2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Prego hayvan arkaslarim canim bizimki. Coook isime yarai hem benim hem bebek gelisimi icin .oyuncaklari sesli makinada yikaniyor hem halo hem oyuncaklar ben ekstra halkalar alip cogalttim oyuncaklari sesli renki kitaplar aldim kumastan falan melike222

Baya işlevsel görünüyor canım. Yıkanabilir olması çok büyük avantaj gerçekten. Birde piyanolu olanlar var,onlar mı daha kullanışlı olur piyanosuz olanlar mı

biz 5.ayda başladık ama formül mama da alıyordu serra. sadece anne sütü alsaydı 6 aydan önce başlamazdım. Deniz mama alıyor mu canm? 4,5 ay çok erken bence.

Nasılsın canım Serra nasıl
iyiyim kuzucum ben çalışmaya devam :) serra da iyi teyzesi. bu hafta 7,5 aylık oluyor. Ek gıdaya baya adapte olduk artık. kahvaltı - çorba yada yemek - meyve yada yoğurt olarak 3 öğünümüz var. Dişle ilgili bir gelişme yok. Doktor daha var dedi. Huzursuzluğu falan da yok zaten. 2 hafta önce odasını ayırdık, artık kendi odasında yatıyor. Ben aslında 6. ayda ayırmayı planlamıştım ama bayram falan girdi şehir dışındaydık mümkün olmadı. Kısmet 7. ayaymış. Hiç sıkıntı yaşamadık çünkü serra uykuya çok düşkün. Akşam 20:00-20:30 gibi uyuyor. sabah 7:00-7:30'da uyanıyor. Uykusunda 1 yada 2 defa doyuyorum ben onu. Hal böyle olunca da ayırmamamız için bir sebep yoktu. Hiç yabancılık çekmedi:)
8.ayda kan tahlilimiz var. Genel değerlerine bakılacak. Demir ilacı başlamadık biz hiç. Değerlerine göre karar vereceğiz. Bizde durumlar böyle. Sen nasılsın paşalar nasıl?

Selam canım, iyiyim çok şükür, transfer oldum test günümü bekliyorum. İnşallah canım içimde hiçbir his yok hep negatife alıştım pozitifin hayalini bile kuramıyorum artık. Hakkımızda hayırlısı. Sen nasılsın, bir problem yoktur umarım?

biz 5.ayda başladık ama formül mama da alıyordu serra. sadece anne sütü alsaydı 6 aydan önce başlamazdım. Deniz mama alıyor mu canm? 4,5 ay çok erken bence.

Yok sadece anne sütü alıyor canım. Ben de 6 ayı beklemeye karar verdim. Gelişimi, kilo alımı da totalde iyi maşallah. Anne sütünün üzerine gıda olamaz ki, varken içsin. Dr dan çok memnundum, bu ısrarı hoşuma gitmedi...

Girdik canim ama tek bebegin sirti donukmus onu cok inceleyemediler tekrar bakacaklar sukur bir problem gorunmuyor dedi doktor

Maşallah Serra kuzuya darısı bize olsun bizde ek gıdalara basladik uyku konusunda 41 kere maşallah biz dis gelmeden önce iki kere kalkardik şimdi uykumuz maalesef bölük pörçük
Ben yatağını odasına aldım ama bu diş nedeniyle yine bizim odada bebeğim bizde Dr deviti kesti polivit şurup verdi kan ilacı ise kullanıyoruz ek gıdaya katılıyor şükür kabızlik olmadı büyük paşa okul tatlı evde yan gelip yatıyor

Allah yüzünü güldürsün korktugunla sinamasin inşallah bende iyiyim şükür

Günaydın hanımlar
Günaydın canım nutrigen Ferromixin Demir ilacını kullanırken 1 saat öncesi ve sonrası süt içmemesi gerekiyor mu bu şase ya farklı mı yoksa diğer Demir ilaçları gibi öncesi ve sonrası süt kullanmamalı mıyım benim oğlan durmuyor o kadar süre süt içmeden zorlanıyorum da dr a da sormayı unuttum

Canım ek gıdaya ekli olarak verdigimden sıkıntı olmuyor ama Dr bu konudauyarida bulunmadı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…