2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Agladikca ikindikca siser canim gecmis olsun offf cok zor iste annelik kendinden vazgecip hep onun ihtiyaci icin cabalasanda hiic yetmiyor.cok cok gecmis olsun.
Erken doğunca yumurtalıklar torbaya inmemisti ondan dolayı olmuş , bir doktor ameliyat dedi ama biz arastiracagiz birkaç doktora daha gideceğiz . Bakalım umarım ameliyata gerek kalmaz. Evet annelik zor ama bir o kadar da güzel bir duygu canım Rabbim herkese nasip etsin insallah

40 kontrolü tam olarak nasıl yapılıyor canım.
Hem karınsan hemde alttan mı bakıyor yoksa sadece alttan mı bakıyor
Ağzından bal damlıyor resmen canım inşallah dediğin gibi olur
Amin inşallah inşallah Rabbim o günleri göstermeyi cümle kuluna nasip etsin
Amin canım inşallah kimin ne derdi sıkıntısı varsa Rabbim en kısa zamanda gidersin.
Bekliyoruz canım hayırlısıyla inşallah sağ salim sağlıkla gelir

günaydın kızlar
melike222 canım ne durumdasın, beklemeye devam mı
Günaydın canım ❤
Bugünde doğurmayanlardan selam
Dün popom ağrımaya başladı,bugün hem popom ağrıyor hemde kuyruk sokumum ağrıyor. Yarın kontrolümüz var bakalım son durumumuz ne

Serra nasıl canım alıştı mı annesinin çalışmasına

Hem alttan dikişlerime baktı muayeneyle, hem alttan ultrason yaptı. Bi de smear aldı. Cumartesi gene kontrolüm var ama henüz atılan bişey yok. Benim rahim kendini emekliye ayırdı sanırım

Hem alttan dikişlerime baktı muayeneyle, hem alttan ultrason yaptı. Bi de smear aldı. Cumartesi gene kontrolüm var ama henüz atılan bişey yok. Benim rahim kendini emekliye ayırdı sanırım
İlahi hiç gülceğim yoktu
Emekliye ayrıldı derken büyük patlama yapmasın sonra :)

hadi bakalım hayırlısı kuzum. Artık kavuşalım Vuslat'a :)
Serra alıştı canım hayat ona güzel :) her gün anneanne babaanne geziyor. Anneannesiyle güne gitmişler geçen gün, bugün de babaanneyle mevlide gidecekmiş :)))))

tugken amin cnm benim inşallah Haftaya kontrolüm var heyecanla bekliyorum

Bana da öyle geliyor cnm gece uykumdan uyanıp kalkıp kanamam var mı diye kontrol ediyorum. Endişeler hiç bitmeyecek sadece konular değişecek sanırım

Amin kuzum inşallah inşallah normalinde bu yönü heyecanlı hergün acaba bugün mü diye ayrı heyecan yapıyor insan
Oyy maşalkah Serra hanıma ☺ anneanne babaanne ile bol bol gezip şimdiden günlere katılmaya başlamış

Merhaba canlar bebeklerimin aşı günüydü bugün hepatit b ikinci dozu, verem ve karma aşı yapıldı bugün sanırım birkaç gün Zorlu geçecek yaptıranlar fikir verebilir mi
Geçmiş olsun canım inşallah tahmin ettiğin gibi zorlu geçmez.
Şimdiki aşılar ateş vs yapıyor mu

Merhaba canlar bebeklerimin aşı günüydü bugün hepatit b ikinci dozu, verem ve karma aşı yapıldı bugün sanırım birkaç gün Zorlu geçecek yaptıranlar fikir verebilir mi

Biz 2 mayısta yaptırıcaz ama ateş olursa diye calpol ve fitil veriyorlarmış canım. Sen aldın mı?

Geçmiş olsun canım inşallah tahmin ettiğin gibi zorlu geçmez.
Şimdiki aşılar ateş vs yapıyor mu
Sağol canım, inşallah sorun olmadan atlatiriz iki tane olunca birbirlerini etkiliyor daha fena oluyor. Biri uyumayınca kardeşini de uyutmuyor mesela. Hemşire ateş ağrı yapabilir dedi. 38 dereceyi geçerse şurup vereceğiz.
Biz 2 mayısta yaptırıcaz ama ateş olursa diye calpol ve fitil veriyorlarmış canım. Sen aldın mı?
Calpol dediler ateş 38i geçerse kullanın 8 saatte bir verebilirsin dedi hemşire. Sağlık ocağında ki doktor daha fazla verebilir demiş eşime.
Doğum kilosunu boyunu yakaladılar çok şükür dr da öyle dedi bugün çok mutlu olduk

Dediğin doğru canım ikisi aynı anda olunca birbirlerini etkiliyordur. Ben o ufak detayı unutmuştum :) demekki yapabiliyormuş canım. İnşalkah yapmazda gerek kalmaz şuruba. Bu arada senin adına ben mutlu oldum kuzuların doğum kilosunu boyunu yakalamalarına ne kadar geldiler peki

Sağol canım benim, 3450gr 49cm kız geldi, 3400gr 50cm oğlan geldi. 40 hafta tamamlanali 2 hafta oldu bir aylık gibi değerlendiriliyor ama aslında Yenidoğan sayılırlar. Çok şükür bugünumuze mucize gibi 800-900 grama kadar düşmüşlerdi.

Maşallah sübhanallah canım sizin için ne kadar büyük bir mutluluk olmuştur tarif bile edemezsin

Canlarım maşallah kuzulara ALLAH sağlıklı mutlu nice güzel günler göstersin kutlu balalar sen doğumu nerde yapmıştın canım, yeni doğan doktorlarınız iyiymiş sanırım siz de çok iyi bakmışsınız çok zor süreçlerdir ne güzel atlatmışsınız

Maşallah sübhanallah canım sizin için ne kadar büyük bir mutluluk olmuştur tarif bile edemezsin
Öyle büyük sevinç. Rabbim kimseye yasatmasın o süreçleri çok zordu ama sonucu güzel oldu. Sen sağlıkla doğur canım az kaldı hiç yaşama böyle şeyler.
Sağol canım maşallah bütün kuzulara. Amin.
Hacettepe de yaptım doğumu takibimide orada yaptırdık riskli gebelik doktorunda, bunların olma ihtimali var diye, başımıza geldi maalesef ama gerçekten Yenidoğan yoğun bakım 39. Bölüm çok çok iyi bakıyorlar. Bebekler direniyorsa onlar fazlası ile katkıda bulunup yardım ediyorlar yaşasın iyi olsunlar diye. Allah razı olsun hepsinden hakları ödenmez.
Kimse yaşamasin ama olursa böyle bir durum hastane gerçekten çok önemli, ha burada da kayıplar yaşanıyor olmuyor değil ama olağan akış işte bazıları dayanamıyor bebeklerin onu da gördük orada 1,5 aylık süreçte gerçekten çok acı.
Sende pozitifi yakında alacaksın inşallah sağlıkla zamanında doğuracaksin. bende Hulusi hocanın hastasıyım biliyorsun değil mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…