2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Iyi olmasina sevindim kuzum❤Cok sukur bizde iyiyiz canim doktor kontrolune de yakin zamanda gittik biri kiz biri erkek gbi gorunuyor dedi doktor ama bakalim bidaha ki gittigimde daha netlesir insallah
Hay maşallah sağlıkla gelsin kuzular kendine dikkat et hamisligin tadını çıkar ben çok özlüyorum hamileliği

Maşallah kuzuya. Sağlıkla devam etsin sağlıkla kavuşun inşallah. Hiç stres yapma tadını çıkar canımm. Ben kalp dinlenme cihazı almıştım takip ediyordum her gün
Ayyy çok mantıklı aslında bu gidişle bende alırım zararı yoktur değil mi olsaydı sen almazdın amiiiin inşAllah canım çok saol

Oy kuzum benim etmez miyimAllah sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin. Maşallah haftaları gayet iyi doğumun çok çok güzel geçsin inşallah

Ayyy çok mantıklı aslında bu gidişle bende alırım zararı yoktur değil mi olsaydı sen almazdın amiiiin inşAllah canım çok saol
Dr a da sormuştum gün içinde abartmadan bakabilirsin demiştiben sürekli kalp atışını dinliyordum. Tavsiye ederim kuzum

Oy kuzum benim etmez miyimAllah sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin. Maşallah haftaları gayet iyi doğumun çok çok güzel geçsin inşallah
Âmin canım benim inşallah Allah razı olsun tek dileğim sağlıklı olmaları Rabbim doğum yapacak bütün arkadaşlarıma kolaylık versin ❤

Maşallah paşaya hergun bir gün öncesine göre sahada bilincliler artık canım bizde saat 2 ye kadar iyiyiz sonra bizde de her saat başı emisme var

Ruhummavi gule gule buyut canim bebegini. Cok sagol.Dogumu yakin arkadaslar Allah yardimcimiz olsun insallah.

Nasılsınız kızlar? :) tedavi aşamasında olan arkadaşlar var mı? Doğumu yaklaşanlara sağlıkla bebislerini kucaklarina almalarini diliyorum. Birde bol bol uyuyun biz hasret kaldik :)
Bizde uyku nimet artık Allah sağlık versin kuzulara ne yapalım
Biz iyiyiz şükür canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…