2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gecmis olsun canim. Bnmde dogum sonrasi adagim vardi gerceklestrdim cok sukur. Kesip dagtmk istyrdum ama artik dagitacak kimseyi bulamadim etrafta oyuzden .kirikkalede bir kuran kursu yurdundan aldik ve oradada dualarla kesilip bir cok durumu iyi olmayan ogrencilere sofralar kuruldu. Bn tlf.dan vekaletimi verdim o sekildw kesim oldu. Zaten Babam taniyordu o insanlari. Ankarada hicbilgim yok oyuzden

ben antalyadayım canım ama tavsiyem zamanın yoksa online çalışan diyetisyenler varmış sanırım telefonunla iletişim kurarak diyet yapabilirsin,,benim çok çok inanılmaz ödemim olmuştu tam zayıflarken tekrar hamile kaldım,,şeker ilacı hamile kalmayı kolaylastiriyormus meğer

ayy maşallah canım çok sevindim. Allah ayırmasın sizi serroş da iyi teyzesi geçen hafta 5 aylık oldu. ek gıdaya geçtik. herşey yolunda şükür.
Rabbim cümle evladı annesinden ayırmasın canım. Maşallah sübhanallah o kadar oldu mu dün gibi ☺
Canım çok geçmiş olsun sizede bir an önce kavuşursunuz inşaAllah
Herşey normaldi senin neden solunum sıkıntısı yaşamış bilgi verdiler mi
Çok sağol kuzum Allah razı olsun geçti bitti çok şükür. Anneden geçen enfeksiyonda olabilir doğum esnasında kakasını yutmuşda olabilir dediler canım. Enfeksiyon+solunum sıkıntısından yattık

Senin adına çok sevindim benimde tek arzum 2.çocuğun normal olması çünkü bu ilaçlar çok kilo yaptı ve yıprattı bu süreç
Allah yardım etsin sağlıcakla al bebeğini kucağına bu arada sendeki sıkıntı neydi de iyi geldi şeker ilacı her hastaya etki edeceğini sanmıyorum

Canım gozun aydın sağlık haberlerini aldim çok sevindim rabbim seni sevdiklerine bağışlasın

Allah razı olsun evet iyileşti bir haftada

A anneveoglusu canim nasilsin oglus nasil? aparat ciktimi iyilesdimi.

İyiyiz canım sen nasılsın adaş oglus nasıl

Evet canım hergun 10-15 dk oturma banyosu yaptık 7. Gün kendiliğinden düştü yarasida bugün 9. Gün iyi şükür bunuda atlattık

Allah yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…