2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kolposkopi temiz çıktı arkadaşlar. Alınan parçaların patalojisini beklicez şimdi. İnşallah onlar da temiz çıkar. :dua: Teşekkür ederim arkadaşlar :KK200:

Teşekkür ederim canım. İnşallah :dua::KK200:
Arama yapınca hep polat dursun çıkıyor. Ama Aydan hanımla herşeyi yaptık çok memnunuz, ailemizin parçası oldu resmen, onla devam edicez.
Gözünüz aydın 😍

Allah şifa versin canım , benim arkadaşım da lazerle yakıldı geçti diye biliyorum , inşaAllah atlatırsınız 🤲🏻
Bebişte bişey yok inşaAllah
Teşekkür ederim, benimki siğil yapan cins değil canım, esas etkisi Allah korusun kanser. Ama olmucam inşallah. Bebişe büyük ihtimalle geçmedi. Geçmiş olsa bile onda henüz bir tehlike yok, 9-14 yaş arası aşı olacak tedavi olmuş olacak.

Onlar söylesin aman boşver sen söyleme aynen saklamak en iyisi. 5 ay olunca dersin acelesi yok:))
[/QUOTE. Bayramda 5 6 saatlık yola gıtme durumumuz var doktor ızın verırse tabı.Kayınvalidemlerin de yanına ugrarız mecbur esım söyler o zmn ama gitmezsek hiç söylemeyi düşünmüyorum. Böyle iyi sakin sakin büyüyorlar🥰

Hiç gerek yok canım o zaman. Ultrasonda bakar dr ense kalınlıklarına. Ayrıntılı için o ücret çok çok fazla. Burada en iyi en ünlü dr da bile 1500 en fazla. Genel olarak 300-600 arası değişiyor özellerde.
Uçmuşlar gerçekten başka bir doktor buldum o da 1400 dedi.Normal muayeneleri de çok pahalı eşim iyi bir yere gitmek istiyor korkuyor, ne yapıcaz vallahi bilmiyorum pazartesi araştırmaya devam edicem.

Kızlar merhaba bilenler cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ikiz olduğu için doktorum perinatoloğa gitmemi istedi.Ayrıntılı ultrasonla bakılıyormus sanırım.Bir de ikizlerde ikili test oluyor mu ya da ne testleri yaptırocam ona göre randevu alıcam devlet hastanesınden.Doktor arastırıyorum bana yakın sayılabılecek Cihat Şen i buldum.Memorial bahçelievlerdeymiş. Avrupa yakasında bildiğiniz perinatolog, doğum için hastane önerileriniz nedir? Küvez olan bir hastane lazım.Sgk gecmesı de onemlı.
Ben de duydum onu embiriyolar pgt li sorucam bakalım isterlerse onu yaptırırım artık😊
benimkiler de ngs’li idi. Ngs doğruluk yüzdesi 95 olduğundan 2 profesör doktor yaptır dedi, ben de yaptırdım. Aslında detaylı ultrasonda yeterlidir belki ama insan 8 tüp bebek denemesi yapınca ve 39 yaşında olunca her detayın kafasından çıkmasını istiyor.. doğru olanı doktorunuz söyleyecektir ama karar sizin. Bol şans 😊

Arkadaşlar aranızda tüp bebeğe başlayacak biri varsa elimde açılmamış GONAL F var. Soğuk zinciri korunmuş.
İstanbuldayım yazabilirsiniz.

Uçmuşlar gerçekten başka bir doktor buldum o da 1400 dedi.Normal muayeneleri de çok pahalı eşim iyi bir yere gitmek istiyor korkuyor, ne yapıcaz vallahi bilmiyorum pazartesi araştırmaya devam edicem.

Canım bence 1400 lira vereceğine gel Ankaraya ya Prof. Dr. Aydan Biri (Benim Dr um) Ya Polat Dursun a yaptır ayrıntılı ultrasonunu. Bu ikisi bence Turkiyenin en iyi Dr ları, bir araştır istersen. Aydan Hanım sanırım 500 alıyordu yanlış bilmiyorsam. Ücreti tam bilmiyorum çünkü benim kendi Dr um olduğu için muayene ücretleri dışında ekstra para vermedim ben ayrıntılı için. Geriye kalan parayla da gezmiş olursunuz değişiklik olur :KK66:

benimkiler de ngs’li idi. Ngs doğruluk yüzdesi 95 olduğundan 2 profesör doktor yaptır dedi, ben de yaptırdım. Aslında detaylı ultrasonda yeterlidir belki ama insan 8 tüp bebek denemesi yapınca ve 39 yaşında olunca her detayın kafasından çıkmasını istiyor.. doğru olanı doktorunuz söyleyecektir ama karar sizin. Bol şans 😊
Hey maşallah gerçekten 8 tane deneme dile kolay insan tabiki her şey net olsun ister. Bizimkilerin doğruluk yüzdesi için %99 demişlerdi ama 10 gün sonra kontrolüm var bi sorayım gene de. Perinatoloğa mayısın son haftası gibi gidicem sanırım o zamana kdr karar verırız artık inşallah❤️

Canım bence 1400 lira vereceğine gel Ankaraya ya Prof. Dr. Aydan Biri (Benim Dr um) Ya Polat Dursun a yaptır ayrıntılı ultrasonunu. Bu ikisi bence Turkiyenin en iyi Dr ları, bir araştır istersen. Aydan Hanım sanırım 500 alıyordu yanlış bilmiyorsam. Ücreti tam bilmiyorum çünkü benim kendi Dr um olduğu için muayene ücretleri dışında ekstra para vermedim ben ayrıntılı için. Geriye kalan parayla da gezmiş olursunuz değişiklik olur :KK66:
😂😂 iyiymiş ya valla iyi olur aslında da eşim takıntılı biraz burda perinatolog bulup onunla devam etmek istiyor, doğumu da yaptırsın istiyor da bu fiyatlarla biraz zor gibi. Hakkımızda hayırlı olsun inşallah bize uygun birini bulabilirim.

kolposkopi temiz çıktı arkadaşlar. Alınan parçaların patalojisini beklicez şimdi. İnşallah onlar da temiz çıkar. :dua: Teşekkür ederim arkadaşlar :KK200:

Teşekkür ederim canım. İnşallah :dua::KK200:
Arama yapınca hep polat dursun çıkıyor. Ama Aydan hanımla herşeyi yaptık çok memnunuz, ailemizin parçası oldu resmen, onla devam edicez.
Çok çok sevindim, çok şükür geçmiş olsun kuzum inşAllah patoloji de temiz çıkar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Hey maşallah gerçekten 8 tane deneme dile kolay insan tabiki her şey net olsun ister. Bizimkilerin doğruluk yüzdesi için %99 demişlerdi ama 10 gün sonra kontrolüm var bi sorayım gene de. Perinatoloğa mayısın son haftası gibi gidicem sanırım o zamana kdr karar verırız artık inşallah❤
Hayırlısı olsun inşallah ❤️

Kızlar merhaba bilenler cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ikiz olduğu için doktorum perinatoloğa gitmemi istedi.Ayrıntılı ultrasonla bakılıyormus sanırım.Bir de ikizlerde ikili test oluyor mu ya da ne testleri yaptırocam ona göre randevu alıcam devlet hastanesınden.Doktor arastırıyorum bana yakın sayılabılecek Cihat Şen i buldum.Memorial bahçelievlerdeymiş. Avrupa yakasında bildiğiniz perinatolog, doğum için hastane önerileriniz nedir? Küvez olan bir hastane lazım.Sgk gecmesı de onemlı.
Canım ben yenibosna safa hastanesinde doğum yaptım. Sezeryan için 1950₺ ödedik, bunun dışında özel durumumdan dolayı ekstra ilaçlar verildi bana fazladan yattım ama onun ücretini aldırmadı doktorum. Ayrıca küvezleride var benim bebeğim 16 gün kaldı ve tek kuruş ödemedik sgk karşıladı

Arkadaşlar selamlar oglusum doğdu bugün spinal ile doğum yaptım. 3.600 gram 51 cm doğdu çok şükür.. Sıkıntımız emmedi henüz hemşire mama verip geliyor.. İnşallah emer diye dua ediyorum.. Darısı tüm beklyen cam arkadaşlara olsun
Gözün aydın canım rabbim tez zamanda emmesini de nasip etsin sağlıcakla çıkın hastaneden inşallah geçmiş olsun maşallah size❤ darısı biz bekleyenlere 🤲

X