz emzirmedin 'ten teması olmadı üstelik iki bebiş var. Bir damla bile çıksa götür canım şifa olur onlara , kalan öğünlerde de mama verirler. Aptamil prematüre bebek maması da çok iyi kilo alımı sağlıyor.
Ne kadar kalacaklar kuvezde birşey söylediler mi ? Çıktıktan sonra rop muaynesi yapmanız gerekecek , ayrıca nöroloji vs. Bir-çok bölümde muayne olduk biz, kuvezde kaldığı için inceliyorlar epey simdiden hazir ol canim

Anestezi almadim ben canim, inan gerekte yok cok kisa sürüyorve ağrı olmadı. Biz ne sıkıntılı yollardan geçiyoruz o sana viz gelir :)
Ayrıca ultrasondan rahme transferi izle , ben unutamıyorum o anı, oğluna baktıkça aklıma geliyor bazen :)
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana ve tüm isteyenlere insalah

Yok canım tutman gerekiyor sonra falan yok bende 1 tl içtim tam ayarında oldu hemen transfer öncesi değil biraz dayan önce iç ya da içtikten sonra yürüyüş yap mesaneye insin. Transferden sonrada biraz tutabil.

Yok canım onu hiç hissetmiyorsun incecik zaten o sonra da takılmıyor zaten aşırı sıkışma ben 1 litre içip girmiştim sonra WC ye gitmeden durmuştum bir süre :)
çok sagol kuzum ya içim okdr raahatladiki sizin gbi yoldaslarim olduğu için allah razı olsun: ) bide rahimi temzliyorlarmiis su gbi bseyle oo ney?

hep anastezili oldugum icin hiç göremedim busfer inşaLLah gorücem allah razı olsun kuzum

Yok canım tutman gerekiyor sonra falan yok bende 1 tl içtim tam ayarında oldu hemen transfer öncesi değil biraz dayan önce iç ya da içtikten sonra yürüyüş yap mesaneye insin. Transferden sonrada biraz tutabil.
tamam cnim dediğin gibi uyguluycm allah razı olsun dua edin bana: )

Valla canım benim temizleme falan yapılmadı bilmiyorum ki onu

Mrb ben 2 ay önce rahimağzı enfeksiyonu ve rahimimdeki miyomdan dolayı ameliyat oldum laparoskopi ve histereskopi yaptılar ve rahimağzı kanalında yapişaklık varmiş o temizlendi benim çok kanamam oldu bi 25 gün falan sürdü adet kanamamda dahil içinde oda kanamayla birlikte karıştı hatta tam adetim bitti banyo yaptım o gece tekrar kanamam başladı bardaktan boşalır gibi geliyodu pijamam paçalarıma kadar battı 4-5sefer pijama değistirdim 1 gecede 10lu orkit bitirdim artik kullanmadım atletlerim vardı onları koymaya başladım avucum dolusu pıhtı geliyodu sabaha düzeldi azlmaya basladı bi kaç gunde bitti normal düzene girdim ondan sonraki ay normal adet oldum tamam herşey yolunda bu ay 3 gün adey oldum ve kanım kahve rengi pembe ve açık kırmıziydı arada yumurta akı gibi akıntı geliyodu anlamadım gitti bide histereskopi sonrası 2 ay sonra hamile kalmışsıniz allah bağıslasın 2. Adeti olup bittikten sonramı hamile kaldınız çok merak ediyorum bide aklımda hep hamilelik biran evvel hamile olmak atamıyom kafamdan bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…