2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kalça iğnesini yaptırmadan elinde iyice ovalayarak ısıt sir ağda bandı ısıtıyormuş gibi. Hemşireye öyle ver çok fark ediyor inanamazsın. Bana eczacım demişti hemşireler bilmeyebilir bu yağlı iğnedir iyice ısıtıp elinde öyle ver diye çok etkisini gördüm 😉 bu arada kinalikadin kinalikadin in ilik suyu tavsiyesinin çok etkisi olduğunu düşünüyorum ben ilk 4 gün tüket mutlaka kabak çekirdeği yeşil yapraklı sebzeler. Kabız olmamak için ne iyi geliyorsa onları da tüket. Hayırlısıyla sımsıkı tutunsunlar inşAllah 🙏🏻

Dediğini uyguuluycam canım inşaLLah işine yarar mahfoldum ya. Evet biliyorum artk tecrübe edindim bu 3 cu oldu

Kalça iğnesini yaptırmadan elinde iyice ovalayarak ısıt sir ağda bandı ısıtıyormuş gibi. Hemşireye öyle ver çok fark ediyor inanamazsın. Bana eczacım demişti hemşireler bilmeyebilir bu yağlı iğnedir iyice ısıtıp elinde öyle ver diye çok etkisini gördüm 😉 bu arada kinalikadin kinalikadin in ilik suyu tavsiyesinin çok etkisi olduğunu düşünüyorum ben ilk 4 gün tüket mutlaka kabak çekirdeği yeşil yapraklı sebzeler. Kabız olmamak için ne iyi geliyorsa onları da tüket. Hayırlısıyla sımsıkı tutunsunlar inşAllah 🙏🏻
Kzum dun igneye giderken dedigiin gibi iigneyi ısıttım işe yaradı hem şismedi hem ağrım olmadı allah razı olsun çok sagol canım.

Kzum dun igneye giderken dedigiin gibi iigneyi ısıttım işe yaradı hem şismedi hem ağrım olmadı allah razı olsun çok sagol canım.
Ne demek canım cümlemizden faydam okuduysa ben mutlu; hemşireye vermeden hemen önce yap 😉 ilk iğnemde ben topallamıştım resmen bi tarafında damar yolu yatamıyorum bi tarafımı iğne göçertti yatamıyorum 🤦🏻‍♀️ 😘

Kızlar merhaba. Bugün kızımın kıyafetlerini ayırdım. Kıyafetler 6 aya kadar, çoğunluğu 1-3 aylık kocaman bir torba kıyafet var. Tanıdığınız ihtiyacı olan birileri var mı acaba?

Kızlar merhaba. Bugün kızımın kıyafetlerini ayırdım. Kıyafetler 6 aya kadar, çoğunluğu 1-3 aylık kocaman bir torba kıyafet var. Tanıdığınız ihtiyacı olan birileri var mı acaba?
canm ihtiyacı olan birini bulamazsan kızılay'ın giysi toplama kutuları var oraya atabilirsin.

canm mrb nasılsın? 7,5 ay çok geç değil mi ek gıdaya başlamak için. ilk 6 aydan sonra anne sütünün içerdiği vitaminler tek başına yeterli gelmiyor ve ek gıdaya geçilmesi artık bir gereklilik haline geliyor. Hatta artık dünyada "ilk 6 ay sadece anne sütü" kanısı bile ilk 5,5 aya evrilmiş durumda. Bu ay kilo almamanızın sebebi de bu bence. Kilo almış olsanız daha ne kadar devam edecektiniz ki. Sadece kilo almak değil bunun göstergesi, sağlıklı beslenmek için katı gıdalardaki vitaminleri alması şart. Doktorların arasında neden bu kadar fikir ayrılığı var anlayamıyorum. Hangisine güveneceğimizi şaşırıyoruz.
Hiç sorma canım ya bir iki arkadaş da aynı şekilde ek gıdaya geçişte zorlanmış gecikmeden dolayı. Kesinlikle, kilo almaması sütün içeriğinin yeterli gelmemesinden senin de dediğin gibi. Bu sebeple devam sütü takviye etti sonra yoğurt ve diğer yiyeceklere geçişi anlattı. Her dr farklı bir şey söylüyor çevredekiler ayrı. Şaşırdım neye uyacağımı.

Sen nasılsın canım nasıl gidiyor. İnşallah güzel haberlerini alırız. Kaç tane transfer edildi
iyim canım valla beklemekle geçiyor günlerim perşembe oldum 24 test günüm tek embriyo konuldu inşaLLah güzel sonuç alırım dua et benim için damlacm 👶

iyim canım valla beklemekle geçiyor günlerim perşembe oldum 24 test günüm tek embriyo konuldu inşaLLah güzel sonuç alırım dua et benim için damlacm 👶
Etmem mi hiç canım benim inşallah hayırlısıyla hamile kalmak anne olmak nasip olur sana da inşallah🤲

7
Yerim ben onun minicik ayaklarını👶ya sen ne çok bekledin alp paşa geldi inşaLLah Bana da nasip olur👶👶 kuzum ya busfer çok sabiirsizim günler geçmiyor hic😐
Az kaldı canım 24 üne inşallah olumlu sonuç alırsın tüm kalbimle diliyorum. Ben 5.de nasip oldu da anne oldum. Olacaksa hiçbir şey engel olamaz yeter ki Rabbim nasip etsin

Mrb ben 2 ay önce rahimağzı enfeksiyonu ve rahimimdeki miyomdan dolayı ameliyat oldum laparoskopi ve histereskopi yaptılar ve rahimağzı kanalında yapişaklık varmiş o temizlendi benim çok kanamam oldu bi 25 gün falan sürdü adet kanamamda dahil içinde oda kanamayla birlikte karıştı hatta tam adetim bitti banyo yaptım o gece tekrar kanamam başladı bardaktan boşalır gibi geliyodu pijamam paçalarıma kadar battı 4-5sefer pijama değistirdim 1 gecede 10lu orkit bitirdim artik kullanmadım atletlerim vardı onları koymaya başladım avucum dolusu pıhtı geliyodu sabaha düzeldi azlmaya basladı bi kaç gunde bitti normal düzene girdim ondan sonraki ay normal adet oldum tamam herşey yolunda bu ay 3 gün adey oldum ve kanım kahve rengi pembe ve açık kırmıziydı arada yumurta akı gibi akıntı geliyodu anlamadım gitti bide histereskopi sonrası 2 ay sonra hamile kalmışsıniz allah bağıslasın 2. Adeti olup bittikten sonramı hamile kaldınız çok merak ediyorum bide aklımda hep hamilelik biran evvel hamile olmak atamıyom kafamdan bi türlü
2 adet bitimi sonrası idi yanlış hatırlamıyorsam isem. Tüp Bebek yapacağız diye kafaya takmadigim bir dönemdi. Düşük ile sonuçlandı genetik sonucu down sendromlu çıktı. Kısmet her şey Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne baba olmayı

Merhaba kızlar, çok uzun zaman oldu. İşe başlayınca buraya daha çok vakit olur diyordum yanılmışım iş çok yoğun ev çok yoğun vakit sıkıntı. Her şey yolunda ikizlerde çok şükür. Kız diş çıkarmaya başladı Alttan iki diş patladı ek gıdaya isteksiz biraz, oğlan dişsiz ama ek gıdaya çok istekli. Aşı diş ateş derken ilk hastalıklari soğuk algınlığıni ilaçsız neredeyse atlattık hala akıntıları olsa da. Sizler nasılsınız,bebekler nasıl, hamileler nasıl. Umarım herkes iyidir

X