2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Teşekkür ederim canım Aslıhan Yazıcıoğlu’nu da araştırayım. Zahide küçük de koru da onu da araştırmıştım. İnsta da görmüştüm onu da. 9 Nisan 2017 rezilliği miydi neydi bir yazı gördüm nette. Paket fiyatı iyiydi aslında ama o yazı koru hakkında biraz gözümü korkuttu. Tanıdık biri de olmayınca koru olarak eleğim seçeneği demiştim.

Maşallah cnm pasa ya bizde dr umuz a gittik dediğin gibi 6.Ayda başlayacağız öncesinde hic konusmayalim dedi. Bnde tecrübesizim bu konuda tabiki erken olması iyi olmaz bebek acısından. Bekliycem 2 ay sonra inşallah yavaş yavaş başlarız 3 gun kuralıyla uygulayarak.

Kızlar bebeklerinde hafif egzama ( Atopik dermatit ) olan yada geçirmiş var mı? Bnm kızın kollarında hafif egzama başlamış. Dr umuz alerji testi istedi bayramdan sonra yapılacak inşallah. Ama Bn çok kafaya taktım ister istemez annelik bi o kadar güzel ama bir okadar da zormus evlâdım iyi olsun herşeyi bana gelsin diyorsun. Seba med şampuan ve sabun ve losyonunu aldım ayrıca güneş kremini de. Birde dr eczaneden kati saf vazelin al dedi onunla banyo sonrası heryerine sürüp masaj yapıyorum. Acaba geçer mi? Şuan hafif ledi. Ama arada çok belirginleşiyor özellikle güneş görünce ve terlemeden sonra. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Sizlerden de öğrenmek istedim bilen varsa.

Rabbim size ve sizin gibi tedavi durumunda olan herkese yardım etsin. Inşallah güzel haberinizi bizimle paylaşırsınız. Umudunuzu kaybetmeyin. Bnm 7 yıl sonra ikinci tüp bebekle oldu cok şükür. Zor süreçlerden geçtim . Allahın izniyle sizde bu duyguyu yasayacaksiniz.

Allah razı olsun canım . Rabbim kimsenin emegini boşa çıkarmasın.

ALLAH denk getirsin hayırlısıyla olumlu olsun inşAllah canım sonuç

3. Deneme olacak. İkinci dondurulmuşlarla oldu. İlk ikisi tutuyor ama sonra düşük oluyor. 3 dondurulmuş embriyom olmasına rağmen sil baştan deneyip genetiğe yollayacaz embriyoları.
Genetiğe gönderilmesi iyi olacak cnm inşallah. En azından sağlam olarak gelen transfer edilir ve sans daha çok yükselir bu şekilde. Ama sana tavsiyem sonrasında kendine çok dikkat et. Ağır bi iş yapma ev süpürme, uzanma çırpma gibi şeyler yapma. Inan ben 4 ay ev süpürmedim korkumdan. Sagolsun esim yapti o isleri. Sadece yemek yaptım ve bulaşıkları bile elimde yıkadım 3 ay sonrasında makinaya yerleştirdim. Ve beslenmene de dikkat et. Allahim şu mübarek günler hurmetine sana hayırlı evlat (evlatlar) nasip etsin. Ikiz olur belki.

Rabbim kimsenin emeğini boşa goturmesin inşallah. Nasipten öte gidilmiyor bende kısmetse bayramdan sonra ilk tüp bebek denememe baslicam biraz korku biraz endişe birazda heyecan çok karisigim ya
Amin.. Rabbim yardımcınız olsun. Hayırlı evlatlar nasip etsin tüm bekleyen anne baba olmak isteyen herkese.

3. Deneme olacak. İkinci dondurulmuşlarla oldu. İlk ikisi tutuyor ama sonra düşük oluyor. 3 dondurulmuş embriyom olmasına rağmen sil baştan deneyip genetiğe yollayacaz embriyoları.
Aaa arkadaşımın da aynı oldu canım birini 4. Ayda birini 7 haftalıkken düşük yaptı. Genetik test kendisine yaptırdı temiz geldi. Onun da 10 tane dondurulmuşu var be o da sil baştan başlamayı düşünüyor. Sen nerde tedaviye başlayacaksın?

Rabbim kimsenin emeğini boşa goturmesin inşallah. Nasipten öte gidilmiyor bende kısmetse bayramdan sonra ilk tüp bebek denememe baslicam biraz korku biraz endişe birazda heyecan çok karisigim ya

Hayırlı olsun ilkinde biraz daha karışım oluyor duygu durumları gerçekten. Ama korkacak birşey yok tedaviye başlayınca rahatlarsın biraz daha RABB im hayırlısıyla muradınıza erdirsin inşAllah

Canim gecmis olsun yasamadik hic oglusta ama bir kac kez durulat bebgin kiyafetlerini yikadiktam sonra. Bol bol nemlendir

Bi hamile kalsam 9 ay yatarım elimi sürmem birşeye

Ben Acıbadem maslakta düşünüyorum. Keşke ilk denememde bilseydim gönderirdim genetiğe. İlk denemede daha az şey biliyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…