2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yaaaa bilmiyordum inşAllah alırım tez günüm yaklaştıkça heyecanın yerini korku alıyor bu gidişle bayıltıp götürecekler beni teste Hacettepe de ablam doğum yaptı , Ablamın daha önceden doğum esnasında mekonyumunu yapıp burnundan çektiği için bir çocuğu vefat etmişti, Hacettepe de doğan da mekonyumunu yaptı. Tabi duyar duymaz hepimiz şoka girdik bıkmadan usanmadan en az 30 kere açıkladılar bize durumunu iyiye de gitti şükür sarılık bile olmadan çıktık hastaneden. Bizde doğumdan değilde yeni doğandan çok memnun kalmıştık. Senin doğumu yaptığın hangi dr?

Merhaba canlar bebeklerimin aşı günüydü bugün hepatit b ikinci dozu, verem ve karma aşı yapıldı bugün sanırım birkaç gün Zorlu geçecek yaptıranlar fikir verebilir mi
Bizim şimdiye kadar hiç bir aşıda sıkıntımız olmadı canm. Diğer günlerle aynıydı. Hatta unuttuk bile aşı yaptırdığımızı. Olmamıştır inşallah sizin de sıkıntınız.

Oyyy maşallah kiloları çok iyi olmuş annesi çok güzel bakmışsın kuzulara

Canım benim çok zor süreçlerden geçtin rabbim sana bidaha yasatmasin kuzuların kucağında koynunda olsun inşallah çok sevindim inan kilo almalarına maşallah nazar değmesin

Maşallah onlara çokkk sevindim..

Maşallah kuzularıma Rabbim sağlık huzur versin. Bizde perşembe yaptıracaz inş aşıları. Dr önden calpol ver 2ml 6 saatte bir verebilirsin dedi. Bu arada sağlık ocağında yapılmayan menenjit ve bir aşı daha yapılacak geçen hafta gittik perşembeden perşembeye yapılıyormuş cuma gittik yapmadılar. Aşılar 260 tl. Normalde ücret almıyorlardı şaşırdık bizde

Oyy maşallah

Canım menenjit ve rota virüs aşısı özel aşılar. Ve ücretli oluyor. Buarada bebekte ateş çıkmadıkça calpol verilmesi doğru bulunmuyor. koltuk altından 38 kulaktan 38,5'u görünce calpol vermek gerekiyor. Sağlık ocağında bize de aşıdan sonra hemen calpol verin demişlerdi ama doktorumuz kullandırtmadı. Ateş falan da olmadı şükür. İstersen sen de verme ateş çıkmadan.

Saol canım ya bende kararsız kalmıştım. Dediğin gibi yapayım ateş yükselirse veririm hemen. Sanırım2 gün içinde ateş olursa olurmuş. Aşılar özel diye demek. Teşekkürler kuzumm

Oyy masallah canim ne guzel buyumusler Rabbim bundan sonra da hep yüzünüzü guldursun insallah saglikla devam etsin

Saol canım ya bende kararsız kalmıştım. Dediğin gibi yapayım ateş yükselirse veririm hemen. Sanırım2 gün içinde ateş olursa olurmuş. Aşılar özel diye demek. Teşekkürler kuzumm
Rica ederim kuzum. Aşıdan sonra 24 saat içinde çıkarsa çıkar ateş demişti doktorumuz. 24 saat sık sık ateşine bakmak gerek. Umarım çıkmaz canm

Canım ende başka bir drdan giriş al ona göre karar ver derim

Kızın içinde çok geçmiş olsun inşallah sütün ile tez zamanda şifa bulur meleğin

amin insallah saglikla sihhatle gelirler evlerimize. Sizinkiler ciktilar mi? Nasillar suanda? Benim oglan biraz daha geriden geliyor kiza gore bazen korkutuyor bizi. Bazen nefes almayi unutuyor tekrar cihaz takmak zorunda kaliyorlar. Kuvez zorlu bi surec gercekten Rabbim sifa versin bebelerimize.

Merhaba canlar bebeklerimin aşı günüydü bugün hepatit b ikinci dozu, verem ve karma aşı yapıldı bugün sanırım birkaç gün Zorlu geçecek yaptıranlar fikir verebilir mi
Canım benimki hepatit b ikinci dozunu yaptırdık aglamadi bile bende şaşırdım, ateşlenme falanda olmadı çok şükür. Verem aşısı 25 Nisan da .
inşallah sorunsuz geçer Alphan ve mayda için

Tebrik ederim şuan hamilemisiniz peki dogum yaptınız mı
Dogum yaptıysanız Allah analı babalı büyütsün
Nerede yaptırdınız tedaviyi?

Bende 3.deneme için hazırlanıyorum
Allah razı olsun canım evet doğum yaptım 2 aylık bebeğim biraz erken doğdu ama şükürler olsun. Ankara başkent hulusi zeyneloğlu dr um. İnşallah tedavin olumlu sonuçlanır

Amin canım inşallah inşallah. Rabbim kimseyi hastane kapısında çaresiz bırakıp bekletmesin

Bugünde gelmeyen Vuslat kızımdan herkese selam
Kontrolümüz vardıı suyumuz kalp atışlarımız gayet güzel dedi doktorumuz nstde en fazla 60ı gördük.
Başı çok güzel yerleşmiş 2-3 gün içinde doğar,doğmazsa pazartesi salı suni sancı ile süreci başlatırız.
Sunide başarılı olamazsak sezeryanı o zaman yaparız dedi doktorumuz
Bizden haberler bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…