2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba arkadaşlar ben daha önce yazmıştım Endometriozis vardı geçici menopoz dönemindeydim haftaya transfer olacak inşallah
Güzel haberlerini alırız inşallah rabbim muradini saglikla nasip etsin inşallah

Kizlar uzun bir aradan sonra hepinize merhaba. Ara ara foruma girip okuyorum. Hepinizi az çok tanıyorum. Gizli takipcinizim. ramazan geldi. Orucumu tutsam sonra ki ayda bayrama geliyo. Hadi daha fazla sabrım kalmadi diyip bir anda karar verip basladigim 3uncu denemem. 13 mayıs pazartesi pazartesi transfer tarihim. Dualarınızı esirgemeyin.

Tedavin hayırlı olsun inşallah sımsıkı tutunur sana yavrun rabbim gönlüne göre versin

Merhaba canım Bebişin vakti saati gelmiş demek ki İnşAllah tutunurlar

Rabbim şu mübarek günlerin hurmetine yüzünü güldürsun inşallah.

Canım Allah razı olsun. Rabbim güzel gönlüne versin. Hiçbirşey kalmamış. Inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın. Rabbim yar ve yardımcın olsun

Canım Allah razı olsun. Rabbim güzel gönlüne versin. Hiçbirşey kalmamış. Inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın. Rabbim yar ve yardımcın olsun
Saglikla hayirla tutunsun insallah . Emeklerinin karsiligini 9 ay sonra rabbim kucaginda gormeni nasip etsin

Saglikla kavusun canim benim kucagina alip eve gelmeyi nasip etsin alllah .

Canım rabbim bi avazda kurtarsın sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin bende cumartesi nasipse doğum yapicam hayırlı evlatlar olsunlar inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…