2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben Acıbadem maslakta düşünüyorum. Keşke ilk denememde bilseydim gönderirdim genetiğe. İlk denemede daha az şey biliyor insan.
Tabii canım nerden bilebilirsin birde gerekmiyor herkese zaten insan başına gelince öğreniyor. O da İstanbul’da bahçecideydi değiştirmeyi düşünüyor merkezi.

Canim gecmis olsun yasamadik hic oglusta ama bir kac kez durulat bebgin kiyafetlerini yikadiktam sonra. Bol bol nemlendir
Sağol cnm geçecek inşallah şimdi daha iyi gibi. Bayram sonrası şu testi de yaptırayım da kafamda soru işareti kalmasın istiyorum. Kendi durulamasindan sonra ek durulama yapıyorum cnm.nemlendirmeyi de katkisiz saf vazelin aldım onunla yapıyorum. Ayrıca sebamed in ürünlerini aldım dr ya mustela ya sebamed al dedi.

Kizlar hepinize hayırlı bayramlar. Bana bayram biraz sönük geciyo. Geçen hafta keseyi görmüştük. Henüz kalp atışını duymadık ama bugün kahverengi damla tarzında lekelenmeler yaşadım. Doktorumda bayram tatilinde acillerde muattap yok. Yerleşme kanamasımi düşük riskimi bilgisi fikri olan varmı kizlar

Kizlar hepinize hayırlı bayramlar. Bana bayram biraz sönük geciyo. Geçen hafta keseyi görmüştük. Henüz kalp atışını duymadık ama bugün kahverengi damla tarzında lekelenmeler yaşadım. Doktorumda bayram tatilinde acillerde muattap yok. Yerleşme kanamasımi düşük riskimi bilgisi fikri olan varmı kizlar
Canım korkma yerleşme kanamasıdır. Ayağını uzat yat gezme sakın. Progesteron kullanıyorsun değil mi bunu yaşayan 2-3 arkadaşım oldu hepsine de doktorları progesteron iğne yaptır istirahat et dediler. Tutunma belirtisidir inşAllah 🙏🏻

Canım korkma yerleşme kanamasıdır. Ayağını uzat yat gezme sakın. Progesteron kullanıyorsun değil mi bunu yaşayan 2-3 arkadaşım oldu hepsine de doktorları progesteron iğne yaptır istirahat et dediler. Tutunma belirtisidir inşAllah 🙏🏻
Inş canim progesteron kıllanıyorum evet. Inş bisey olmaz bebeğime

Inş canim progesteron kıllanıyorum evet. Inş bisey olmaz bebeğime
Bol su iç uzan canım. İğneni de yaptır lekelenme bazı bünyelerde çok normal sende onlardansın demek ki stres başa bela , yaşadığın stres o lekelenmeden daha tehlikeli İnan bana. Sakin ol tatilin tadını çıkar minnağınla ilk bayramınız birdahaki ramazan bayramında minik şekerin kucağında olacak inşAllah 🙏🏻🙏🏻

Hiç canını sıkma canım yaaa,bende aynısını yaşadım ve 3 ay sürdü bu tarz kanamalarım ,hem kırmızı ve kahve rengi lekelerim geliyordu, 3 ay boyunca iğne 3 günde bir vuruluyordum,ve çok şükür şimdi bebeğim yanımda bu gün 2 aylik oldu . .

Canim hic korkma benim 5. Haftamda ayni adet gibi kanamam oldu hemen igneye başladık cok sukur ayni gun kesildi hamileliğin ilk haftalarinda cok oluyor sen dinlenmene bak bi is yapma Allahin izniyle rizki varsa hic bisey olmaz .
Bu arada herkese hayirli bayramlar Rabbim hepimizin dualarini kabul etsin sevindirsin bu bayram💕😍

Bol su iç uzan canım. İğneni de yaptır lekelenme bazı bünyelerde çok normal sende onlardansın demek ki stres başa bela , yaşadığın stres o lekelenmeden daha tehlikeli İnan bana. Sakin ol tatilin tadını çıkar minnağınla ilk bayramınız birdahaki ramazan bayramında minik şekerin kucağında olacak inşAllah 🙏🏻🙏🏻
Yaaa canım hiç tanımadığım sizler nasıl candan ötesiniz bana. Hepinizi çok seviyorum. Bu cumleler bana Progestan iğne gibi inan. 🤗

Kızlar bende doğum yaptım kontrolüm vardı bugün bebeğimin nstleri hep hareketsiz çıkıyordu birde belim tutulmuştu doktorum öncelikle bel ağrım olduğu için doğum tarihini erkene alacağını söyledi bugğn 3 kez nstye girdim hareket yok serum verdiler 4.nst yine hareketsiz acilden sezaryen oldum 2300 gr emme refleksi tam oluşmadığı için yoğun bakımda ama durumu iyi hamdolsun iki kez kordon boynuna dolanmış Allah korumuş bu arada ikili testimiz riskli çıkmıştı ve doğru çıktı bir melek annesiyim artık bizim için dua edin💕 pgtsiz transfer olmayın

Kızlar bende doğum yaptım kontrolüm vardı bugün bebeğimin nstleri hep hareketsiz çıkıyordu birde belim tutulmuştu doktorum öncelikle bel ağrım olduğu için doğum tarihini erkene alacağını söyledi bugğn 3 kez nstye girdim hareket yok serum verdiler 4.nst yine hareketsiz acilden sezaryen oldum 2300 gr emme refleksi tam oluşmadığı için yoğun bakımda ama durumu iyi hamdolsun iki kez kordon boynuna dolanmış Allah korumuş bu arada ikili testimiz riskli çıkmıştı ve doğru çıktı bir melek annesiyim artık bizim için dua edin💕 pgtsiz transfer olmayın
Allah bagislasin canimm. Sadece ikilide mi cikti risk kacti. baska destekleyen belirti var miydi merak ediyorum cunku bizim de ikili testimiz riskli cikti ve kalbinde leke ve bacak kemigi kisaligi da var.

İyi olmanıza sevindim kuzum , yüce gönüllüm RABB im yardım etsin hayırlısıyla tez vakitte çıkar inşAllah

Allah bagislasin canimm. Sadece ikilide mi cikti risk kacti. baska destekleyen belirti var miydi merak ediyorum cunku bizim de ikili testimiz riskli cikti ve kalbinde leke ve bacak kemigi kisaligi da var.
Amin çok sağol canım. İkilide kombine risk 1:110
İkili risk 1:50
Yaş riski 1:307
Kalpte parlaklık vardı ama son aylarda geçmişti doktorum hep acaba diyordu ve dediği çıktı. Bacak boyu ense burun herşey normaldi. Spinal istedim özellikle ve doktorum hemşireye bebeği verdiği an anladım hemşireye dediki down... Çekik gözler dışında bi belirti yok fazla daha çok küçük. Sende stres etme kendini inşaAllah sağlıklıdır bebeğin güzel düşünelim. Bizim bebiş için bile Dr kesin kan sonucunu bekleyin diyor. İşte bi umut vardır herşerde bi hayır benimde imtihanım böyleymiş napalım

Merhaba kızlar yine epeydir gelemedim herkes iyidir umarım. Bayramınız mübarek olsun.
Kizlar siz ikiz besiklerini nasil tercih ettiniz @456578 @Turkuazvesari becidina becidina
Canım ben odamda yatıriyorum hala ama bu ay sonuna kadar ayıracagim inşallah. Odamda çilek markanın en büyük boy karyola beşiğini aldım 70*140 ikisi birlikte Reflü yatağida içinde kaldılar şimdi bir karyola daha alacağız aynı boy odalarına geçireceğim. Benim ev çok küçük o yüzden büyük aldım burdan ranza yatağa geçirme planım var 4-5 yaşlarına kadar yatirabilirsem beşikte ne ala o nedenle büyük aldım. Bir de anne yani iki beşik çok sıkıntı yer olmuyor o kadar.

Canım Allah bağışlasın sağ salim kavuşun inşallah meleğinle. Rabbimin sevgili kulusun bu da bir sınav inşallah layığıyla geçersin🤲 Melek annesi olmak bir ayrıcalık. Sen çok çok iyi bir anne olacaksın daha da emin oldum❤️

X