2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim çok geçmiş olsun salgınlar en çok küçükleri etkiliyor inşallah tez zamanda atlatır kuzu

Çok geçmiş olsun, umarım daha da kısa zamanda geçer..

Canm çok geçmiş olsun ya korktum ben de şuan. Biz her akşam banyo yaptırıyoruz Serra’yı. Bundan sonra kaynamış soğumuş suyla yaptıralım bari.
Canım geçmiş olsun gaz biz büyükler için bile ne kadar zor rabbim tez zamanda iyilestirsin inşallah kuzunu patır patır çıkarsın gazını bütün bebekler sende üzme kendini

Canim benim g3cip gitsin insallah ozellikle yazmistim buraya brokoli karnbahar k3sinlikle yememelisin demisti doktorum hatta pirasada insallah duzelmistir gaz cok sikinti mahvediyor kucuk b3denleri
Canım çok çok geçmiş olsun ya kuzum benim minicik bedeniyle nelerle uğraşmış. Anne sütü geçirir Allahın izniyle Uyarın için teşekkür ederim bende dikkat edecem banyo suyuna

Teşekkür ederiz. Bugün sabahtan beri daha iyi, çok fazla kaka yapıyor ama ishali, sancısı azaldı, gülücüklere biraz geri döndük Allahıma şükürler olsun. Ne yorulmuş yavrum, uzun uzun uyuyor. Gece bizden önce 4 bebek daha gelmiş aynı şikayetten. Bu arada nöbetçi pediatrisi var diye Güven hastanesine gittik mecbureni ama çok fazla pahalı. Gece nöbetçi pediatri olan hastane var mı bildiğiniz başka? Aklımızda olsun...

Bizde sizin gittiğiniz yere gideceğiz canım önce onay almak lazım tabi bizim Hacettepe Yenidoğan takibi yapan poliklinikten. Hem eve de çok tanınmış bizim yürüyerek bile gidilir
Senin oğlana da maşallah erkenden abisi oldu buraların.
Canım geçmiş olsun Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Kanama sürekli başına gelmiş biri olarak hemen düşük olacak diye bir şey var diyemem ama yok da diyemem doktorun dediği gibi istirahat edeceksin ayağa kalktıkca kahve leke gelir kırmızı kan kahveye bekledikçe dönüşür bir süre gelebilir. Arkadaşlarda demiş zaten progesteron iğne vuruluyor böyle durumlarda ihmal etme. İş yapma yat Uzan zorunlu bir durum olmadıkça. Ben nerdeyse 6,5 ay yattım bu kadar kaldı bebeklerimiz içeride doğdular erkenden.
Rabbim ol derse her şey olur iyi düşün ve dikkat et geçer inşallah.
Geçmiş olsun canım benim yazık yavruya neler çekmiş. Ben mama veriyorum mecbur ama kaynak suyu kaynatıyoruz oradan yapıyoruz. Banyo suyu normal kullanıyorum birkaç gün önce benim çocuklarda ikisi de kustu bir gün kadar sürdü sonra geçti. Ben biberon falan iyi yıkanmadi belki diye düşündüm yeniden sterilize ettim geçti çok şükür. Dikkat etmek lazım. Rabbim bir daha yasatmasın inşallah sağlıklı olsun yavrular.
İyiyiz kuzum serra da iyi. Ben çalışmaya başladım biliyorsundur belki. Serra haftaiçi anneanne babaanne geziyor:) haftasonu da bolca misafir ağırlıyoruz. Bugün yine bebek görmeye gelecek misafirimiz var:)
Okudum canım kolay gelsin sana benim işe dönüşte yakın nasıl olacak bilmiyorum zor günler bizi bekliyor. Benim anne yok kayınvalide uzakta yaşlı.
Misafirler ağırlıyor Serra hanım maşallah ona
Kuzum bu süt çayları bende fena gaz yaptı aynen çocuklarda da oldu tabi bıraktım gibi mecbur galactago Damla var onu kullanıyorum arada ama içerik benzer sadece ekstre olarak alınmış damlaya o da gaz yapıyor. Süt zaten yetmiyor iki bebeğe napsam bilemedim.
Evet canim cok sukur benim bebislerim de tutundu ben de hamileyim
İkiz maşallah inşallah sağlıkla hayırla doğacaklar Rabbimin izniyle.
Çok iyi yaa 3800 e kadar okudun haa
En son yazdığım yerden başladım ama arada atladığım yazılar var aramızda kalsın şimdi 3816da kaldım
Sağol canım benim çok teşekkür ederiz sen nasılsın. Biraz biraz rahat nefes aldıkça uğrarım artık.
İyi çok şükür daha iyi olmasına sevindim.
Canım Hacettepe çocuk acil bakar sanırım böyle şeylere. Kızıma poliklinikte tahlil yapılmıştı hafta sonu çıktı idrar sonucu acile sordu eşim oradan hemen gerekli dr aramışlardi falan yani ne bileyim vardır sanırım gerekli olan Doktorlar Çocuk acili olan yerlerde. Takibi nerede yapılıyor

İyi olun canım siz varsın geç cevap yaz bize hiç önemli değil. İzninin bitmesine az kalmış bebeklere kim bakıcak canım
Bizde iyiyiz çok şükür canım hayırlısıyla normal doğum olucak kızımın gelmesini bekliyoruz

Evet az kaldı izin, biraz senelik izin biraz rapor kullanırım belki haziran gibi başlarim herhalde. Eşim işsiz canım o bakacak mecbur benimde üç saat süt izinim olacak erken geleceğim belki annesi de gelir yardım eder öyle geçecek. Şimdi de eşimle beraber bakıyoruz eli alışıyor.
Bir avazda sağlıkla doğacak inşallah minik vuslat yanlış okumadım inşallah adını. Yakında öpup koklayacaksin.

Takibi normalde tobb etu hastanesinde yapılıyor. Eşim tobb da çalışıyor benim. Ama orada nöbetçi dr yok maalesef...

Güven aşırı pahalı evet. Özel hastane soruyorsan Liv’de var canm. Ama ben hacettepe çocuk acili çok beğenirim.

Kızlar size bir sorum var. Bugün dr kontrolüm vardı. İçerde pıhtılaşma olmuş koca bir parça var. Cytotec diye bi ilaç verdi, rahim kasılıp parçayı dışarı atacakmış. Ağrı ve kanama olur dedi. Bu ilaç aynı zamanda düşük ilacıymış. İnternette araştırdım çok aşırı kanama yaşayıp, baygın bulunup hastaneye zor yetişenler var. Benim bu arada doğumda kanamam durmadı. Rahim kasılmadı 8 tüp ilaç ve 1 saat masaj sonucu durdu. Biraz fazla kan kaybettim kan istediler... dr uma güveniyorum ama böyle bi tecrübe yaşayınca bu ilaçtan da korktum. Operasyonla mı aldırsam? Fikirleriniz önemli...

Eğer kafana takildiysa en az bir doktora daha görün derim canım. Şimdi ne desek boş başka doktorların da fikrini alırsan hepsi aynı görüşte ise ilacı kullanırsın. O kadar ağır bir ilacsa mazallah evde yalnızken sıkıntı olur Allah korusun

Canım doğumuna giren doktor değil mi? Durumu bile bile verdiyse vardır bir bildiği diyeceğim sende zaten bu durumu bildiğin için daha temkinli olursun. Operasyondansa doğal yol eziyetli olsa da tercih edilebilir. Ama çok özel durumun en azından 1 doktordan sahan fikir alırsan daha iyi olur bence de.

Canim b3nim hos geldin cok ozlendin. Masallah iyisiniz cok sukur. Bizede cok yakin klinik hem cok kiside orada yaptirinca bizde gittik okadar m3mnun kaldikki anlatamam. Hala daha foto istiyor 3 gune bir doktorumuz. Cok ilgili dedikleriji harfiyen uygularsan hic sikinti cikmiyor. Yapisti gitti coktan deri . Darisi basiniza insallah saglikla atlatin.

Dogum doktorunda ayniydi canim b3n olsam dedigine uyardim durumuunu o biliyor sonucta.birde internette hicbir ilac ve kullanim sonrasini arastirma. Hicbir bilgisi yok egitimi yok o ilaci nasil ne sekiode kullandigi belli degil bunyesi belli degil ama yasadigi seyi abarta abarta anlatir bizim insan. Cokta sever abartmayi..
B3n guvenir kullanirdim
Olacaklari zaten soylemis dr.kanama agri olabilir belkide hic olmaz bilemezsin
Operasyonlar her zaman en son tercih.

Daha dogurmadin mi canimmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…