2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hiç stres olma kötü etkileme kendini pozitif olmak mühim. Çok iyidir hocamız çok yoğun ve unutkan olsa da artık ☺
Üzüldüm ablanın bebeğine neyse ki sonra ki bebeği iyi. Kadın doğum bölümü çok yoğun keyfi işler görüşmeler pek mümkün değil ama Yenidoğan gerektiği kadar iyi çok şükür.
Doğumu Atakan diye bir dr yaptırdı sanırım. Acil doğuma alındığım için ve plan olmadığı için kendi doktorum Özgür özyüncü doğuma giremedi, muayene hastası doluydu ama o durumda zaten sadece bebekler iyi olsun diye düşündüm. Doktorum bir sorun olursa ben hemen gelirim demişti öyle oldu bitti çok şükür sorun olmadı ekstra. Yılbaşı günü doğdular mesai bitmek üzereydi çok seçenek yoktu.
Bizim şimdiye kadar hiç bir aşıda sıkıntımız olmadı canm. Diğer günlerle aynıydı. Hatta unuttuk bile aşı yaptırdığımızı. Olmamıştır inşallah sizin de sıkıntınız.
Maşallah Serra dayanıklı bir kız demek ki nazar değmesin.
Hafif ateş hali vardı gece biraz huysuzluk vardı idare ettik ilaç vermedik canım. İnce giydirip az örtü ile geçirdik geceyi. Kusma sorunu var özellikle kızda çok kasıyor kendisini ve bu nedenle kusuyor.
Oyyy maşallah kiloları çok iyi olmuş annesi çok güzel bakmışsın kuzulara ♥♥
Oyy çok teşekkür ederiz maşallah prematüre olmalarına rağmen iştahları iyi yetisiyorlar.
Canım benim çok zor süreçlerden geçtin rabbim sana bidaha yasatmasin kuzuların kucağında koynunda olsun inşallah çok sevindim inan kilo almalarına maşallah nazar değmesin
Amin canım kimseye yasatmasın. Allah razı olsun inşallah sende sağlıkla kavuşacaksin kuzulara.
Maşallah onlara çokkk sevindim..
Sağol canım benim sende sağlıkla kavuş kuzulara inşallah.
Sağol kuzum benim. Bize ekstra ücretli bir aşıdan bahsedilmedi devletin karşılamadığı bir asıdır. İnşallah sorunsuz atlatacak Alp kuzu.
Oyy masallah canim ne guzel buyumusler Rabbim bundan sonra da hep yüzünüzü guldursun insallah saglikla devam etsin
Sağol canım benim amin hepimizin yüzü gülsün inşallah. Evlatlar sağlıklı olsun.
Evet 14 Şubat ta çıktılar 45 gün kaldılar yoğun bakımda. Gayet iyiler normal doğum kilosuna geldiler 40 hafta biteli 2 hafta oldu dr gayet iyi diyor. Bizimkiler de son anda kadar solunum sorunu yaşadılar ama kan gazı gayet iyi geliyordu özellikle beslenirken kandaki oksijen seviyesi düşüyordu yani beslenirken nefes almak sorun oluyordu unutuyorlardi. Zamanla geçiyor ciğerleri gelişsin diye birkaç çeşit tedavi yapıldı en son kafein verildi iyi geldi. Büyüdükçe zaman geçtikçe düzelecek inan, evde kısa sürede toparlandı ikisi de.
Rabbim şifa verecek inşallah dualar onlar için. Sen pozitif ol ve şık sık yanlarında ol dokun hissediyorlar. Doktorlarımiz hep söylüyordu çok şanslı bebekler anneleri onlarla çok iyi ilgileniyor onlarda hızlı toparlaniyor diye.
Canım benimki hepatit b ikinci dozunu yaptırdık aglamadi bile bende şaşırdım, ateşlenme falanda olmadı çok şükür. Verem aşısı 25 Nisan da .
inşallah sorunsuz geçer Alphan ve mayda için
Verem aşısı galiba sorun yaratıyor. Az ateş oldu ilaç verecek seviyede değildi. İnce kıyafet az örtü sıkı takip ile ilk gece geçti inşallah birkaç gün daha iyi gider atlattık deriz.
Senin kuzunun adı neydi canım sanki Yusuf gibi okudum yanlışmiyim ☺

Vuslat hanım sabırlı bir kız olacak demek ki benimkiler sabırsız aceleci karakterleri de aynen böyle
İnşallah sağlıkla bir avazda doğacak. Ablamda bu aralar doğum bekliyor 38. Hafta içinde o da aynı gün gelmesin bunlar

Sabır mı nazlı mı tam çözmüş değilim
İkiz annesi onlar sizi merak edip erkenden geldi kuzular ❤
Olur mu olur canım hiç belli olmaz hayırlısıyla sağ salim kucağına alır inşallah

Canım yaa sen yazdıkça kulaklarımı 4 açıp dinliyorum. Ablam doğum yaptığında da Özgür hocadan memnunlardı hastaları sen söyleyince hatırladım ismini. Çok şükür iyi bir tercih yapmışsın. RABB im bir daha muhtaç etmesin hastaneye inşAllah, sağlıkla büyüsün minik kuzular

Sabır mı nazlı mı tam çözmüş değilim
İkiz annesi onlar sizi merak edip erkenden geldi kuzular ❤
Olur mu olur canım hiç belli olmaz hayırlısıyla sağ salim kucağına alır inşallah

İsminin hakkını verecek kuzu nihayet Vuslat a erdik diyeceksiniz sağlıkla kavuşun inşallah

Evet teyzesi Yusuf adı :)

Masallah canim kuzularina Rabbim hayirli sagiki omurler versin. Biz de hergun gidiyoruz esimle konusuyoruz onlarla insallah iyi olup cikacaklar minnaklarim da

Maşallah maşallah prensese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Bugün ultrasona gittim, kızım 2100 gr, oğlum 2500 gr olmuş :) 33. Hafta için nasıl sizce?
Canm ikiz bebekler için çok çok iyi. Ben 34+4’te doğum yaptım. Doğumdan önce ultrasonla bakıldığında 2100 demişlerdi. 1970 doğdu gerçi ama senin ikiz bebek olmasına rağmen çok iyi maşallah onlara

Bugün ultrasona gittim, kızım 2100 gr, oğlum 2500 gr olmuş :) 33. Hafta için nasıl sizce?
Maşallah canım çok çok iyi tabiki. İki kiloyu geçmeleri başka bir saglik sorunu yoksa riskli zamanı geçmeleri demek. Arkadaşımin ikizleri erken doğdu iki kiloyu geçtikleri için kuveze bile girmeden eve çıktılar. Rabbim sağlıkla zamanında doğum nasip etsin sana

Maşallah sana da Vuslata da canım. 60 sancı iyi benim 40 ı geçmiyordu çok fazla. İnşallah her an gelebilir kuzu. Olmadı suni de başarılı olur Allahım izniyle

Gayet iyi 33 için hem de ikizler için maşallah
Moral verdiniz tesekkur ederim. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim sayılır artık

Maşallah maşallah prensese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim
Amin canım inşallah inşallah
Çok sağolasın güzel duan için ☺
Maşallah sübhanallah canım kiloları çok çok güzel
Maşallah sana da Vuslata da canım. 60 sancı iyi benim 40 ı geçmiyordu çok fazla. İnşallah her an gelebilir kuzu. Olmadı suni de başarılı olur Allahım izniyle
Canım sen tam olarak kaç haftalık doğum yapmıştın ? 40 baya yakındın diye hayırlıyorum ☺
Çok amin diyorum canım güzel duana ve iyi dileklerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…