2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım gözün aydın inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız küçük paşaya da geçmiş olsun şimdiden damatligini da görürsün insallah

Ayy canım ne güzel günler geçti bitti çok şükür rabbim sağlıkla o güne gelmeni nasip etsin bana 2 gün ciğer geliştirici yaptırdı sen yaptın mı? Bide aynı gün doğum yapıyormuşuz
Yok erken doğum riski olmadığından ciğer geliştirici yapılmadı.. bugünleri de gördük ya inanılmaz gerçekten

Canım çok geçmiş olsun...
Sorarsan çok sevinirim:)

Canım çok geçmiş olsun...
Sorarsan çok sevinirim:)
emzirme döneminde önerilmiyormus cnm,,uzman bi diyetisyenle görüşüp beslenme programı oluşturabilirsin kendine ilaçsız bu döneminde,,hem sut arttırıcı oluştururlar sana,,evde bilinçsizce su süt yapar bu yapar diye insanı deli ediyor yakınlar,,sadece kilo yapıyor bazı besinler süt değil,,bende hamilelik boyunca devam.edecegim almamak için,,tup tedavisine başlarken neden bi diyetsyenede başlamadım geçen yıl çok pişman oldum aşırı sıcakların ve o ilaçların etkisiyle fazla odemim olmuştu

Allahın izniyle sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım sen güçlü bir kadınsın. İki tane kuzunla eşinle huzurlu sağlıklı ömrünüz olsun İyi bir dr bulup onunla devam etmen lazım deneyim kazandın artık dr konusunda maalesef. Bazı dr lar rahat oluyor nedense. İnşallah her şey güzel gider. Dua ederim kuzum bende öpüyorum seni

Buralar ne kadar sessizleşti ya. Eskiden oku oku bitiremezdim sayfaları. Inşallah telefonu nereye koydugumu bile unutacagim günler yakındır benim de
Aynen öyle sürekli girip yazardım okurdum şimdi arayanlara bile cevap veremiyorum:) şöyle yarım saat bir uyusam diye vakit arıyorum:) Allahım herkese anneliği yaşatsın kimsenin duasını geri çevirmesin

Biyopsi sonucum Lsil yani düşük riskli değişmiş hücreler çıktı. Buna da şükür, %60 kendiliğinden iyileşebiliyormuş. Kanser riski çok düşükmüş. Bundan sonra sağlıklı yaşam ve kontrol. Benim adağım vardı, eskiden biz köye giderdik orada kurbanımızı kesip bildiğimiz kişilere dağıtırdık. Ankarada pek bi fikrim yok, bildiğiniz bi mahalle var mı, ramazandan önce gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşmak istiyorum.

Sağol canım sorduğun için ben tüp tedavisine ilk başladığımda 55 kiloydum 4. De olunca 12 kilo iğnelerin etkisiyle aldım ki yeme içme düzenim aynı olmasına ve hareketli olmama rağmen hamilelikte de 14 kilo alınca çok fenayım şu an...
azıcık öğün aralarını genişletsem bile sütüm gidiveriyor o yüzden yemek yemek zorunda hissediyorum ama sanırım seninde dediğin gibi bir diyetisyene ihtiyacım olacak sen Ankara’da mısın Ankara daysan hangi diyetisyen e gidiyorsun canım?

Canım tekrar geçmiş olsun inşallah tez zamanda tamamen geçer rabbim şifa versin adağını da rabbim kabul etsin inşallah

Avalon80 canım bununla geçmiş olsun çok korkuttun bizi ama sonuç iyi çok şükür , bununla farkında olmadan yaşayan insan da vardır eminim, dediğin gibi artık sağlıklı ve inşAllah stressiz yaşam ALLAH çocuğuna bağışlasın sizi birbirinizden ayırmasın adağını da şimdiden kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…